Oddalam się od świata

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Oddalam się od świata

przez Mandragorka 09 lip 2008, 00:47
Hej! Nie wiem co mam zrobić !! mam wrarzenie że coraz bardziej się w sobie zamykam . Coraz trudniej nawiązac mi kontakt z ludzmi , czuje że mam coraz nizszy poziom frustracji i strasznie sie denerwuje właściwie w każdej sytuacji. Coraz mniej sie odzwywam do znajomych wlasciwie tylko wtedy kiedy odczówam taką potrzebe albo kiedy musze zalatwic jakas sprawe , sądze ze przez to moge byc przez nich postrzegana jako egoistyczna osoba myślaca tylko o sobie a ja taka nie jestem , poprostu nie czuje potrzeby rozmawiania . Brak mi osoby z ktorą bym mogła porozmawiać szczerze albo taką ktora ma podobny problem. Właściwie to nie wiem co napisać bo w głowie mam cholerny natłok zbędnych myśli . Czuje że sie pogubiłam ale tak poważnie i jestem wrakiem emocjonalnym . Napisałam o tym dlatego bo macie jak sądze podobne problemy a ja nie wiem juz co mam robic ...

Re: Oddalam się od świata

przez Amonre 09 lip 2008, 09:26
To przemija - ważne że masz tego świadomość. Spadek nastroju powoduje ze zamykamy się na świat skupiamy się na sobie - to nie egoizm - to zaburzenie - albo przemijące- sezonowe, albo wywyłane silnym stresem. Polecam sprawdzone przeze mnie metody - spacer + rozmowa z bratnią duszą - z tym mzoe być problem ale wierzę że masz taką osobę. Walczysz z tym - starasz się coś zmienić ? Czy poddałąś się sama skazaujac się na boczny tor - wyjdz temu na przeciw - wszytko można pokonać - zmień nastawienie do świata - wcale nie ejst taki jak się Tobie teraz wydaje - Twoje myśli budują to jak widzisz siebie jak widzisz innych. Marny ze mnie doradca ale coś próbuję zmienić - wygrywam , ale najcieszciej przegrywam - ale nie poddaje się - szkoda ze nie umiem wyciagać wniosków ze swoim błędów.

Sortuj wg