ja wiem,że takich tytułów tu pełno,ale...będzię bardzo króci

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

ja wiem,że takich tytułów tu pełno,ale...będzię bardzo króci

przez Iska_bj 11 gru 2008, 19:36
...nie mam już siły. płaczę,leżę,siedzę przy kompie jak mam siłę. Nie wychodzę do nikogo, czasem nie idę do pracy tylko leżę...obecna sytuacja trwa tydzień,ale takie tygodnie zdarzają się od 3 lat. Kiedyś było to co 2-3 miesiące,teraz już częściej. Czasem np tydzień jest fatalnie,nagle któregoś dnia wstaje,uśmiecham się i już ok a za kilka godz znow dno....coraz czesciej mysle tez o samobojstwie...
chcialam isc do psychiatry,po tabletki,nie mam sily na rozmowy z psychologiem,ja juz nie moge wytrzymac psychicznie...
ale gdzie ja mam sie udac jak zadnego nie znam? chodzi mi o Torun i okolice...
...i nie możesz żyć, nie potrafisz umrzeć...

Re: ja wiem,że takich tytułów tu pełno,ale...będzię bardzo króci

przez wróbelek Elemelek 14 gru 2008, 12:10
hejo!!:) musisz iśc do psychiatry jak nic, i to lepiej jak najszybciej szkoda się meczyć poszukaj w internecie, albo popytaj kogoś o dobrego psychiatre...
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Iska_bj 14 gru 2008, 12:20
wlasnie szukam potwierdzenia,czy powinnam isc,czy po prostu wyolbrzymiam sprawe,ale sama coraz czesciej nie panuje nad swoim zachowaniem...
poszukam,jutro bede dzwonic i pytac,bo nawet nie mam kogo zapytac o psychiatre,wlasciwie odcielam sie od ludzi...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 14 gru 2008, 12:23
jak najbardziej powinnaś isć!! niech ci sie nie wydaje że to wyolbrzymiasz, takie problemy mimo że ludzie ich nie rozumieją są poważne i trzeba coś z tym robić póki coś gorszego się z tego nie rozwinie!!:) także nie ma co czekać, trzymam kciuki żebyś trafiła na dobrego lekarza :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Iska_bj 14 gru 2008, 12:31
dziękuje Wróbelku....
bede probowac...o ile jutro nie dopadnie mnie gorsze dno [wtedy po prostu nie jestem sie w stanie skupic na niczym] od razu podzwonie,popytam...mam nadzieje,ze zmieni to choc troche moje smutne zycie., Jesli jest w ogole taka mozliwosc zmiany czegokolwiek...

Sortuj wg