Kto zapasl sie jak prosie ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Kto zapasl sie jak prosie ?

przez janek80 10 lip 2008, 23:35
Odchudzamy sie zbiorowo ? :D

Re: Kto zapasl sie jak prosie ?

przez Duran84 11 lip 2008, 07:18
Ja podobno nie mam z czego... A w razie gdyby sie tu jakieś Panie pojawiły to mówię od razu co uważam... Panie Moje Miłe :) Czy Wy naprawdę chcecie wyglądać jak szkielety :?: Nie wiem jak Wy, ale Ja uważam, że jakby po Świecie same szkielety chodziły to by było strasznie nudno. Ale może się mylę :) :D
Pozdrawiam 3majcie sie cieplutko
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Zagubiona=> 11 lip 2008, 07:35
janek80, a obrałeś już jakąś drogę?? To może się przyłączę ;)
Zagubiona=>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez janek80 11 lip 2008, 16:34
Przygotowuje sie . Cykl 6 dniowy . NAjgorsze pierwsze 2 tygi , zeby sie zoladek skurczyl .
Pierwsza rzecz - trzeba isc do lekarza bo xentical . Xentical jest ok - dzieki niemu wchlaniamy 30 procent mnie tluszczu , nie ma w nim amfy . Hoodia - daje poczucie sytosci szybciej , ale ciezko ja nabyc w polsce . Najlepsza sprowadzilem ze stanow kiedys .Glod mozna tez zniwelowac goraca herbata . Wiezniowie w gulagach pili wrzatek , zeby nie czuc glodu :twisted:
Dzieki xenticalowi mozemy jesc smacznie , bo czesc kalorii wylatuje dolem . Szukamy tabeli z kaloriami i liczymy , zeby tych kalorii bylo kolo 500-700 . Zegnamy sie z weglowodanami (mniej niz 100 gram dziennie . Tluszcz odklada sie z cukrow , wiec tluszcz sam w sobie jest ok . Sluzy nam do rozpuszczania enzymow . Bierzemy jedna jedna tabletke xenticalu , przed kazdym posilkiem zawierajacym tluszcze !

Przykladowy dzien .
Sniadanie : 2-3 pomidory i 100 gram sera . Trzeba sprawdzic wartosci kaloryczne , bo sa rozne sery . Dowolne warzywa , jakie chcecie , to moze byc ogorek , papryka , cokolwiek . Mozna miksowac . Ser mozna zastapic gotowana piersia z kurczaka , co by nam nie zbrzydlo .
Obiad : grillowana w elektrycznym grilu piers kurczaka , gotowane lub duszone warzywa . Kwestia fantazji . Kurczaka mozna zastapic indykiem . Bardzo lubie ryby i owoce morza , polecam . Tunczyk w filecie swietnie sie grilluje . Odrobina soli i pieprzu . Najlepsza jest chrupiaca skorka :twisted: :twisted: :twisted:
Kolacja
Jaka kolacja ? Herbaty sie napij ! W miedzyczasie , ewentuanie mozna przegryzac jakies warzywa , po 2 tygodniach dodajemy do diety owoce
W taki sposob jemy 6 dni . 7 dnia nagradzamy siebie i na obiad jemy to , na co mamy ochote . Byle nie za duzo . W ten sposob mozna sie oszukac , ze dieta trwa 6 dni a nie kilka miesiecy . Warto jest wyjsc co rano na dluzszy spacer ( kilka kilometrow ) Im wiecej sie pocimy tym lepiej . W ten sposob da sie zrzucic 3-5 kg tygodniowo . TRZEBA SIE ZDYSCYPLINOWAC . Na koniec uwazamy na jojo , po zakonczeniu diety nie obzeramy sie , bo wraca . To jest najtrudniejsza czesc programu

Co Wy na to ?? Moze ktos zna lepsza diete ? :)

przez bedziedobrze212 11 lip 2008, 16:39
Ja sie spaslam duzo, jakis 5 kg, ale nie chce mi sie odchudzać, nie lubie chodzic glodna, wole cwiczyc i biegać. W tamtym roku 2 miesiące chodzilam glodna, sporo schudlam, wszystko wrocilo:(
Umarlam wiosną. lecz dopiero teraz naprawdę żyję!

przez janek80 11 lip 2008, 16:40
Z alkoholem tez sie zegnamy :?

przez janek80 11 lip 2008, 16:41
bedziedobrze212 napisał(a):Ja sie spaslam duzo, jakis 5 kg, ale nie chce mi sie odchudzać, nie lubie chodzic glodna, wole cwiczyc i biegać. W tamtym roku 2 miesiące chodzilam glodna, sporo schudlam, wszystko wrocilo:(

Ja mam 50 kg do zrzucenia :lol: :lol: :lol: Przy tej diecie da sie czuc , ze Masz pelny zoladek .

przez bedziedobrze212 11 lip 2008, 16:45
No to sprobuję :D
Umarlam wiosną. lecz dopiero teraz naprawdę żyję!

przez Szarka 11 lip 2008, 19:30
Ja mam sporo do zrzucenia ale nie czuję się jeszcze na siłach aby się odchudzać .... może jak pójdę do lekarza , dostanę jakieś leki zacznę widzieć poprawę wtedy może...aletrzymam za was kciuki aby wam się udało :)

Ja swego czasu byłam dobra w dietach , teraz weszły nowe diety i nie jestem na bieżąco. Najlepiej nie łączyć węglowodanów z tłuszczami jeść je osobno z godzinną przerwą między jednym a drugim. Jeść 5 posiłków dziennie mniejszych niż 3 duże.

przez Coltrane 13 lip 2008, 14:21
Po kilku miesiącach terapii proszkami na deprechę przestałem mieścić się w swoje spodnie, to pierwszy powód. Drugi jest taki, że przez przypadek poszedłem na ściankę wspinaczkową i zafasynował mnie ten sport - jest odzwierciedleniem mojego życia - mozolnie do czegoś dążę, w połowie drogi braknie mi sił i spadam. Na ściance zawsze jednak jestem zabezpieczony linami i człowiekiem asekurującym z dołu, który ma baczenie cały czas na mnie. A w życiu to tylko na Boga mogę liczyć. I to drugi powód do zrzucenia 7 kilogramów - nie chce mi się tyle dźwigać :)
Jednak jest to na tyle wyczerpujący sport, że nie obejdę się pomidorkiem i marchewką, zwłaszcza, że podłapałem chałturę w nocnym fast foodzie :)))) i tuczę młodych mieszczan niczym baba jaga. Zatem zaraz idę biegać dookoła osiedla :)
Miłej niedzieli !
Jezus uzdrawia, serio.

przez fray 13 lip 2008, 14:38
Coltrane, przy tak wyczerpującym sporcie musisz poszukać rzeczy które dadzą ci dużo energii a nie tłuszczów. Wiele warzyw ma takie właściwości więc na obiadek polecam jakiegoś kurczaczka gotowanego na parze i duuużo warzyw. Od tego schudniesz i będziesz miał siłę na wspinaczkę. Fast foodami w robocie lepiej się nie objadaj bo nie dość że tyjesz to twój organizm zaraz znowu jest głodny i tak można bez końca.

Mi się przytyło 7 kg i mam zamiar zrzucić z siebie ten ciężar choć idzie mi nie najlepiej bo nie ma jeszcze 15 a ja już wsunęłam więcej niż zalecana dzienna dawka a do wieczora jeszcze daleko :x
nawiedzana przez duchy dawno zmarłych ciasteczek

przez m_saw 13 lip 2008, 17:22
Na początku przyjmowania leków chudłam. Po kilku miesiącach waga się unormowała.Teraz mam zmniejszoną dawkę leku i tyję jak różowiutkie zwierzątko. Do tego buzię mam co rano opuchniętą że ledwo mi oczy widać. Czy to się skończy? Czy prosiliście kiedyś lekarza o jakieś środki powodujące chudnięcie? Bo pewnie niedługo pzybędzie mi nowy powód do zmartwień. :(
Sara

przez fray 13 lip 2008, 17:31
może poproś o leki które nie będą powodowały tycia i puchnięcia.
nawiedzana przez duchy dawno zmarłych ciasteczek

przez Zagubiony148 13 lip 2008, 19:30
Ja tam mam nieco inny problem - chce przytyć :lol: . Życzę wszystkim grubasom miłego i szybkiego odchudzania;)
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Sortuj wg