Mój dziwny stan.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Mój dziwny stan.

przez denver1979 04 sie 2008, 16:02
Witam,

Czy ktoś też tak ma?
- całkowity brak łaknienia,
- krótki sen, wczesne budzenie się,
- całkowita obojętność,

Leczę sie już od 2 miesięcy i nic..

Pozdrawiam

Re: Mój dziwny stan.

przez pajak 04 sie 2008, 21:42
Ja mam podobnie, do tego pracuje ... gdy obojętność nachodzi mnie w pracy nie jest najciekawiej
Obrazek

przez maggie78 05 sie 2008, 00:22
Hej, twoj stan nie jest 'dziwny', jest typowy dla depresji. Wiem, bo sama przez to przeszlam. Nie przejmuj sie ze po 2 mies. nie ma radykalnej poprawy, ja juz dzieki Bogu z tego wyszlam i nadal lykam tabletki (seronil) ktore mi bardzo pomogly a zaczely tak na serio dzialac gdzies po 2,5 mies. Musisz byc cierpliwy, u kazdego czas na dojscie do siebie jest inny, ja chorowalam od marca tego roku, i jak dzis na to patrze to nie moge uwierzyc ze moglam kiedykolwiek w cos takiego popasc, bo teraz czuje sie bardzo dobrze. Depresja jest uleczalna, mam na dowod siebie i kilka znajomych ktorzy tez juz dzis sa zdrowi. Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez denver1979 05 sie 2008, 08:51
U mnie zaczęło się od żołądka (niby nic takiego). Był to okres ciąży mojej żony. Biorę Cital i Lerivon. Dodatkowo ten wieczny stan braku zmęczenia.

Sortuj wg