Co czlowiek moze zrobic czlowiekowi najgorszego

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Co czlowiek moze zrobic czlowiekowi najgorszego

przez panna_nikt 21 wrz 2008, 22:01
gabriel, przepaszam cie bardzo ale jeżeli nie potrafisz zrozumieć to się nie udzielaj... bo już nie pierwszy raz kogoś zjeżdzasz na tym forum. ja nie tfierdze ze ja jestem najbardziej pokrzywdzona przez los, że moje życie jest najgorsze.... że nikt nie cierpi tak jak ja... tyle że poprostu moje życie dla mnie jest tragedią nie radze sobie z tym. może moje powody do tego że czuje sie tak jak się czuje są dla ciebie błache a dla mnie to już jest koniec... wiesz dla jednego człowiek (przykład)smierc męża nie jest koncem świata bo wie że taka jest kolej żeczy a dla drogiej definitywny koniec... to zależy od psychiki. a wiec bardzo mi przykro (chociaz pewnie cię to nie obchodzi) że uważasz mnie za jakąs sflustrowaną egoistkę.

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

przez sebcio 22 wrz 2008, 06:55
panna_nikt ja Cie rozumiem ,lub staram sie zrozumiec, wiem ze kazdy wszystko przezywa inaczej dla jednej osoby blache problemy dla drugiej moga sie wydawac nie mal nie do rozwiazania
sebcio

przez mimi1982 22 wrz 2008, 08:13
[quote="Jola27"]gabriel ja mysle ze to nie jest histerja tylko paniczne wolanie o pomoc i nikt znas nie jest egoista tylko zbyd wiele dzwigamy i uginamy sie podtym ciezarem :cry:

Jola podpisuje się pod tym obydwiema rękami:) doskonale rozumie.Jestem z Wami.
mimi1982

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gabriel 22 wrz 2008, 10:44
Moim zdaniem panno nikt masz dosyć silny charakter (oczywiście jak na nerwicowca) masz również dosyć silną psychikę. Nie chcę cię "zjeżdżać" ale widzę, że prubujesz na innych wymusić współczucie, chcesz być wiecznie głaskana a od siebie nie dajesz nic, nie rozumiesz cierpienia innych. Masz wiele a zachowujesz się jakbyś nie posiadała niczego, straszysz samobójstwem a jestem przekonany, że nigdy go nie popełnisz i chcesz żyć. Moim zdaniem histeryzujesz a nawet powiedziałbym manipulujesz ludźmi na tym forum. To mi przeszkadza.

przez Pstryk 22 wrz 2008, 11:57
Moi Drodzy [WSZYSCY] przypominam, że tematem tematu jest: co człowiek może zrobić człowiekowi najgorszego... Jeszcze jeden komentarz do powyższej rozmowy i zamykam temat. panna_nikt, temat o samobójstwach znajduje się gdzie indziej, gabriel nie prowokuj.

A co do tematu: mnie irytuje ludzka obłuda, fałsz i dwulicowość. Nawet nie brak szczerości jak te parszywa interesowność i co za tym idzie - bezwzględność. Ehh, kogoś, od kogo doświadczyłam tego wszystkiego ostatnimi czasy strasznie los 'wynagradza'. Tragedia, jaka dotknęła mojego tą osobę nie mieści mi się w głowie - ale wątpię, aby ta osoba zmieniła się wobec tych okoliczności...
Pstryk

przez Jola27 23 wrz 2008, 11:26
niewiem co sie zemna dzieje zawsze bylam bardzo lagodna i opanowana nigdy na nikogo nawet nie nakrzycczalam a wczoraj zrobilam w domu taka straszna awanture tak sie na wszystkich darlam wszystko im wywrzeszczalam az ze zidziwienia usta pootwierali Boze doczego ludzie potrafia doprowadzic czlowieka zawsze najwazniejsze bylo dlamnie milosc cierpliwosc i wyrozumialosc ja naprawde niechce byc wredna i zlosliwa co ja mam zrobic niechce taka byc prosze pomozcie :( :( :(

przez gabriel 23 wrz 2008, 11:31
Takie zachowanie jest typowe dla nas nerwicowców-chleryków, nie przejmuj się zbytnio, spróbuj nad tym zapanować. Pozdrawiam

przez sebcio 23 wrz 2008, 13:17
bethi napisał(a):A co do tematu: mnie irytuje ludzka obłuda, fałsz i dwulicowość. Nawet nie brak szczerości jak te parszywa interesowność i co za tym idzie - bezwzględność. Ehh, kogoś, od kogo doświadczyłam tego wszystkiego ostatnimi czasy strasznie los 'wynagradza'. Tragedia, jaka dotknęła mojego tą osobę nie mieści mi się w głowie - ale wątpię, aby ta osoba zmieniła się wobec tych okoliczności...

Wiem ze tak sie nie powinno, ale ludzio ktory mnie skrzywdzili zycze strasznie zle, zycze im wszystkiego najgorszego, podobno zlo sie odbija i wraca, mam nadzieje ze jesli oni postapili zle, a w moim przekonaniu tak to gdzies jakas sprawiedliwosc bedzie
sebcio

przez Gosiulka 23 wrz 2008, 14:25
człowiekowi który mnie zniszczył całe moje życie i nadzieję też życzę aby miał nerwicę taką jak ja albo jeszcze lepiej mocniejszą ode mnie Wtedy ja go będę jeszcze bardziej dobijać i śmiać się z tego co mu się przytrafiło ;) Jolu nie dziwię się Tobie ja też często mam takie wybuchy w domu Ale to tak już jest (przynajmniej u mnie) Też staram się być miła i uprzejma dla dzieci dosyć mają przemocy w domu ale czasami mam w sobie taką złość że nie potrafię się powstrzymać i wtedy wybucha coś we mnie i drę się w niebogłosy niech wiedzą że i ja też czasami potrafię krzyczeć a nie wiecznie cicho w kącie siedzieć bo inaczej od razu by mnie do grobu wpędzili Póżniej wszystkiego żałuje i przepraszam moje dzieciaczki ale to co poszło z moich ust to już poszło :oops:
Przyjaciel forum

przez Misiek 23 wrz 2008, 22:29
Czasem jednak warto się ugryśc w język... :smile:

przez Zula 24 wrz 2008, 08:57
Jestem nowa, i dla mnie właśnie chyba ta najgorsza rzecz się stała - stracić zaufanie.
Raz zachwiane już chyba nie da się odbudować :((

I pytanie dlaczego tylko mnie z tym źle - inni traktują to normalnie, nic się nie stało
Czy ja jestem z innego świata.

przez Jola27 24 wrz 2008, 09:05
Zula nie jestes zinnego swiata i nietylko tobie jest ztym zle bo kazdy kto stracil zaufanie czuje sie tak jak ty bo to boli kazdego nie tylko ciebie
pozdrawiam

---- EDIT ----

Gosiulka tylko problem wtym ze mi sie to zdazylo pierwszy raz i jestem przerazona swoim zachowaniem boie sie zeby to sie nie powturzylo ja nigdy tak sie nie zachowywalam oni wszyscy byli przerazeni i ja terz

przez mimi1982 24 wrz 2008, 09:20
Jola27 napisał(a):

Gosiulka tylko problem wtym ze mi sie to zdazylo pierwszy raz i jestem przerazona swoim zachowaniem boie sie zeby to sie nie powturzylo ja nigdy tak sie nie zachowywalam oni wszyscy byli przerazeni i ja terz

Jola wybacz ale to że nakrzyczałaś na swoją rodzine to nie koniec świata:) ja rzuciłam stolikiem za moim partnerem,wylałam piwo na koleżanke w barze tak całkiem dla zabawy:) i nieraz robie mnóstwo szalonych rzeczy:) bawi mnie to do łez i bawiło mnie nawet wtedy kiedy koleżanka wylała piwo na mnie bo była wściekła:) też nieraz mi było przykro ale jejku czy każdy ma zawsze dobry nastrój chyba kazdy ma prawo być czasem wk.....
Pozdrawiam
mimi1982

przez Jola27 24 wrz 2008, 09:28
Asiula wiem ze masz racje bo potej akcj to oni troche inaczej chodza widzisz ja zawsze rozumialam innych ze maja zly dzien ze moze zle sie czuja chyba musze sie nauczyc rozumiec siebie a nie tylko innych

Sortuj wg