Gdzie 2 depresje tam...?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Gdzie 2 depresje tam...?

przez Pstryk 05 wrz 2008, 11:42
A co :lol: Ale człowiek nerwica, założę się - częściej sam siebie obraża niż inni jego ;) Ja to w każdym razie jak długo tu jestem nigdy nie słyszałam aby ktoś tak o nim mówił, jak on sam o sobie się wyraża ;)
Pstryk

przez midzi11 05 wrz 2008, 13:31
człowiek nerwica najlepiej to przeproś ze zyjesz...nikogo nie uraziłes natomiast razi mnie sposob w jaki sie o sobie wypowiadasz.wybacz mii moją szczerosc ale to są bzdury.nie wierze ze jestes nic niewartym debilem,przestan tak o sobie myslec to inni tez przestaną.ty jestes panem wlasnego zycia-nikt inny

przez Misiek 05 wrz 2008, 13:34
człowiek nerwica, Nie ma takich ludzi którzy mają same wady... każdy ma jakieś zalety i Ty także... tylko postaraj się je dostrzec.. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 09 wrz 2008, 02:34
założę się - częściej sam siebie obraża niż inni jego

Bethi mylisz sie niestety...tzn.zależy bo wiadomo ze w okresie wakacji siedze w domu to nikt mnie nie obraża<oprócz rodzicow,brata> bo nie wylaże,ale w sezonie od pażdziernika do czerwca to inni mnie obrażają częściej niż ja sam siebie.Gdybym tylko umiał to bym Ci to wszystko udowodnił ale nie mam jak:)
Ja to w każdym razie jak długo tu jestem nigdy nie słyszałam aby ktoś tak o nim mówił, jak on sam o sobie się wyraża ;)

Ale ludzie obrażają mnie w realu....tutaj na forum jest inaczej,tutaj wszyscy ludzie są wporządku,jest inna atmosfera...natomiast na realu ludzie widzą jak ja się zachowuje,widzą mój wygląd,widzą ze sie ich boje i że jestem nieśmiały....i potem tak mnie oceniają żle awet nie zaczną zmnagadać a już mówią że jestem świrem,idiotą,ciulem...tak mnie oceniają a ja już sam nie wiem dlaczego,co ja takiego im robie że tak mnie traktują?,staram sie nawiązać z ludżmi kontakt a inni mają to gdzieś,nawet pamiętam przykładowo na studiach jak po pierwszym dniu kilka dziewczyn na mnie spojrzało i 2 powiedziały że:to jest jakiś ciul a druga powiedziała że jestem debilem<heh myślały że tego nie usłysze>,a zrobiły to po kilku godzinach od pierwszego kontaktu wzrokowego,ocenily mnie na podstawie wyglądu i na podstawie tego że mało rozmawiałem z grupą<no sorry ale ja wszystkich ludzi z grupy studenckiej nie znałem więc niech nie oczekują cudów że nagle zaczne gadać ze wszystkimi>
Druga przykładowa sytuacja dla mnie byla po prostu śmieszna bo rozmawiałem z jedną dziewczyną dokładnie hmmm minute po czym podeszła zaraz po rozmowie ze mnado koleżanki która się spytała jej:kto to jest?a ona spojrzała na mnie <bylem w sumie dosyć daleko ale i tak wszystko slyszałem> i odpowiedziała:to zwykły ciul....potem sytuacja z tą samą osobą sie powtórzyła zresztą...
Nawet osoby które na pozór są miłe itp.nabijały sie ze mnie.Już nie mówie o kimś innym...ale to nieważne moze kiedyś o tym napize bo to boli....po prostu na kims bardzo siezawiodlem....na osobie na której mi zależało.....
Kurde to nie powinno być napisane w tym temacie.....cala ta dyskusja o mnie to jeden wielki offtop.jeżeli ktoś uzna tą rozmowe za nie pasującą do tematu to prosiłbym o stworzenie tematu nowego na mój temat jeżeli to bedzie możliwe.
:)

przez Pstryk 09 wrz 2008, 08:48
Nom, faktycznie zaczynamy offtopować ;)
Pstryk

Sortuj wg