Dzieci a deprechaaaaaaaaaaaaaaa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Dzieci a deprechaaaaaaaaaaaaaaa

przez annaszczechowicz@op.pl 23 cze 2008, 19:23
:roll: Dziś doszłam do wniosku ,że dzieci doprowadzają mnie do szału .Chm na samą wiadomość o przyjezdzie rodzinki z dziećmi ::parka ""7 i 9 lat .są okropne mnie szlak trafia dosłownie .Są wszędzie dotykają wszystko ciągle coś chcą --brudzą .Pomimo tego są wspaniałe ,samodzielne ,bardzo zaradne -ale jest coś co mnie bardzo w nich bulwersuje -jedno z nich jest okropnym urwisem .tak sie zachowuje jak by miało ADCHD niewiem czy ja poprostu jestem na nich uczulona?--czy stara zmęczona ?--a może to tylko moje nawyki ///spokój -cisza ,-ład i porządek.Szczęście że moja córa jest już prawie dorosła .CO WY NA TO ???

Re: Dzieci a deprechaaaaaaaaaaaaaaa

przez zimbabwe 24 cze 2008, 14:43
Nie przejmuj się, to normalne że ludzie są zmęczeni zachowaniem nadpobudliwych dzieci. Sama słyszałam to wiele razy od moich (i nie tylko) znajomych. Na pociechę mogę dodać, że te dzieci mogą z tego wyrosnąć :smile:
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez mimi1982 27 cze 2008, 08:58
Jestem mamą 3letniej dziewczynki,mam 26 lat a tak samo na mnie działają takie dzieci jak opisujesz więc to chyba normalne,odwiedza mnie czasem bratowa z synem który zachowuje sie strasznie a najgorsze jest to że każde zwrócenie uwagi skutkuje na odwrót,dom po ich wyjściu wygląda jak po wojnie a ja odrazu biorę się za sprzątanie,każdy ma jakieś nawyki ,zwyczaje i zawsze wtargnięcie kogos kto burzy ten spokój doprowadza nas do szału.
mimi1982

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mariogangsta 27 cze 2008, 11:23
To są tylko dzieci,i nie rozumieją tego ,że Ty masz takie,a takie zasady.Każde dziecko żyje w swoim świecie i to co robi wydaje mu się normalne(stwierdzam poprostu,że nie lubisz dzieci i tyle). Ja też mam parkę i często ich zachowanie doprowadza mnie do szału,ale pozostało mi sie tylko przyzwyczaić(oboje są strasznymi urwisami),pozdr

przez scrat 27 cze 2008, 21:06
Mnie też szlag trafia. Mama zawsze mówi "ty byłeś taki sam" - tylko co z tego wynika... Nie lubię dzieci, nie cierpię, nie znoszę, nie chcę przebywać w ich towarzystwie, denerwują mnie, doprowadzają mnie do szału a do tego mam wrażenie że jestem w tym osamotniony. Jak jesteśmy z dziewczyną na spacerze i idzie takie małe obślinione, to ona mówi - patrz jaki mały fajny słodki! - a ja... Yyy... Albo ten koronny tekst "zobaczysz jak będziesz miał swoje". No może zobaczę, na razie nie mam i nie planuję. Wiadomo że jak będę miał to będę je kochał, ale inne... Obrzydlistwo.

I tak, wiem że to nie jest wina dzieciaków. Ale to nic nie zmienia.
Przyjaciel forum

przez janek80 27 cze 2008, 22:51
Zadnych dzieci . Wole peski . Wdzieczniejsze sa .

przez mariogangsta 28 cze 2008, 10:47
scratNie jesteś osamotniony.Moja żona na spacerach mówi to samo co Twoja kobieta("jaki śliczny....")
A ja kocham tylko swoje inne doprowadzają mnie do.....;a zresztą to zależy też od moich humorków.W różne dni różnie to czuję!

Sortuj wg