Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki Paniki


Amendola

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam! jestem tu nowa, a nerwice z depresja czuje sie fatalnie codziennie.Dzis mialam atak bardzo silny myslalam, ze to juz koniec.!Teraz czuje sie nakrecona ciagle mysle o tym ataku paniki jakie to dziwne uczucie itd....Napiszcie prosze wasze odczucia z detalami jak wam sie zaczyna i co czujecie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amendola, z detalami??? ale po co? wydaje mi się , że to tylko wzmoży twój niepokój .Męczę się z tym draństewm wiele lat i naprawde ,moliny razy wydawało mi się , że to koniec...i nic ! Zyję dalej i chcę żyć !! BARDZO!!! U mnie zawsze zaczyna się od duszności.A potem kołatanie serca, zimno gorąco , mętlik w głowie , niesamowite bolesne napięcie mięśni....czasami biegunka , dreszcze ..i wiele innych atrakcji.Nie jest to przyjemne. Nienawidzę tak się czuć.od dawna tak masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to okropne uczucie ale podobno trzeba je dopuścić do siebie bo po chwili znika,ja próbowałam ale wyglądało to różnie.Teraz poprostu nie dopuszczam do tego stosuje maksymalny wypoczynek,a jeśli coś mnie nagle zaniepokoi i wiem że zaraz może być atak paniki to od razu rozbijam ten niepokój i staram się zmienić myśli na miłe chociażby na siłe.Potem juz jest wszystko oki.Najgorszą rzeczą jaką robisz to analiza tego stanu tylko się sama nakręcasz i powodujesz dalsze ataki paniki.Obecnie u mnie dzięki takiemu postępowaniu prawie nie występują.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×