Jak mam o niej zapomnieć???

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Jak mam o niej zapomnieć???

przez cadarxx 09 lip 2008, 02:02
Zbytnie staranie się o kobietę nic nie da, a może tylko zaszkodzić, bo zostaniemy wykorzystani(i to bynajmniej nie seksualnie :)). Kobiecie trzeba imponować, trzeba ją pociągać, wówczas nawet ona sama zacznie zabiegać o nasze względy.

przez youwilldie 09 lip 2008, 14:04
dawanie nadziei to jest najgorsze co ona może dać, już bym wolał żeby dała mi kopa w dupe, krótka piłka i tyle, ale tu jest ten problem że przyjdzie październik i będę ją widywał, rozmawiał itd. a wtedy to pewnie bardzo zaboli.... ehhh..... wyjście do ludzi hmmm.. fajna opcja tylko jest problem że nie ma za bardzo do kogo, a raczej z kimś wyjść, robiłem też tak że starałem się nie myśleć o niej, zarzucałem się masą innych rzeczy, jechałem tak przez tydzień, i wtedy jedna myśl, jedna mała myśl i wszystko się posypało....
youwilldie

przez alone_wolf 09 lip 2008, 17:19
Mi już prawie sie kiedyś udało myślałem sobie do diabła z nią, jeżeli jej na mnie nie zależy to ja też mam ją gdzieś...... ale to nie działało za długo max 2 tygodnie, a potem od nowa..... najbardziej żal mi straconego czasu bo oddałem jej ponad rok życia... nie dostając nic w zamian, oprócz jakiejś ułudy że może za jakiś czas coś sie zmieni a ona mnie potraktowała jak zepsuta zabawke i wywaliła na śmietnik.....

No ale chyba nie mamy wyjścia i musimy sobie jakoś z tym poradzić i żyć dalej i czekać na jakąś istotke która będzie potrafiła docenić nasze starania..... i odwzajemnić uczucie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez youwilldie 09 lip 2008, 18:00
mam nadzieje że Ci się uda, że znajdziesz kogoś przy kim będziesz się czuł dobrze, że ten ktoś odwzajemni Twoje uczucie, naprawdę życzę Ci tego bo wiem jak to jest być samemu, nikogo dookoła, pustka i beznadzieja...
youwilldie

Sortuj wg