wyczerpanie..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: wyczerpanie..

przez Lariana 29 wrz 2008, 14:18
Mnie dobił lek na alergie. Chodzę jak jakiś ślimak. Co by było jakbym jeszcze dostała kiedyś leki na psychiczne dolegliwości. Ciekawa jestem czy dojdzie do wizyty mojej i psycholog..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez ewaryst7 17 lip 2009, 18:28
Witajcie.Probuję wznowić temat.jest lato.Gorące , i upalne , a ja jestem zmęczona , i senna.A mowią , że slońce dodaje energii...piszcie proszę, czy też tak macie?

przez Amelie 17 lip 2009, 20:04
Dokładnie mam tak samo. Upały raczej nie dodają energii, a słońce rozleniwia... Ale to moja opinia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hanca84 17 lip 2009, 21:04
Niestety, ja jestem strasznie wyczerpana. Zasypiam w dzień, w nocy nie śpie, bo mi ciepło, strasznie się pocę i jak jestem na dworze to po pół godzinie mi słabo i ręce mi się trzęsą.
"Pan jest moim Pasterzem, niczego mi nie zabraknie...
Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną..."

przez ewaryst7 18 lip 2009, 09:15
yo witajcie w klubie "mutantow".też tak mam.Upaly powodują u mnie szaleńcze kolatanie serducha...Normalnie , wyglądam , i czuję się jak zoombie...ech

Sortuj wg