fizyczne objawy depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

fizyczne objawy depresji

przez ewaryst7 19 lip 2008, 12:32
Witam. Nie mam jakiegoś szczegolnego dola....Ale fizycznie jestem do bani.Mam mdlości , bóle głowy (rezonans ok)jestem senna i zmęczona.pobolewają mnie mięsnie .I otępienie!!!! Dzwonienie w uszach! Kto z Was , ma podobnie?? Piszcie ! PROSZę!!!

Re: fizyczne objawy depresji

przez Chiquitita 19 lip 2008, 15:06
oj ja też tak mam i nie raz czy dwa zastanawiałam się czy może jednak to jakaś choroba, nie związana z nerwicą, depresją albo coś, ale zrobiłam sobie badanie krwi i wynik o dziwo idealne, więc rozwiało to moje wątpliwości i już wiem, że to niestety objawy nerwicy, i jak sobie o tym właśnie przypomnę to mi od razu lepiej :)

przez ewaryst7 19 lip 2008, 17:16
Chiquitita, Bardzo dziękuję , ża odpowiedz,może to glupie , ale pociesza mnie fakt , że nie cierpię sama...Powiedz , JAK DŁUGO tak się czujesz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Chiquitita 19 lip 2008, 17:36
ewaryst7 napisał(a):Chiquitita, Bardzo dziękuję , ża odpowiedz,może to glupie , ale pociesza mnie fakt , że nie cierpię sama...Powiedz , JAK DŁUGO tak się czujesz?

no mnie też pociesz fakt, że nie tylko ja tak mam :)
pytasz jak długo tak się czuje ... generalnie to na pewno nie stale, bo są lepsze i gorsze dni. W tym roku szczególnie tak nie za bardzo się czuję, najczęściej parę dni, do tygodnia i przechodzi na jakis czas np. czułam się fatalnie jakieś dwa tygodnie temu. Po tygodniu przeszło i do teraz jest w miarę OK, chociaż już chyba zaczyna nie byc Ok, bo właśnie sobie wynalazłam nową chorobę :/

przez ewaryst7 19 lip 2008, 18:40
Chiquitita, o kurcze... szczęściara z ciebie...Choróbsko pomęczy cie i puszcza .Daje Ci złapać oddech:)A ja mam wrażenie , że trzyma mnie cALY CZAS.tROSZKĘ LEPIEJ JEST WIECZOREM A RANO...KOSZMAR.i TAK OD LUTEGO .JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ.POZDRAWIAM CIĘ.

przez Chiquitita 20 lip 2008, 00:03
ja po wstaniu, czyli rano czuje sie wprost idealnie, ale czar pryska jak sobie przypomne o tym wszystkim, ale z drugiej strony to utwierdza mnie w przekonaniu, że to nerwica/depresja ... Jak sie ciemno zaczyna robic, pusto to jest mi gorzej ... Jak sie cos dzieje - lepiej. Jak nie mam 'atakow' to nie myslenie o tych wszytskich 'problemach' wydaje sie taki proste, ale jak mnie złapie to po prostu nie idzie mi wytlumaczyc nic i sie nakrecam :/

ja tez pozdrawiam :) 3maj sie

przez maxsimus 21 lip 2008, 20:51
Objawy mojej depresjii są wyłącznie fizyczne. Postaram się teraz wypisać objawy z ostatniego roku:
-impulsy przechodzące przez mózg
-wykręcanie zebów i czaszki
-drętwienie rąk
-parestezje paluchów (uczucie kłucia i mrowienia)
-bóle żołądka (uczucie nadkwasoty)
-bezsenność (trwała ok miesiąca)
-bóle zębów (impulsy przechodzące przez zęby)
-wyładowania elektryczne w jamie ustnej
-pulsowanie w żołądku, głowie
-bóle kolan
-drętwienie twarzy
-derealizacja
Pewnie było wiele innych ale ich teraz nie pamietam.

przez adam_s 21 lip 2008, 22:53
maxsimus, wiesz miałem/mam 3/4 objawów które wymieniłeś. I stwierdziłem że to żadna nerwica. Prawdopodobnie jakaś choroba żołądka ( dokładnie to uczucie nadkwasoty+mdłości i bóle) oraz najróżniesze parestezje, tiki i wspomniane impulsy, derealizacja i bezsenność. Okazuje się bowiem że przy chorobach żołądka nie wchłania się witamina B12 (chyba) której niedobór powoduje właśnie podobne objawy neurologiczne. Robiłeś może jakieś badania zanim Ci zdiagnozowano depresję/nerwicę?
Oczywiście nie można wykluczyć że ma to podłoże nerwowe jednak w moim przypadku zapewne jest inaczej, Wam też tego życzę bo chyba łatwiej leczyć chory żołądek niż chore nerwy..
GG: 5988000

fizyczne objawy depresji

przez ewaryst7 02 gru 2011, 17:38
Czy wy tez czujecie sie osłabieni , obolali , senni i w ogóle do bani??

fizyczne objawy depresji

przez violik 02 gru 2011, 18:04
ewaryst7Twoje objawy przypominają mi mój stan sprzed kilku tygodni,głownie to przerażające zmęczenie zwłaszcza rano po przebudzeniu,bóle mięśni i stawów,trafiłam wtedy do dobrego neurologa który stwierdzil i mnie fibromialgię.zalecić suplement i od tej pory jest dużo dużo lepiej

fizyczne objawy depresji

przez KissA 03 gru 2011, 06:14
ewaryst7. mam identyczne objawy ponadto Zaburzenia rownowagi czasami mowy i myśli i wogóle czuje się jak mucha w smole, potykam się o krawężnik a przechodząc przez drzwi potrafię zachaczyc o futryne, mam zimne ręce jak lód i trzęsie mnie od środka, wszystko we mnnie lata a serce dziwnie kołacze się jakby zaraz miało się zatrzymać :bezradny:

fizyczne objawy depresji

przez ewaryst7 03 gru 2011, 07:34
Dziewczyny jak sobie z tym radzicie?? Violik jakie suplementy bierzesz ?

fizyczne objawy depresji

przez violik 03 gru 2011, 07:40
myalgan-jest to jedyny dopuszczony w Polsce 'lek" na tą chorobę.

fizyczne objawy depresji

przez KissA 03 gru 2011, 07:43
ewaryst7 napisał(a):jak sobie z tym radzicie??

5 mg Relanium z rana na dobry początek dnia, jakieś witaminy spacer z pieskiem o poranku + pozytywne nastawiedzie że będzie lepiej (złudzenia, a może nie, kto wie) i tak krok po kroku by przetrwać do następnego (parszywego) dnia :-|

Sortuj wg