fala krzywdy powróciła.....

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: fala krzywdy powróciła.....

przez mimi1982 01 sie 2008, 08:49
Carlos dziękuje za ten post...ostatnio wydawało mi się że sięgnełam zenitu było bardzo zle...i wtedy koleżanka powiedziała wyłącz mózg...przestań mysleć...podziałało...boję się chwilami zmieniam się w innego człowieka i robie rzeczy których bym nigdy nie zrobiła w normalnym stanie..chce walczyć i będe walczyć ...dla siebie i moich bliskich...dzisiaj jest dobrze ale jak będzie za godzine??za dwie??? jutro??? nie chce o tym mysleć nie będe...Dziękuje.
mimi1982

przez carlos 01 sie 2008, 11:44
to jak będzie za godzine, dwie. Zależy od twojego mocnego postanowienia.
Widzę, że je posiadasz skoro podjęłaś walkę.
Do póki walczysz - jesteś zwycięzcą.

Moja siostra miała nasilniejsze stadium depresji. Jej to już się wydawało , że do niej krzesło podchodzi. I co? ruszyła główką bo przecież skoro ona ma problem w głowie to najlepiej rozwiązać potrafi go ona sama ! I to pokonała.

Tobie też jest dane zwycięstwo, leży i czeka na Ciebie, postaraj się z czasem do niego dotrzeć !:D

Pozdrawiam

przez mimi1982 05 sie 2008, 09:28
zwyciężyłam...powiedzmy...odstawiłam leki i teraz czuje życie...i smutki i radości,a nie żyje gdzieś obok...ale problemy wróciły i martwią i bolą słowa...cóż takie jest życie...tylko ile wytrzymam??? Martusia miałaś racje lepiej pokonać siebie samemu...leki nie podziałały na mnie dobrze:(

---- EDIT ----

powrót do leków:( nie da się zemną żyć ...trudno biorąc leki czuje się jakbym żyła przez szybe ale przynajmniej inni są szczęśliwi skoro tak musi być:(

---- EDIT ----

czy jesteście agresywni??? tzn. czy zdarzyło się Wam zrobic coś komus w nerwach np.uderzyć w twarz lub czymś rzucić w kogoś ?? przeraża mnie moje zachowanie co się zemną dzieje?
mimi1982

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg