Depresja a uzależnienie od komórki

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Depresja a uzależnienie od komórki

przez Misiek 07 wrz 2008, 23:34
My też wygramy... :D

przez K. 10 wrz 2008, 00:40
Tekla, to nie jest dobre. Podobnie jak uzależnienie od czegokolwiek innego. Po prostu postaraj się kiedyś wyłączyć telefon, postaraj się wyciszyć dzwonki i jak idziesz pod prysznic nie brać go ze sobą. Postaraj się sobie wmówić, że nic się nie stanie kiedy nie odbierzesz wiadomości od razu, albo kiedy nie odbierzesz telefonu - zawsze możesz oddzwonić.
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Misiek 17 wrz 2008, 17:15
Ja też jestem uzależniony od komurki... ale dobrze mi z tym :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 17 wrz 2008, 22:17
tekla, musi minąć troche czasu... to normalne...

przez Duran84 20 wrz 2008, 10:06
A już myślałem, że tylko Ja tak reaguję na całujące się pary... Jaka ulga, że nie jestem jedyny :lol: :lol: :lol:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Misiek 20 wrz 2008, 11:45
A czemu macie wtedy takie odruchy... co obrzydliwego jest w całowaniu się jakiejś pary... :?: :?:

przez namiestnik 20 wrz 2008, 12:43
Duran, Tekla - a jak to Wy byście byli w sytuacji osoby z takiej pary to by było ok. Zapewniam, że kiedyś inaczej spojrzycie. :)

przez Misiek 21 wrz 2008, 18:23
tekla, a może im jest z tym dobrze... i są całkowicie świadomi i "opamiętani"...

przez eligojot 23 wrz 2008, 12:47
Tekla, a Ty znowu o tym samym... Byłaś z tym u jakiegoś psychologa, jak Ci w innym temacie radziłem?
Człowiek bez miłości jest niczym, no ale moja droga, ile to już razy deklarowałaś na tym forum "rozwiązanie ostateczne", bo ktoś Cię porzucił? Ja rozumiem, miłość jest ważna, ale zdrowie i życie ważniejsze. Nikt nie zainteresuje się rozdygotaną neurotyczką, z zerową samooceną histeryczką, drżącą o każdą chwilę "w związku".
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez eligojot 23 wrz 2008, 20:47
Tekla, odpowiadam tutaj również na Twojego PW:
Uważasz, że bycie delikatnym to kłamanie, aby się komuś podlizać, albo mówienie "nie martw się wszystko będzie dobrze" albo coś w tym stylu. Tylko, że Ty tkwisz w tym samym miejscu, co rok temu. Taka jest brutalna, niedelikatna prawda.

przez nanom1 23 wrz 2008, 21:46
Nie łącze jednego z drugim :mrgreen: .Raczej Depresja a uzależnienie od komputera i internetu ,to już prędzej :-| (smutne ,ale prawdziwe).Na studiach musiałem się ''uzależnić '' w pozytywnym tego słowa znaczeniu a teraz (po studiach) jest tylko negatywne ;).

przez eligojot 23 wrz 2008, 21:57
Dziękuję za tą przypadkową szczerość, tylko że ja nie miałem na myśli ani tego że pracujesz, ani tego że studiujesz, tylko podejście do Twoich związków. Tylko i wyłącznie. Może jednak kłamię?

---- EDIT ----

Aha, i wypraszam sobie PW-ową nagonkę na mnie. Jeżeli macie coś do dodania, to piszcie tutaj albo zgłoście post do moderacji.

przez 1507 06 lip 2009, 22:24
komórka , internet... w zaburzeniach to są kompulsje tzn zachowania kompulsyjne jak częste mycie rąk, trzeba do psychologa bo na to nie ma tabletki by z komórką nie spać, czy przestać przy kompie siedzieć
1507

przez Korba 08 lip 2009, 14:47
ohoho... widzę, że ktoś odgrzał starego kotleta, ale cieszę się, że trafiłam na ten wątek... (szkoda, że dopiero teraz).

heh, ktoś niezły sport uprawia na tym forum, a historia lubi się powtarzać....

śmiechu warte.... :shock:
Korba

Sortuj wg