problemy z zasypianiem??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

problemy z zasypianiem??

przez sogamw 13 wrz 2008, 01:13
własnie je 01:10 ja nie potrafię zasnąć!;( jestem tym wszystkim przerazona zestresowana tyle sie nacztałam artykułów co moze mi być:/jak sobie radzicie z zasnieciem?? tak się boje tego wszytkiego moja pierwsza wizyta u psychologa boje jak sie mogłam w takie cos zaplatać ze to mi nigdy nie przejdzie!i z tego stresu spać nie mogę?? melisa ani kakao nie pomogło macie jeszcze jakies domowe sposoby na zasniecie??:)pozdrawiam

Re: problemy z zasypianiem??

przez madzia26 13 wrz 2008, 20:11
dobrze dziala wieczorny spacer tak sie zrelaksowac nie myslec o niczym potem goraca kompiel i do łóżeczka,a najwazniejsze by do lozka nie brac ze soba zmartwien wiem ze nie jest to latwe i nie stresowac sie gdy sen nie przychodzi wstac pochodzic albo ksiazke poczytac na mnie to dzialalo...pozdrawiam

przez gabriel 13 wrz 2008, 21:11
W moim przypadku pomaga wyeliminowanie alkoholu, ewentualnie wielogodzinna masturbacja(jeżeli ktoś ma czas i warunki to dlaczego nie ale powoduje zupełną utratę resztek koncentracji i pogłębienie depresji ale zmęczenie i sen gwarantowane) po za tym oczywiście wysiłek fizyczny w każdej postaci. Jeżeli ktoś nie ma zajęć na co dzień i śpi do powiedzmy 10.00 to wcale się nie dziwię, że nie może zasnąć. Jesteś zapewne młodą osobą i pomimo depresji masz w sobie duże pokłady energii, które należało by w jakiś sposób rozładować.

Nie potrzebnie się tak rozpisałem bo pewnie jest to jednorazowy problem z zaśnięciem u ciebie :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sogamw 13 wrz 2008, 21:59
yy tak jednarazowy:) pod wpływem pewnych wydarzeń:) mam nadzieję ze juz sie wczoraj wymęczyłam i dziś bede spała jak suseł:D:) mam nadzieje ze jednak depresji nie mam i to tez były jednorazowe załamania:) pozdrawiam a rady ze spacerkami wieczornymi napewno wykorzystam:)

przez gabriel 13 wrz 2008, 22:11
Z pewnością ;)

przez eligojot 14 wrz 2008, 09:11
gabriel napisał(a):ewentualnie wielogodzinna masturbacja

:shock: :shock: :shock:
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez gabriel 14 wrz 2008, 09:26
eligojot napisał(a):
gabriel napisał(a):ewentualnie wielogodzinna masturbacja

:shock: :shock: :shock:

Co się stało? Czyżby poranne lęki? Jeżeli cię przestraszyłem to przepraszam :roll:

przez eligojot 14 wrz 2008, 10:46
Nie no, po prostu jestem pod wrażeniem otwartości i nie-owijania w bawełnę.

przez realista 14 wrz 2008, 10:59
sogamw napisał(a):własnie je 01:10 ja nie potrafię zasnąć!;( jestem tym wszystkim przerazona zestresowana tyle sie nacztałam artykułów co moze mi być:/jak sobie radzicie z zasnieciem?? tak się boje tego wszytkiego moja pierwsza wizyta u psychologa boje jak sie mogłam w takie cos zaplatać ze to mi nigdy nie przejdzie!i z tego stresu spać nie mogę?? melisa ani kakao nie pomogło macie jeszcze jakies domowe sposoby na zasniecie??:)pozdrawiam

mi na problemy ze snem lekarka polecila leki na recepte, domowe sposoby na mnie nie działają, tak jak chyba na większosć ludzi. Biorę więc sporadycznie, czasem parę dnji pod rząd pastylkę i jest super sen. Więcej niż parę dni mi nie potrzeba, leki jakie biorę jakoś pomagają w chwilowym rozregulowaniu na dłużej.
realista

przez eligojot 14 wrz 2008, 11:29
Jeżeli chodzi o leki na sen, to najlepsze są neuroleptyki, ponieważ po tych wszystkich benzo (Afobam, Imovane, itd) to można się tylko uzależnić. Ja polecam Chlorprothixen 30 mg lub 50 mg. Po pół godzinie sen gwarantowany. Lek tani, bo refundowany 3,20 zł za 50 szt. i nie uzależnia.

przez gabriel 14 wrz 2008, 12:06
eligojot napisał(a):Nie no, po prostu jestem pod wrażeniem otwartości i nie-owijania w bawełnę.

Ok ;) Przecież to tylko forum. Tutaj spokojnie możemy mówić o swych lękach i potrzebach a także o życiu co dziennym :D

Z leków na sen polecam melatoninę, ewentualnie dziurawiec no a przede wszystkim ruch(szczególnie rano).

przez Misiek 23 wrz 2008, 22:23
Ja z zasypianiem problemu nie mam... gorzej z wstawaniem... :smile:

przez gabriel 23 wrz 2008, 22:27
O tak wstawanie to koszmar.

przez mimi1982 26 wrz 2008, 11:59
Mam prośbe doradzcie coś na spanie co można brać przy fluoksetynie(40mg) strasznie się męcze w nocy o 3 się budzę i w sumie moge wstawać,a wizyta dopiero za miesiąc :(
mimi1982

Sortuj wg