Masturbacja a pogłębienie depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Masturbacja a pogłębienie depresji

przez onev 24 lip 2010, 07:37
Sorrow napisał(a):Dlaczego uważasz, że seks kogokolwiek zaspokaja? Gdyby seks zaspokajał ludzi, to by nie chcieli więcej seksu :]

Poczucie mozliwosci zaspokojenia. Kobiety odbieraja to poczucie. Ich wrodzony instynkt wie jak ulepiac mezczyzn na wlasne potrzeby, wystarczy zostawic samcow samych i im dokuczac (psychiczne znecania panujace w zyciu w kazdej chwili do ktorych wszyscy sie przyzwyczaili) jesli np kobiety by kochaly mezczyzn uczucie tego by wypelnialo potrzebe sexualna i ją likwidowalo a samcy zostawieni sami popadaja w tragiczne stany - upragnione przez kobiety bo wtedy samcy sa dobrymi obiektami do manipulacji

przez Roberrrto 24 lip 2010, 09:08
onev, szczerze Ci współczuję........
Roberrrto

przez *Monika* 24 lip 2010, 11:55
onev, Chłopie, Ty naprawdę musisz przewartościować swoje przekonania.Musisz to zrobic bardzo szybko. Tylko jak Ty masz to zrobic, skoro do specjalisty napewno nie pójdziesz, napisaleś juz wcześniej.
Z takim nastawieniem i z takim mysleniem nie bedziesz w miare normalnie funkcjonowal.

Fakt jest taki,że gdyby Twoje poglądy nie byłyby dla Ciebie problemem to nie trafiłbyś tu na forum.
Nie wiem skad u Ciebie takie tezy na temat kobiet.

Napisałeś,ze kobiety mają sex i pieniadze, a mężczyźni nie mają, gdyby mięli to mogliby normalnie żyć. Nie uogólniaj, nie wkladaj wszystich do jednego worka.

Żadnego odszkodowania nie dostaniesz za to,że pleć piękna zniszczyla Twoje życie. Ty niszczysz swoje życie mając takie poglądy. Jesteś mądrzejszy od psychiatrów i innych specjalistów.
Gdyby tak było, nie wypysywałbyś tu takich bzdur.

I nie mam zamiaru być tolerancyjna w stosunku do tego co tu wypisujesz.
Jeśli Ty nie widzisz w sobie żadnego konfliktu, czujesz się czysty i normalny jak to określiłeś.....to po jakiego grzyba polemizujesz. Zaprzeczasz sam sobie. Czy Ty naprawdę nie dostrzegasz swojego problemu?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez onev 24 lip 2010, 13:34
Monika1974 napisał(a):pleć piękna

co za szowinizm

przez Sorrow 24 lip 2010, 17:51
onev napisał(a):
Monika1974 napisał(a):pleć piękna

co za szowinizm

przez onev 25 lip 2010, 00:51
stalo sie juz nudne? rety ja dopiero zaczalem, chcialem przedstawic cale upodlenie plci meskiej i rajskie zycie kobiet, raczej nudne jest co innego, a to co ja pisze to nowosc, nudne staly sie okreslenia ze plec meska wykorzystuje, kobiety mysla o milosci, to wielkie nudne klamstwo powtarzane kazdego dnia gdy wstajesz i zasypiasz

przez linka 25 lip 2010, 13:08
onev, skończ już, bo nikomu nie chce się już tego czytać. :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Sorrow 25 lip 2010, 20:30
Tyle, że pomimo, że onev pisze dość histerycznie, pisze o realnym zjawisku, zwanym mizandrią. Czy jego reakcja jest przesadzona, czy nie, zjawisko to jest zdecydowanie negatywne.
http://www.singularity2050.com/2010/01/ ... ubble.html

onev napisał(a):rajskie zycie kobiet

Tutaj się Tobą nie zgodzę. Uważam, że opresywne społeczne programowanie dotyka obu płci.

[Dodane po edycji:]

W drugim linku są pokazane rezultaty tego zjawiska w Stanach Zjednoczonych.

[Dodane po edycji:]

Najwyraźniej społeczeństwa mają tendencje do przeskakiwania od jednej opresji do drugiej i zamieniania jednej niesprawiedliwości na kolejną niesprawiedliwość.

przez *Monika* 25 lip 2010, 21:16
Sorrow, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez onev 26 lip 2010, 13:46
Sorrow napisał(a):zjawisko to jest zdecydowanie negatywne

nie jest to dobre bo z takimi przekonaniami jak mam nie mam nawet najmniejszej szansy na kobiete/dziewczyne bedac nawet najsliczniejszym chlopakiem wrazliwym wartosciowym niesmialym z nuta pewnosci?

rajskie zycie kobiet - darmowe wycieczki sex kasa, chcesz powiedziec ze plec meska to miala kiedys od plci kobiecej?

przez Sorrow 26 lip 2010, 14:13
onev napisał(a):
Sorrow napisał(a):zjawisko to jest zdecydowanie negatywne

nie jest to dobre bo z takimi przekonaniami jak mam nie mam nawet najmniejszej szansy na kobiete/dziewczyne bedac nawet najsliczniejszym chlopakiem wrazliwym wartosciowym niesmialym z nuta pewnosci?

Mówię o tym, że zjawisko mizandrii jest negatywne, nie Twoje pisanie o nim :P .

onev napisał(a):rajskie zycie kobiet - darmowe wycieczki sex kasa, chcesz powiedziec ze plec meska to miala kiedys od plci kobiecej?

Nom, można być utrzymankiem, tancerzem albo żigolakiem. Tylko trzeba umieć uwodzić, być pięknie zbudowanym, itd.

przez onev 26 lip 2010, 14:46
jesli juz to by trzeba mnie nazwac malczynista, z tym ze tez nim nie jestem, pozatym jesli istnieje feminizm powinien istniec malczynizm, nie potrafie zyc w swiecie braku rownouprawnien.

darmowe wycieczki sex kasa - mialem jeszcze dodac: bajera, zdolnosci, ale niewiedzialem ze to bedzie potrzebne, ale ty sam to dodales, czyli ze mezczyzna ma byc tancerzem lub zigolakiem, umiec uwodzic, a to aby byc pieknie zbudowanym juz mogles tego niepisac, ogladalem reakcje kobiet i mezczyzn - mezczyzni ogladali piekne kobiety, kobiety nie ogladaly pieknych mezczyzn a wrecz przeciwnie, są przyrownywani do gejow, a miesnie sa najczesciej uwazane za ble i szybko sie pojawia dopisek ze liczy sie mozg. To samo dotyczy mozliwosci bycia utrzymankiem - jest pelno ogloszen w ktorych mezczyzni wysuwaja liczne propozycje, malo jest ofert kobiet, wszedzie jest pelno tematow jak poderwac kobiete, wszystko jest zwrocone ku kobietom itd

przez *Monika* 26 lip 2010, 15:00
onev, Ty chyba masz szczęście, albo pecha,że otwieraja się tylko stronki w stylu "Dla kobiet"

Nie wiem z czego wynikają Twoje przekonania.
Od zawsze tak miałeś?
Masz siostrę? Kuzynki? Mamę?
Obrazek
Główny Moderator

przez onev 26 lip 2010, 15:35
no wlasnie, wszystko jest w stylu "Dla kobiet", wszedzie hasla "Zdrowie uroda kobieta, wszedzie wizerunki kobiet, jedna wielka propaganda kobieca - i ktos to jeszcze nazywa czyimis przekonaniami jak wystarczy wejsc na pierwsza lepsza strone, lub dokonac pierwszych oberwacji zycia.

Sortuj wg