Czy bolą was mięsnie???

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy bolą was mięsnie???

przez ewaryst7 02 lip 2008, 14:27
Czy w nerwicy bolą was mięsnie??? Czy czujecie się wyczerpani????

Re: Czy bolą was mięsnie???

przez Knup 02 lip 2008, 17:47
Ja czuje się strasznie wyczerpany. Nogi i ręcę mam jak ołowiu. I jeszcze pieką mnie oczy.

przez ewaryst7 02 lip 2008, 18:06
Knup, witaj . Od dawna tak masz??? I czy robiłeś jakieś badania?odpisz proszę . Ja też czuję się wyczerpana .Bolą mnie mięsnie , jestem blada , mam podkrążone oczy...to jakis koszmar. Tak jest od lutego...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 02 lip 2008, 18:07
Knup, nogi i ręce też mam cięzkie.Najbardziej odczuwam nogi , kiedy wchodzę po schodach...

przez Knup 02 lip 2008, 18:18
wiesz...trudno to opisac od kiedy to mam. Jakieś kilka dni. I jeszcze czasem jak nad niczym nie myślę i nic mnie nie pochłania to czuję taki ból.....nie wiem jak to nazwać. W sumie nie jest dokuczliwy, ale taki trochę kłuje trochę nie. I raz jest raz go nie ma. Taki ból w dolnej. lewej części brzucha. A badań nie robiłem żadnych.

przez annamolly 03 lip 2008, 01:38
ja tez mam podobnie,bol miesci szczegolnie rak i brzucha,a nogi czasem zaczynaja mi sie strasznie trzasc jakby bylo mi bardzo zimno ale to nie od tego.oczy mnie szczypia i bola od kilku tygodni mam jakies krople ale daja ulge na 2minuty.no a do tego wieczny bol glowy,dzis nawet nieumialam podniesc sie z lozka..moze dlatego ze z nerwowo od 3dni nic poza kawa i papierosami nie mialalm w ustach..wiecie chyba w calym tym stresie,chorobie,depresjii najgorsze jest jak organizm mowi stop,nie umysl.ale jak juz fizycznie nie dajesz rady

przez ewaryst7 03 lip 2008, 05:54
okropne uczucie....Już sama nie wiem co o tym mysleć.Mieszkam wmałej mieścinie i nie ma tu dobrych lekarzy.Zróbcie sobie jakieś badania.I piszcie..

przez antychemikal 03 lip 2008, 07:58
sport , sport i jeszcze raz sport , przede wszystkim odstawic "trucizne" :) wszystko to przerabialem.

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez antychemikal 03 lip 2008, 08:16
uposledzony uklad nerwowy chemia , nie bedzie funkcjonowal tak jak u maratonczyka , to calkiem logiczne ze takie macie objawy.
Przydalo by sie wszystkich psychiatrow struc na kilka dni jakims haloperidolem tak zeby tylko roztworzyli jape i slina sciekala im z ust jak wscieklemu psu (widzialem takie obrazy ) moze wtedy przestaliby pisac ta kupe ludziom , zwlaszcza nerwicowcom , ktorzy nie potrzebuja zadnej chemi by byc zdrowymi .

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez ewaryst7 03 lip 2008, 08:23
antychemikal, cz możesz napisać , dokładnie? Jak z tego wyszedłeś? Ja też wolałabym , żyć BEZ lekarstw ...Ale , jak do licha sobie pomóc???

przez antychemikal 03 lip 2008, 09:05
Doszedlem po wlasnych "bledach" chociaz nie przypisuje ich sobie , bo w uzaleznienie wpedzil mnie "moj" neurolog , nawet nie psychiatra .

Zaczelem odstawiac leki , zauwazylem ze pomimo iz mialem silne prawie paniczne leki , to fizycznie czulem sie coraz lepiej .

Cale zycie kochalem sport , jak zaczelem brac leki to nie moglem juz cwiczyc na pakerni , widzialem jak mi to wszystko chlapnelo :/ bardziej bylem zrospaczony tym jak wygladam i w jakim stanie fizycznym sie znajduje niz tymi lekami prawde powiedziawszy .

Zaczelem powoli cwiczyc , jak wspomnialem zaczelem od rowerku domowego ..itd
Pozniej co zauwazylem i co bylo cyhba glownym powodem wyzdrowienia , jak to zreszta ktos wspomnial sport i wysilek fizyczny wzmacnia psychike , jest to swieta prawda .

Podczas gdy wykonujemy cwiczenia fizyczne , wydzielaja sie wszystkie potrzebne hormony, czlowiek wraca do normalnosci .(my nerwicowcy nasluchujemy tylko swoich objawow , bomy sie szybciej biegac , a co dopiero uprawiac jakis sport ) taka prawda.

Glownym le`kiem w nerwicy jest lek o wlasne zycie , w zasadzie to nei ma innych lekow , moga byc bodzce wywolujace je , ale tak naprawde gdy lek osiaga swoj najwyzszy stopien to boimy sie o swoje zycie , o serce glownie , nasluchujemy jego bicia , mierzymy puls itd ..."totalna paranooja " najlepiej wyrzucic nawet termometr z domu i wyjsc na spacer .

Wyjscie z samej nerwicy nie jest trudne , gdy juz zalatwimy problem z lekami (odstawiajac je ) , wazne jest wzmocnic swoja wiare w siebie , najlepiej funkcjonuje to poprzez wlasnie sport .

Kazdy atak paniki wywoluje szybkie bicie serca , tego sie boimy najbardziej , boimy sie ze dostaniemy zawalu serca , zapasci czy tez zemdlejemy ..same takie mysli poteguja lek i dostajemy ataku paniki , szykujemy sie do ucieczki .

Teraz zwiazek pomiedzy treningiem a atakami paniki ktory zauwazylem jest taki , ze:
Poprzez trening nasze serce pracuje rowniesz szybko (jak podczas ataku paniki) ale nie jest to le`k , nie jest to atak ! ... nie boimy sie tego ze serce bije strasznie szybko (chociaz pprzez zle myslenie w trakcie treningu rowniez zdazalo mi sie przejscie w silny le`k ) zauwazylem duzy zwiazek pomiedzy mysleniem a praca serca i wywolywanymi atakami paniki .

I teraz doczego doszedlem po pol rocznym juz treningu (jazda na rowerze po bardzo gorzystym terenie z czasem i tylko to mnie kreci ; )
Doszedlem do tego , ze z czasem inaczej zaczyna byc to wszystko przez psychike odbierane , nawet gdy wystepuje atak paniki , najsilniejszy byc moze , nie jestesmy go w stanie zinterpretowac tak jak dawniej ! nie wiem czy serce wali nam jak glupie z treningu czy tez jest to atak paniki :D (mozna wierzyc lub nie , ale po czasie przestajemy wogole przykladac do tego wage ) zapominamy o wszystkim , wychodzimy na prosta , zdrowiejemy :)
Potrzebowalem na to by to zrozumeic 12 lat , czuje sie oszukanym durniem przez psychiarow , al e czuje sie tez wygranym czlowiekiem i w pewnym sensie odzyskalem swoja "dume " poprzez to wlasnie ze sam postawilem czola moim le`kom , zrozumialem je i wyszedlem z nich , dzisaj jestem zdrowym czlowiekiem , zona i dzieciak jest ze mnie rowniez dumny .

Pozdrawiam Marek .

zbanowany

przez antychemikal 03 lip 2008, 09:35
..tak tak , znam wasze djagnozy na pamiec :D nerwica serca , serce maniakalne , nerwica zoladka , agorafobia , fobie sytuacyjno jakies tam , nerwica depresyjna ..czy tez inne ...co psychiatra czy psycholog to tez inna diagnoza i tak w kolko , zadnych konkretow i tylko coraz to rozne smiecie do lykania . ... ja wam mowie dzsiaj piekne dzieki , waszej nieomylnej diagnozie i waszym cudownym tabletkom , trujcie sie sami :] i wymyslajcie sobie choroby :lol: mnie to lotto :lol:

zbanowany

przez antychemikal 03 lip 2008, 09:46
Jak to mowia "w zdrowym ciele , zdrowy duch " ....dzisiaj mi sie tylko chce smiac z ich niewiedzy :lol:

zbanowany

przez antychemikal 03 lip 2008, 10:15
Zeby jeszcez nie byc goloslownym , to spie prawie z moja pakernia , smigam na rowerze , plywam , gramw tenisa , wreszcie czuje ze zyje , nie che slyszec wiecej w zyciu o zadnej chemi ! :)

Obrazek

Ps; Oczywiscie cwicze juz tylko dla zdrowia :)

zbanowany

Sortuj wg