wieczny niepokój

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

wieczny niepokój

przez ania1111 13 lip 2008, 13:25
Musze to napisać bo sama nie daję sobie rady!Od jakiegos czasu nie moge pozbyć się niepokoju. Towarzyszy temu ból żołądka, brzucha bóle w klatce!Boje sie wyjsć z domu, każda drobnostka sprawia ze kręci mi sie w glowie i gorąco mi na twarzy.NIe mam ochoty na nic.Nic nie sprawia mi przyjemnoscia kidyś tak nie bylo!.Jetsem teraz w irlandii i za4 tygodniewracam do polski ale nie moge sobie wyobrazic siebie pakującej sie,zalatwiającej sprawy koncowe bo wszystko wyprowadza mnie z rownowagi.Caly czas zdaje mi sie ze zemdleje chociaz nic mnie nie boli. Kiedy o tym zapominam jest ok ale za kazdym razem kiedy ta myls mi przyjedzie do glowy moj niepokoj wraca!jesli nie wezme czegos na uspokojenie chyba bede musiala zrzygnowac z pracy bo jest to dla mnie meczarnia!prosze jesli wiecie co moge zrobic, co powinnam zazywać(jakies pigulki??)kupialam ostatnio magnez ale na niewiele sie zdal.....napiszcie bo nie wiem co ze mna bedzie...boje sie

Re: wieczny niepokój

przez ewaryst7 13 lip 2008, 17:22
ania1111, NIE BÓJ SIĘ.To co czujesz , czyli niepokój jest objawem nerwicy i nie ,ma odbicia w rzeczywistości.Kup sobie jakieś ziola , nie pij kawy .Lęk Cię nie zabije!! Chociaż strasznie umęczy .I rozważ jakieś leczenie. Im wcześniej tym lepiej.NIE BÓJ SIĘ....Nic Ci nie grozi.Pozdrawiam Cię .

przez bedziedobrze212 13 lip 2008, 22:13
Zgadzam sie, im wczesniej tym lepiej, zeby sie nie pogorszylo. Umnie tak sie zaczynalo, a potem bylo coraz gorzej. Lepiej zapobiegac niz leczyc :D
Umarlam wiosną. lecz dopiero teraz naprawdę żyję!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mariogangsta 15 lip 2008, 09:32
To typowe objawy nerwicy lękowej.Jak najszybciej zapraszam na wizytę u psychiatry.On Ci napewno pomoże(gwarantuję )tylko musisz brać pod uwagę regularne zażywanie leków ,które zazwyczaj dają poprawę po dłuższym okresie brania.Więc im szybciej trafisz do lekarza tym lepiej.Nie ma się czego obawiać,pozdrawiam

Sortuj wg