Co czlowiek moze zrobic czlowiekowi najgorszego

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Co czlowiek moze zrobic czlowiekowi najgorszego

przez mimi1982 21 wrz 2008, 09:27
Kiedyś napisałam gdzieś w necie że mam pragnienie śmierci a zarazem istnienia...Panna niktjak jest w Twoim przypadku? Dziękuje Wam że jesteście.
mimi1982

przez Jola27 21 wrz 2008, 10:03
ja biore leki juz 7lat i nic to nie daje i nie da bo mi zadne leki nie pomoga jestem od zawsze ponizana i upokazana co sprawilo ze boje sie odezwac sprzeciwic nawet wlasne dzieci traktuja mnie jak sluzaca niemam prawa nikomu zwrucic uwagi albo oco kolwiek sie zapytac bo slysze tylko fukanie albo dasy ja mam wykonywac wszystkich polecenia i onic nie pytac
powiedzcie jaki jest dobry lek dla kogos kto jest traktowany gozej jniz pies :?:
niestety taki lek nieistnieje
dlamnie najleprzym wyjsciem jest ustapoic i niebyc im ciezarem
SMIERC JEST WYBAWIENIEM

przez gabriel 21 wrz 2008, 11:23
Jola27 napisał(a):SMIERC JEST WYBAWIENIEM

Jeszcze raz powtarzam, że nic nie stoi na przeszkodzie by sobie ulżyć w ten sposób. Przecież jest tyle skutecznych sposobów na samobójstwo. Jednak radziłbym ci postawić się i zmienić tok myślenia. Przecież kur** nie można być całe życie popychadłem, trzeba czasem komuś strzelić w morde. Wiem co czujesz, też czuję się całe życie jak ktoś nie chciany, też miałem myśli samobójcze i próby. Ale pieprze to, życie jest jedno i trzeba powalczyć, choćby dla hecy, nie można się poddawać bo śmierć i tak przyjdzie. Więc się nie martw ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez panna_nikt 21 wrz 2008, 15:22
Przecież kur** nie można być całe życie popychadłem tyle że tak naprawde nie ty o tym decydujesz... jeśli raz już sobie pozwolisz, to koniec... wiem cos o tym. co mnie trzyma przy życiu ? proste nie mam kasy na tabletki, podciąc zyły przecież to takie proste nawet ne wiesz ile razy oróbowałam cisnęłam żyletka tak mocno jak tylko dałam rade i i tak nie wychodziło...

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

przez gabriel 21 wrz 2008, 15:57
panna_nikt napisał(a):Przecież kur** nie można być całe życie popychadłem tyle że tak naprawde nie ty o tym decydujesz... jeśli raz już sobie pozwolisz, to koniec... wiem cos o tym. co mnie trzyma przy życiu ? proste nie mam kasy na tabletki, podciąc zyły przecież to takie proste nawet ne wiesz ile razy oróbowałam cisnęłam żyletka tak mocno jak tylko dałam rade i i tak nie wychodziło...

Przestań, przestań panno nikt. Przecież jest tyle różnych sposobów(i skutecznych) Nieraz prowadziłem samochód z dużą prędkością w wąskich alejach drzew i myślałem sobie że wystarczy jeden mały ruch kierownicą i po mnie. Ale nie chciałem tego bo czułem się świetnie, no może nieźle ;) (uwielbiam prowadzić). Na pewno jest coś co lubisz robić. ...

edit: Bethi/// Gabriel, nie zmuszaj mnie do ponownego przyznania Ci ostrzeżenia.

przez mimi1982 21 wrz 2008, 16:36
Jola Panna niktprzecież chcecie żyć...wiem co czujecie ja czuje to samo ale tak naprawde to chcecie żyć ale nie potraficie zmienić życia,byc może siebie...psychiatra mnie zapytała po próbie samobójczej "dlaczego to zrobiłaś?"
odpowiedziałam że jest mi zle w życiu,straciłam wiare w miłość i w drugiego człowieka ale jestem choćby na złość innym :twisted: trzymajcie się
mimi1982

przez CzarnaZebra 21 wrz 2008, 16:41
panna_nikt, Jola27, i inni... pomyślcie może że odejść można na wiele sposobów. Tamta strona kusi ale są inne możliwości. Ja wiem, że wielu osobom nie mieści się w głowie ze można porzucić rodzinę a szczególnie dzieci, ale śmierć też jest porzuceniem.
Można zawalczyć i uciec od nich, od tych którzy was poniżają, i nawet nigdy nie wrócić. Spróbować od nowa - bez nich. Jeśli raz coś nie wyszło, to nie znaczy że nigdy nie wyjdzie.

Moim zdaniem wszystkie chwyty są dozwolone jeśli walczymy o swoje życie.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez panna_nikt 21 wrz 2008, 17:16
CzarnaZebra, raz coś nie wyszło powiadasz... ? niestety u mnie nie wychodzi przez cały czas... asiula82, nie lubie się mścić na ludziach. gabriel, no właśnie nie ma. wy chyba naprawde nie rozumiecie co znaczy chęć skończenia ze sobą kiedy wszyscy mają do ciebie pretęsje czujesz że tylko przeszkadzasz... że jesteś nikim!! i nic w życiu nie osiągniesz... pomimo tego że twoja "dusza" krzycze w niebogłosy i tak was nikt nie usłyszy...

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

przez gabriel 21 wrz 2008, 17:30
I znowu "wy mnie nie rozumiecie" nikt cię nie rozumie. Twoja dusza krzyczy w niebogłosy: jestem egoistką! popatrzcie jak cierpię! Zapewniam cię, że są tutaj osoby bardziej skrzywdzone przez życie od ciebie, chociażby ci którzy mają problem ze znalezieniem partnerki/partnera. Ty już z kimś jesteś, masz kogoś kto się tobą opiekuje. To już COŚ. Ale nie ty, cierpisz najbardziej i twoja dusza. Nie histeryzuj...

przez Jola27 21 wrz 2008, 18:17
gabriel ja mysle ze to nie jest histerja tylko paniczne wolanie o pomoc i nikt znas nie jest egoista tylko zbyd wiele dzwigamy i uginamy sie podtym ciezarem :cry:

---- EDIT ----

gabriel ja mysle ze to nie jest histerja tylko paniczne wolanie o pomoc i nikt znas nie jest egoista tylko zbyd wiele dzwigamy i uginamy sie podtym ciezarem :cry:

przez Misiek 21 wrz 2008, 18:21
Zgadzam się z Jolą...

przez sebcio 21 wrz 2008, 18:53
We mnie wszystko sie kotluje, tak bardzo chce zyc, ale zarazem tak bardzo sie boje i nie mam sily by zyc, ja musze utrzymac rodzine, mam obowiazki, nie moge zostac w domu i kilka lat brac lekow
sebcio

przez Misiek 21 wrz 2008, 18:57
Ja także bardzo chce żyć... ale sił brak...

przez Krasnooka 21 wrz 2008, 20:11
Nasze marzenia nie są dla nikogo wiążące...
Krasnooka

Sortuj wg