Masturbacja a pogłębienie depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Masturbacja a pogłębienie depresji

przez linka 03 sie 2010, 16:49
Monika1974, nevcev został już zbanowany, jeśli od kolejnych wcieleń tego użytkownika dostaniesz takie privy, pisz do któregokolwiek moderatora.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 03 sie 2010, 16:50
linka, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 03 sie 2010, 16:56
Swoją drogą, że to się ludziom aż tak w życiu nudzi, że zakładają kilka profili i tak mendzą i mendzą.....współczujmy im razem :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 03 sie 2010, 16:57
wiele to nie pomoze.dostalam kilka mocno obrazliwych wiadomosci n prv.aleks dala kolesiowi osta,ale admin go cofnal-prv nie jet istotny dla "obslugi" :-|
Shadowmere

przez linka 03 sie 2010, 16:59
Shadowmere, są ludzie i kołki, nie poradzimy nic na to......dlatego, fajnie by było jakby można było dodać funkcję "ignoruj" tak żeby osoba zignorowana nie mogłą wysłać do nas priv a jej posty by nam się nie pokazywały w dyskusji.....
Przyjaciel forum

przez antiew 03 sie 2010, 17:04
nie zwalczycie tych osob, tak samo jak wynikiem padajacego deszczu jest kałuża

przez linka 03 sie 2010, 17:17
właśnie widzę...:\
Przyjaciel forum

przez antiew 03 sie 2010, 17:50
koncentrujecie sie na wlasnych oczekiwaniach, pragniecie byc docenione, tym czasem robicie wszystko aby okazywac sie kims pustym bez dna, szukacie tych co nie polecą na tylek i cycki tym czasem robicie wszystko byc czuc sie laskami, myslicie tylko o swoim wygladzie i to nie dotyczy jakiejs grupy kobiet, wszedzie pełno waszych sexistowskich wizerunkow, biustów niby zaslanianych, dziwnych spojrzen, co to za gry... wygladacie jakbyscie żyły w celu pozyskiwania sexu, glupio sie usmiechacie gdy idziecie z wyeksponowanym biustem na chodniku, głupio bo mowicie ze czujecie sie jak przedmiot i wszedzie powtarzacie ze nie szukacie tych co leca na cycki a wygladacie jakbyscie doznawaly nieopisanej przyjemnosc gdy wam sie w nie spojrzy

przez mastlos 07 sie 2010, 02:11
Po 10latach masturbacji zaczal mnie bolec penis, bylo tez ze w okresach zwiekszonej masturbacji bolala reka, miesnie 'wyschly' , moje zycie zostalo zniszczone, poznanie dziewczyny stalo sie bez sensu bo nie mam sily pracowac, pozatym nigdy nie bylem w stanie wejsc w zycie, nawiazac np kilku znajomosci z dziewczynami (i chlopakami) zawsze ogladalem zycie z trzeciej osoby, nigdy nie bylem w nim, nie bylo tam dla mnie miejsca, chcialem byc ladny i podobac sie dziewczynom, chcialem miec miesnie ktore blyszczaly by sie w swiatlach dyskotek, a zycie przeciesz zupelnie na innych regulach sie opiera, jest to transakcja: kobieta daje piekno i sex i potomstwo, mezczyzna oferuje kobiecie pieniądze ochronę i status materialny i tak wszedzie obserwowalem zabiegania plci meskiej o kobieca, jakies wydawanie pieniedzy na alkochol, paliwo dyskoteki, oplacanie abonamentu telefonicznego, powiedzenia ze dziewczyna cie szybko z kasy wyczysci, wiekszosc juz miala prace a ja bylem gdzies w tyle i chcialem byc ladny jak płec kobieca i np rozmawiac z dziewcyznami przez tel ktore dzwonia do mnie i chca sie np umowic, potem ucieklem wkoncu z zycia i juz nigdy niewyszlem z domu i poglebilem nerwice ogladajac obserwujac zycie z internetu, tu tez widzialem to samo, czyli ze nigdy zadna dziewczyna nie zagada i niezaoferuje cos, ze wszystko kreci sie wokl plci kobiecej, wszyscy chca ogladac laski, jak sie jakas pokaze to ma 150ogladniec a samiec jest zerem. Z podniecenia i ze nigdy nawet niedoswiadczylem sexu i dla zapominania swojego losu zaczalem sie masturbowac wkoncy okolo 3razy na dzien regularnie, poszukiwalem coraz to bardziej podniecajacych fantazji erotycznych, czesto niestarczala masturbacja w dzien i cala noc poszukiwalem nowych doznan erotycznych, najgorsze ze nie potrafie wszystkiego opisac
jedynym ratunkiem by bylo jakby zagadala do mnie dziewcyzna i cos zaoferowala z w miare jedrna dupa i dala chociaz pomacac (mam malutkie wymaganie) ale jest to nie mozliwe bo płec kobieca nigdy nic nie daje, ale chyba to by nie pomoglo bo juz nigdy niebede normalny potym co przeszlem

przez Sorrow 07 sie 2010, 02:15
Tyle, że wtedy chciałbyś z taką 3 razy dziennie :P . To tak jak z jedzeniem. Żadne biologiczne pragnienie nie może być zaspokojone permamentnie.

przez mastlos 07 sie 2010, 11:17
jak odkryc atrakcyjnosc penisa i miesni i prowokowac dziewczyny? jak odwrocic energie sexualna ktora płynie w kierunku ich przez co zyje na skraju wykonczenia, gdy to jest nawet niemozliwe bo niepotrafilbym zyc z mysla ze wysylalem sygnal erotyczny plci kobiecej prowadzacy do jej strat energi z powodu podniecenia i nie moglbym sie tym kosztem zywic

pozatym podnieca mnie uleglosc sexualna - to ze staje sie zerem gdy kobieta odslania np biust i niewiem czy jest to mozliwe aby odwrocic role: płec kobieca - skupia sie na nich pozadanie sexualne. płec meska - sa tymi pożądającymi choc maja byc Panami.

przez Sorrow 07 sie 2010, 14:49
Acha. Chyba już wiem o co chodzi. No to masz pecha, bo dominy niestety stanowią mniejszość :P .

przez Shadowmere 07 sie 2010, 14:56
mastlos, masz zaburzenia osobowości...i coś Cię widocznie bardzo gnębi,inaczej nie zakladal byś tu setki kont..pomyśl o leczeniu,to dla Twojego dobra.
Shadowmere

przez Magdaa 07 sie 2010, 14:58
mastlos napisał(a):jak odkryc atrakcyjnosc penisa i miesni i prowokowac dziewczyny? jak odwrocic energie sexualna ktora płynie w kierunku ich przez co zyje na skraju wykonczenia, gdy to jest nawet niemozliwe bo niepotrafilbym zyc z mysla ze wysylalem sygnal erotyczny plci kobiecej prowadzacy do jej strat energi z powodu podniecenia i nie moglbym sie tym kosztem zywic

pozatym podnieca mnie uleglosc sexualna - to ze staje sie zerem gdy kobieta odslania np biust i niewiem czy jest to mozliwe aby odwrocic role: płec kobieca - skupia sie na nich pozadanie sexualne. płec meska - sa tymi pożądającymi choc maja byc Panami.

Cześć Anene. Czy ciebie naprawdę to nie nudzi? Mam nadzieję że nie mieszkasz w dżungli amazońskiej i jednak jakiś psychiatra w twojej okolicy przyjmuje. Potrzebujesz leczenia- rozumiesz po polsku?
Magdaa

Sortuj wg