Może ktoś mi to wytłumaczy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Może ktoś mi to wytłumaczy

przez suzak29 17 gru 2008, 09:28
życie jest piękne powiedział prosiaczek,i rzucił się w przepaść :mrgreen:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez pink 17 gru 2008, 10:37
Ha ha, dobre z tym prosiaczkiem

przez CzarnaZebra 17 gru 2008, 14:51
Ja nie miałam zamiaru nikomu dokuczać - ani Pink, ani nikomu innemu. Dałam link do konkretnego forum, żeby pokazać przykładowych kilkaset osób które nie myślą tylko o sobie, krzywdzeniu innych i własnych korzyściach. Jest to moja odpowiedź na pytanie "powiedzcie mi czemu wszyscy są tacy źli i okrutni". Otóż nie wszyscy.

Nie mam zamiaru namawiać innych do zajmowania się potrzebującymi, niepełnosprawnymi czy jak w podrzuconym linku bezdomnymi zwierzętami, zamiast sobą. Jestem na tamtym forum (pod innym nickiem), więc codziennie czytam o ludziach którzy np. robią zrzutę przez internet na leczenie chorego kota - i jest to dowód na istnienie ludzi, którzy zupełnie bezinteresownie, kosztem dużych wyrzeczeń zmieniają świat na trochę lepszy. To że Pink ktoś zawiódł, skrzywdził - nie znaczy że poza naszym forum świat zamieszkują potwory bez serca, sumienia i współczucia...
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg