kto mi pomoze??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

kto mi pomoze??

przez Ania1993 06 cze 2008, 03:53
Mam 15 lat moje zycie nie wyglada tak jak zycie inny 15nasto latek :( od roku mieszkam w Stanach Zjednoczonych jest mi strasznie trudno inni ludzie jezyk niemoge z tym wszystkim sobie poradzic do tego jeszcze moj ojciec naduzywa alkoholu kluci sie z mama a ja nato wszystko patrze pozniej zamykam sie w pokoju i placze w poduszke zawsze tak jest.Mam wspanialego chlopaka ktory mnie rozumie chce mi jakos pomoc tylko nie wie jak.Opuszczam szkole bardzo czesto ze strachu niemoge go pokonac jest silniejszy odemnie... :( niemoge sobie znajsc przyjaciol Kazdy patrzy tylko na wyluzowanych wygadanych jestem zamknieta w sobie i niemowie nikomu o swoich problemach kazdego dnia jak zostaje w domu tylko spie odechciewa mi sie nawet jesc.mam juz tego serdecznie dosc che zeby mi ktos pomogl zebym sie otworzyla do ludzi..... pomocy!!!

Re: kto mi pomoze??

przez ashley 06 cze 2008, 18:03
Hej Aniu;) Nie bardzo wiem co Ci odpisać, konkretnej rady Ci nie podam bo nie znam dokladnie spraw. Może potrzebujesz poprostu czasem z kimś pogadać o tym co kryjesz w sobie jak sama piszesz że nie gadasz o tym z innymi? Więc jak chcesz to pisz do mnie może razem coś wymyślimy. Pozdrawiam cieplo ;)

Re: kto mi pomoze??

przez mOniSia 09 cze 2008, 18:19
Rozumiem Cię doskonale, chociaż plusem było to, że mieszkam w kraju. Po pierwsze powinnaś chodzić do szkoły, bo bez niej nie wyszlifujesz języka, nie spotkasz się z ludźmi. Na pewno w klasie są osoby, które Cię zrozumieją, będą chciały nawiązać chociażby prostą rozmowę, która nie będzie wymagała jakiś skomplikowanych struktur gramatycznych.

Świetnie, że masz chłopaka i to, że Cię rozumie też świadczy o tym, że nie jesteś sama, że bardzo mu na Tobie zależy. Może warto zapoznać się z jego znajomymi? Wybrać się razem na spacer, do kina... Może traficie na jakąś osobę z kraju?

Na pewno wiesz, że żeby przełamać się z nieśmiałości trzeba lepiej poznać jakąś osobę, tak jak znasz swojego chłopaka. Przy nim czujesz się swobodnie i możesz mu się ze wszystkiego zwierzyć.

Uwierz w siebie, że jesteś dobrym człowiekiem, który szuka, tego, co w życiu ważne: przyjaźni, akceptacji, rozmów... Jest wiele ludzi, mających do zaoferowania podobne wartości.
"Nigdy nie dostrzegamy skarbów, które mamy tuż przed oczyma"
Aby uwierzyć w drugiego człowieka, należy najpierw uwierzyć w siebie. Żyć w harmonii ze światem widzialnym i niewidzialnym. Odnaleźć prawdziwe oblicze Boga.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg