wasze sposoby na arogancką szefową

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: wasze sposoby na arogancką szefową

przez betty_boo 12 gru 2008, 20:06
tak jak pisałam jestesmy specyficznym srodowiskiem, w którym brak jest solidarnosci.

poza tym niektóre jednostki sa przez łaskawce lepiej traktowane wiec one nie maja interesu w tym zeby sie sprzeciwiac...

napiszcie mi konkretnie jak JA mam psotepowac?

przez Bax28 13 gru 2008, 21:58
betyy_boo,boisz się odezwać,boisz się porozmawiać to innej rady nie ma jak po prostu nie przejmowac sie tym.Ciężko cokolwiek Ci doradzić jeszcze bo ja nie wiem co ona do Ciebie mówi,jak mówi,Jakich słów uyżywa najogólniej i w jakich okolicznościach...

przez betty_boo 14 gru 2008, 10:10
jakich słów uzywa...nie sa to zadne obrazliwe słowa, ale chodzi o jej ton głosu - opryskliwy i agresywny.często zwraca sie tak do mnie przy innych pracownikach.

ona po prostu daje mi do zrozumienia ze nie powinnam sie odzywac, ze nie liczy sie z moim zdaniem, ze to ONA TU RZADZI. mam wrazenie ze chodzi jej o pokazanie swojej władzy i pozycji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 18 paź 2009, 12:56
Arogancja a pokazanie, że ona tu rządzi to nie to samo. Jak już kierować agresję wewnątrz to może (ale nie musi) być lepiej powiedzieć jej to co się o niej sądzi. Tylko można wylecieć z pracy. Ale jak mamy umowę to nie musimy takiej zdz..../takiego fiu... oglądać co nam może wpłynąć na zdrowie - a duża szansa, że dostaniemy odprawę, etc. Może znajdziemy coś innego.

Sortuj wg