Problem pierwszy - lawina.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Problem pierwszy - lawina.

przez gabriel 04 paź 2008, 18:15
Buuuu, rozchmurz się trochę dziewczyno! Jak będziesz się non stop dołować to tylko sobie zaszkodzisz! Dla pocieszenia powiem ci, że mi by nie było wesoło gdybyś skończyła ze sobą.

przez Pstryk 06 paź 2008, 10:32
gabriel, aż mi się cieplutko na serduszku zrobiło - w końcu miłe słowa do kogoś z Twojej strony :P Tyle, że ja się już pogubiłam o co lata w tym temacie - więc może ktoś coś n/t napisze w końcu :?
Pstryk

przez gabriel 06 paź 2008, 12:20
bethi napisał(a):gabriel, aż mi się cieplutko na serduszku zrobiło - w końcu miłe słowa do kogoś z Twojej strony :P Tyle, że ja się już pogubiłam o co lata w tym temacie - więc może ktoś coś n/t napisze w końcu :?
To nie pierwsze miłe słowa, ja nie jestem potworem bethi. Chętnie pocieszę ludzi dobrych, wrażliwych i tych, którzy cierpią. Sam borykam się z silną depresją i lękami. Więc rozumiem. Jednak trudno mi nie zauważać bezczelnych fanaberii.

---- EDIT ----

Zdaję sobie sprawę, że jest tutaj sporo osób wartościowych zasługujących na lepsze życie. Są jednak jednostki, które bez zaprzeczalnie zasługują na przedwczesny wieczny spoczynek ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buuuu 06 paź 2008, 12:30
ja też nie wiem o co chodzi w tym temacie :)

Sortuj wg