UCIAZLIWE NERWY

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

UCIAZLIWE NERWY

przez artik10 05 cze 2008, 16:25
mam problem z nerwami. przed wyjsciem do kosiola lub do szkoly lub nawet na jakas wycieczke to przed tym niekiedy nawet do 10 razy ide do ubikacji i mam biegunke. O ile pamietam to mam ten problem od bardzo dawna, jak dobrze pamietam to juz w 1 klasie to mialem. jest to bardzo uciazliwe. tak samo jesli sie nerwuje to tez czesto sikam, normalnie w dniu okolo 6-8 razy a z nerwami nawet do 30 razy w dniu. mam problem z mysleniem probuje z tym walczyc ale nie wychodzi bo sie boje ze bedzie mi sie chcialo tam sikac i bede musial wyjsc albo cos w tym stylu. nie wiem czy to nerwica... pani psycholog kiedy podala mi drogie leki ktore bralem regularnie przez 2 miesiace i o troszeczke mniej sie nerwowalem ale jak skonczylem to zaraz od nowa wrocilo. nie prosze o leki ale czy mam sie zglosic do jakiegos lekarza lub jak z tym walczyc? prosze o odpowiedz . z gory dziekuje.

Re: UCIAZLIWE NERWY

przez Coltrane 11 cze 2008, 14:13
Witaj, na pewno zbadaj przewód pokarmowy i pęcherz. To może być zupełnie inne schorzenie przecież, co się zdarza. Siedzą ludzie potem latami na terapii, leki łykają garściami a tu powodem jest jakaś metaboliczna anomalia. Wyeliminuj wszystkie możliwości, zanim zaczniesz majdrować przy nerwach.
Pozdrawiam.
Jezus uzdrawia, serio.

Sortuj wg