Jak przeżyć kolejny dzień...?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Jak przeżyć kolejny dzień...?

przez mariogangsta 16 cze 2008, 10:43
takisobiektos
Ja tez przerobiłem mase leków(m.innymi asentre tak jak Ty).,ale tez dodawały mi energi fizycznej a sampoczucie było do bani.Dopiero po kilku miesiacach brania poprawa samopoczucia była zadowalająca,a po kilkunastu naprawde odczuwałem dużą poprawę.Dlatego napisałem wcześniej ze czas działa tu na Jej niekorzysc bo im wczesniej zacznie tym lepiej.POzdrawiam wszystkich

przez atabe 16 cze 2008, 11:30
Narazie nie biore żadnych leków...ale nie uważam tego, za sukces, raczej za porażke.Tak bardzo boje się skutków ubocznych, że nie ide do psychiatry po leki...błędne koło...

przez mariogangsta 16 cze 2008, 11:48
Nie wiem jak Ci pomóc .Jeżli trafisz na rozsądnego lekarza to napewno Ci pomoże.Musisz walczyć o życie .Ja też sie bałem pierwszej wizyty u psychiatry a teraz wiem ,ze dobrze postąpiłem.
Trzymaj sie!A skutki uboczne przy odpowiednio dobranych środkach wcale nie musza być duże .Jezeli juz sie odwazysz to napisz jakie leki dostałaś to ludzie napewno pomogą Ci, i doradza czy dany lek jest szkodliwy czy tez nie.pozdr

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg