wyczerpanie..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: wyczerpanie..

przez Misiek 04 wrz 2008, 14:52
Trudno się dziwić przecież nasze organizmy tak jakby pracowały na maks obrotów cały czas.. :smile:

przez ewaryst7 04 wrz 2008, 17:23
Misiek, WIECIE CO??? GDYBY NERWICA , MOGŁA SIĘ ZMATERIALIZOWAĆ ( TAK CHOCIAŻ NA PARĘ MINUT) ZABIŁABYM SUKĘ , BEZ ZMRUŻENIA OKA! TAK MAM JEJ DOŚĆ!!!!

przez Misiek 04 wrz 2008, 17:24
ewaryst7, Ja też...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 04 wrz 2008, 17:25
ESTER, ESTER OD DAWNA TAK SIĘ CZUJESZ???oDPISZ PROSZĘ ...

przez ESTER 04 wrz 2008, 18:31
ewaryst7 aż tak koszmarnie czuję się od ok.3 tygodni.Wcześniej też nie było za dobrze , ale nie tak żle jak teraz. :roll:
ESTER

przez Lariana 04 wrz 2008, 20:52
ewaryst7 napisał(a):Misiek, WIECIE CO??? GDYBY NERWICA , MOGŁA SIĘ ZMATERIALIZOWAĆ ( TAK CHOCIAŻ NA PARĘ MINUT) ZABIŁABYM SUKĘ , BEZ ZMRUŻENIA OKA! TAK MAM JEJ DOŚĆ!!!!

Słyszałam o takim ćwiczeniu.. Trzeba wyobrazić sobie ten niepokój ,nerwice, itd. w którym jest miejscu na ciele i najbardziej przeszkadza i spróbować ją sobie wyobrazić (jakiej jest postaci ,jakiego koloru) Regularny oddech ,swobodna postawa.
Gdy już to zrobiliśmy ,wyobraź sobie że możesz ją uchwycić w ręku i bawić się nią ,możesz ją poczuć .Zmienia kolor i od razu czujemy różnicę.
Wybacz jeśli źle to opisałam ale mi w tamtej chwili wykonywania tego lęk minął .
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez ewaryst7 05 wrz 2008, 06:39
Lariana, masz rację..Ja też miałam takie ćwiczenie u p psycholog. mialam sobie wyobrazić mój lęk. nadać mu ksztalt i " przegonić go" ale mam tak duze problemy z koncentracją , że nie wyszło.Pozdrawiam wszystkich "konających"

przez ewaryst7 05 wrz 2008, 08:22
Kochani , powiedzcie mi , proszę , czy uczucie wyczerpania odbija się na waszym wyglądzie?? Czy widać po was to zmęczenie?Ja wyglądam ciągle jak nie wyspana...Mam zmęczone , podpuchnięte oczy . a co jest dziwne , kawa to jeszcze potęguje!

przez alimak@ 05 wrz 2008, 14:31
witam! mecze sie z ta piep..... depresja lekowa juz przeszlo 7 lat. sa chwile ze jest lepiej, zazwyczaj gdy jestem na lekach, ale to TYLKO chwile. od 2 miesiecy znow biore leki ale jakos nie czuje specjalnej poprawy tzn w pierwszysch tygodniach leczenia bylo lepiej a odkad lekarz zmienil mi dawki i zamienil jeden lek przeciwlekowy na inny jest gorzej. ponoc mam byc cierpliwa i ma byc dobrze, ale od dwoch tygodni, odkad biore te nowe leki jestem strzepkiem nerwow i czuje totalne wyczerpanie. spie po 12 h a i tak w ciagu dnia jestem nie do zycia. ciagle czuje zmeczenie, nawet jak nic nie robie, czuje jakby moje cialo cale bylo totalnie zmeczone, rece , nogi jak z waty.dodatkowo mam fatalny nastroj, czuje sie smutna i przygnebiona, wlasnie tym ze na nic nie mam sily i ochoty.dodatkowo tak jak pisalam mecza mnie ataki leku. jednym slowem koszmar!!!
nastepna wizyte u psychiatry mam w listopadzie ale jesli tak bedzie jeszcze do konca miesiaca jade wczesniej, niech cos robi bo sie wykoncze...

przez Lariana 05 wrz 2008, 14:59
ewaryst7 napisał(a):Kochani , powiedzcie mi , proszę , czy uczucie wyczerpania odbija się na waszym wyglądzie?? Czy widać po was to zmęczenie?Ja wyglądam ciągle jak nie wyspana...Mam zmęczone , podpuchnięte oczy . a co jest dziwne , kawa to jeszcze potęguje!

Ja od dziecka mam podkrążone oczy, bladą cerę ..
Wyglądam jak wiecznie zmęczona.Gdy schudnę to wtedy się zaczyna że wyglądam jak cień a ja się wtedy czuje najlepiej.

przez ewaryst7 05 wrz 2008, 15:55
Lariana, wyczuwam u ciebie problem żywieniowy...Sorki , nie chcę być nietaktowna ,ale ile masz wiosen?

przez ewaryst7 05 wrz 2008, 15:56
alimak@, powiedz , czy robiłaś jakieś badania ? Poziom hormonow tarczycy , morfologię..?

przez Lariana 05 wrz 2008, 16:10
ewaryst7 napisał(a):Lariana, wyczuwam u ciebie problem żywieniowy...Sorki , nie chcę być nietaktowna ,ale ile masz wiosen?

Mam 18.
Może to żywieniowe jak robiłam test w ksiazce o zdrowiu wychodziły mi braki praktycznie każdej witaminy. Na dodatek mam prawie anemie. A może i ją miałam i nie wiedziałam ...

przez ewaryst7 05 wrz 2008, 16:14
Lariana, powiedz, nie chcesz CZUĆ SIĘ DOBRZE?? Idz do lekarza i pomóż sobie... Jeśli masz anemie to MUSISZ ją leczyć.

Sortuj wg