Masturbacja a pogłębienie depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Masturbacja a pogłębienie depresji

przez scrat 23 lis 2008, 14:43
A, przedłużasz. Myślałem że wstrzymujesz wytrysk osiągając orgazm.
Przyjaciel forum

przez pulver 23 lis 2008, 14:48
A, przedłużasz. Myślałem że wstrzymujesz wytrysk osiągając orgazm.

Nie wiem o co ci chodzi scat? Mógłbyś odrobinę jaśniej bo wydaje mi się że mamy na mysli to samo tylko tobie się wydaje że ty masz co innego :mrgreen:

---- EDIT ----

Zresztą scat, jakie to ma znaczenie? Ważnym jest, że jeżeli pojedyńcza masturbacja trwa kilka godzin przy zaburzeniach kontaktów damsko męskich to chyba ma się z tym problem? :mrgreen:

---- EDIT ----

... i dlatego postanowiłem dłużej popościc i zobaczyć jaka będzie reakcja organizmu, czy depresja złagodnieje i może swój popęd seksualny wymierzę w jakąś dziewczynę która mi się podoba i z która chciałbym być zamiast marnować tyle energii w chusteczce :mrgreen:
zbanowany

przez cadarxx 24 lis 2008, 00:16
pulver napisał(a):... i dlatego postanowiłem dłużej popościc i zobaczyć jaka będzie reakcja organizmu, czy depresja złagodnieje i może swój popęd seksualny wymierzę w jakąś dziewczynę która mi się podoba i z która chciałbym być zamiast marnować tyle energii w chusteczce :mrgreen:

Będziesz potrzebował chyba z 20 dziewczyn, bo jedna na bank nie da Ci rady jak masz taki problem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez norm 24 lis 2008, 10:47
norm

przez pulver 24 lis 2008, 11:57
Będziesz potrzebował chyba z 20 dziewczyn, bo jedna na bank nie da Ci rady jak masz taki problem.

Wystarczy, że znajdzie się jedna ale żywiołowa :D
Szkoda, że więcej facetów nie wypowiedziało się konkretnie w tym temacie. Nie wierzę że żaden z was na forum nie ma tego samego problemu co ja. Nadmienię jeszcze że w spermie znajduje się sporo cynku i innych pierwiastków, które regulują pracę naszego organizmu, więc ciągłe wydalanie ejakulatu musi wpływać na samopoczucie.
zbanowany

przez pulver 27 lis 2008, 20:09
Nie no, ten post to w ogóle jest prowokacja.

że co proszę?! Czyjeś kłopoty nazywasz prowokacją?! Co z ciebie za człowiek?
zbanowany

przez bee84 27 lis 2008, 21:11
pulver ... po prostu Ci się nudzi ... i to bardzo
i zgadzam się z przedmówcami, że to jest CHORE ... wiem po sobie .... kiedyś musiałam wychodzić na każdej lekcji do kibla bo nie mogłam wytrzymać ... niby to była przyjemność ... ale totalnie zniewalająca .....
Teraz mi przeszło .... chyba jak zaczęłam brać 5 lat temu Fluanxol
.... albo po prostu mi się znudziło bo się postarzałam ... teraz czekam na prawdziwą miłość ... i takie zabawy z samą sobą mi nie wystarczają ...

przez pulver 27 lis 2008, 22:34
Z mojej strony EOT

co to jest?
zbanowany

przez scrat 28 lis 2008, 02:29
Ja jestem w stanie uwierzyć.
Przyjaciel forum

przez Ridllic 28 lis 2008, 06:40
Nie wiem co tym myśleć ,z jednej strony nachodzi mnie zdumienie z drugiej myśl ,że to może jakiś osobliwy przypadek nerwicy natręctw i teraz kolejne pytanie mnie nachodzi czy to zaburzenie wywodzące się ze stanu psychiki którym powinien się zająć psycholog czy też seksuolog .kurcze no zgłupiałem jest mi przykro że Cie takie coś dopadło i nie wie co tutaj jest możliwe do zrobienia :roll:

PS. a przepraszam czy można się dowiedzieć w jakim jesteś wieku może to ważne :?:
Ridllic

przez marmarc 29 lis 2008, 21:55
nie czytałem żadnych konkretnych badań na ten temat - o ile takie są - ale problem znerwicowanych facetów leży chyba na przeciwległym biegunie - tzn. "za szybko kończą". Na przedwczesny wytrysk seksuolodzy przepisują właśnie leki antydepresyjne i antylękowe. I taki ich skutek został potwierdzony przez forumowiczów w wątku w dziale Leki. Mamy więc tu małe zamieszanie.
Ale zarówno seksualność jak i problemy psychiczne to jeszcze słabo zbadane obszary życia i pewnie niejedno jest tu do odkrycia....

przez Grzesiek30 01 gru 2008, 02:30
Twoim problemem nie jest masturbacja ale wyrzuty sumienia wokół niej. Masturbacja przynosi szkody dopiero gdy jest napędzana zbyt dzikimi i nierealnymi albo wręcz niezdrowymi fantazjami (każdy rozumie to inaczej ale zapewniam że nie jestem świętym ;)) albo kiedy zastępuje normalne życie seksualne oparte na miłości.

Doświadczyłem obu przypadków :( więc wiem o czym piszę.

Jeśli u Ciebie też ma to miejsce i masturbacja nie jest oparta na zdrowych podstawach to polecam w pierwszej kolejności sport (duuużo sportu), ograniczanie poprzez samodyscyplinę i "co z oczu to z serca" niezdrowych bodźców (chore fantazje) aha i polecam owoce morza jako uzupełnienie tego co przez nią fizycznie tracisz ;) ( w zasadzie to nie jest śmieszne - utrata cynku w organizmie to poważna rzecz a sperma składa się w większości z czystego cynku)

Zdziwisz się ale rozwiązanie tego problemu opiera się głównie na samodyscyplinie i jej wspieraniu wszelkimi środkami dostępnymi (ale zawsze samodyscyplina jest najuważniejsza) dlatego rozwiązywanie takich problemów jest powszechnie uznawane za trudne bo nikt tego nie zrobi za Ciebie

przez DarkAngel 04 gru 2008, 11:26
Kilka godzin!!!!???? :shock: :shock: :shock:
Czyli co? Robisz przerwy na posiłki????
Obrazek
ExModerator

przez Dziewczyna_18 05 gru 2008, 21:12
Osoby które robią to faktycznie po kilkanaście godzin dziennie (a są takie przypadki) mają z tym poważny problem i jeśli to się nie kończy, powinny udać się do specjalisty. To naprawdę może utrudnić życie. Więc jeśli sam nie jesteś w stanie sobie poradzić to zrób coś z tym i udaj się do psychologa bo to już rodzaj jakiegoś niezdrowego natręctwa, I think...
"Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko [...] Ze mną można tylko w oddali znikać cicho"

Jako że mimo upływu czasu mój login się nie zmienia, a ja się starzeję;)to dodam że jestem z rocznika89:P (Wiek jest czasem istotny:P)

Sortuj wg