Czy bolą was mięsnie???

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy bolą was mięsnie???

przez ewaryst7 04 lip 2008, 13:19
antychemikal, wiem, ale jak wspomnialam dla mnie jest to ogromny wysiłek.pozdrawiam cię..

przez antychemikal 04 lip 2008, 15:04
aha , no to musisz sama wiedzeic od czego jestes zmeczona , skoro nie od lekow , to moze od komputera ? strasznie "kradnie " energie z czlowieka .

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez ewaryst7 04 lip 2008, 16:44
antychemikal, wiem.Ale ja p-rzy kompie siedzę może 2 godz dziennie....Wszystko we mnie się trzęsie..Jestem stale senna. mam dość..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antychemikal 05 lip 2008, 07:51
no to nie dobrze :/

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez ewaryst7 05 lip 2008, 17:40
antychemikal, ale mnie pocieszyłeś...Że niedobrze to wiem, wiem aż do bólu....Ale co dalej???????

przez antychemikal 05 lip 2008, 21:03
dalej juz nic , to juz koniec , teraz sie nad tym nie zastanawiaj wogole tylko zyj "tu i teraz" czyli nie patrz ani w stecz ani na przod a bedzie wszystko ok .

zbanowany

przez Majka111 08 lip 2008, 00:16
annamolly napisał(a):jest racja w tym ze soprt przynosi ulge wtedy nie mysli sie o niczym jak jestem wyczerpany bo np. dlugim treningu.tyle ze np ja nie biore zadnych lekow i raczej niemam zamieru brac,ale moja psychika strasznie wplywa na samopoczucie fizyczne,jak sie martwie to nie jem,mam dziwne skurcze miesni,wieczny bol glowy,bol oczu to tez troche nie do zniesienia..a badania to chyba tylko u neurologa mozna zrobic w tym kierunku?

Eh... miał to mój chłopak - dokładnie to samo - dużo stresów, miał (i do dziś ma mocne bóle łydek ?!?), BARDZO częste bóle głowy (praktycznie codziennie), bóle w okolicach oczu... No i stało się, w maju dostał porażenia nerwu twarzowego i sparaliżowało mu pół twarzy... Na szczęście wiek (28 lat), dobra kondycja organizmu (zawsze lubił sport) i szybko rozpoczęte odpowiednie leczenie wyeliminowało paraliż prawie całkowicie. Dziś ma czasem bóle głowy, które mnie strasznie martwią (miał robioną tomografię i nic nie wykazała) i bóle tak jakby kości policzkowej (nigdy tego nie miałam więc nie wiem tak naprawdę jak to opisać...). Zostały też bóle łydek, zupełnie nie wiemy od czego...?!

Co mu pomaga?
Bierze wit. B, osłonowo na końcówki nerwowe, dużo pije wody (choć sama nie wiem w czym to ma pomagać). Dwa razy w tygodniu ma masaż karku i barków (przez kark przebiega ten nerw który mu poraziło), poza tym to relaks i przynajmniej dwa - trzy razy w tygodniu biega przez godzinę po lesie lub jeździ na rowerze.

Jest dużo lepiej.

Może Twoje dolegliwości mają z tym niewiele wspólnego, ale na wszelki wypadek uczulam na ten uporczywy i częsty ból głowy i oczu. Porażenie nerwu twarzowego zaczyna się najczęściej jak zapalenie ucha - ma się uczucie, że cię przewiało.. no i ból głowy oczywiście.

Trzymajcie się, napatrzyłam się na taki ból i nikomu tego nie życzę..

przez ewaryst7 08 lip 2008, 16:54
uporczywe bóle głowy , zawsze trzeba zbadac.Dobry lekarz skieruje Cię do okulisty , laryngologa i nurologa.. Nie trzeba się bać! Ja miałam koszmarne bóle głowy, z wymiotami.Zrobiłam rezonans i okazało się , że mam w mózgu torbiel.Jest malutka i na nic nie uciska .Ulżyło mi , że to nie guz... Nie lekceważcie tego. Nie warto!!

przez krzyss97 06 sie 2008, 18:14
witaj kolego.

Tak mnie tez bola miesnie.......od kiedy sie budze to mam juz duzy bol we wszystkich miesniach w nogach......bywa ze w ciagu dnia on lekko maleje a bywa ze nie---faktem jest ze ten bol miesni to jeden z objawow nerwicy:(

przez ewaryst7 06 sie 2008, 18:46
krzyss97, od dawna tak masz?

przez krzyss97 06 sie 2008, 20:36
od momentu powstania nerwicy.......i mam dowody na to ze te bole miesni w calych nogach to przyczyna nerwicy:(

przez namiestnik 08 sie 2008, 14:02
Oj a mnie wszystko boli już nie pamiętam jak długo - od lat. Choć potencjalnie siłę mam. Jak trzeba jestem w stanie dużo wysiłku podjąć.

Basen to super sprawa. Męczy, ale i daje siłę - taką psychiczną. Masaż kręgosłupa też dla mnie super - ale nie ma mi kto robić. :)

Mam takie spostrzeżenie dla osoby która brała ssri (serotoninę) i ćwiczyła a potem mnóstwo innych leków i już nie. Otóż serotonina nie przymula, a wręcz przeciwnie. A jak dostałeś jakieś neuroleptyki i inne takie to już tak. I może poprostu dlatego nie chce Ci się ćwiczyć. Serotonina raczej może odebrać ochotę na sen i na jedzenie - ale czujesz się wtedy silny i masz wrażenie, że masz siłę na wszystko. Ja tak miałem baaaardzo wyraźnie jak przedawkowywałem.

przez ewaryst7 17 wrz 2008, 15:05
tekla, Witaj . Powiedz , czy wraz z bólem mięsni , odczuwasz też zmęczenie, senność?

---- EDIT ----

krzyss97, Powiedz mi , jakie masz dowody , że to nerwica??

przez eligojot 17 wrz 2008, 22:11
A czy ktoś odczuwa sztywność mięśni? Ja mam taki objaw, że moje mięśnie przy wysiłku fizycznym (np. podniesienie czegoś, umycie wanny, podłogi) poprostu drżą... Czuje naciępie w nich, choć byłem badany przez neurologa i nie stwierdził osłabienia mięśni tylko to ich napięcie? Czy też tak macie?
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Sortuj wg