czy to depresja czy coś innego ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

czy to depresja czy coś innego ?

przez Robert36 25 maja 2008, 19:47
Witam niewiem czy na dobrym forum pisze.Mam 36 lat żone i 4ke dzieci.Na dzień dzisiejszy jeszcze "żyje".Bardzo mało sypiam około 2-5godzin na dobę,ale w przeciwieństwie do tego rzadko czuje się nie wyspany.Gorzej z tym że chodze jak wulkan który w każdej chwili może eksplodowac łatwo mnie wyprowadzic z równowagi , poza tym niemam juz dosłownie ochoty na nic.W domu dosłownie ręce opadają po codziennym gotowaniu i sprzątaniu którego i tak juz unikam poprostu sie nie chce.Czy to może być jakaś nerwica?leczy sie jakimiś pastylkami.Brałem swego czasu PERSEN owszem w pracy mniej stresów , ale w domu niemal zawsze jednakowo.Przydała by się jakaś działka może na niej człowiek by odpocząć mugł , ale wiadomo w Polsce żyjemy i niestać człowieka na taki luksus przy czwórce dzieci. pozdrawiam.....

Re: czy to depresja czy coś innego ?

przez gabriel 25 maja 2008, 20:00
Działka by cię na pewno odprężyła. Szczególnie, że teraz robi się bardzo ciepło a tam można odbudować siły witalne. Przeciętna działeczka nie jest taka droga- zależy jeszcze gdzie. Myślę, że cena nie przekroczy 1500zł, chyba że masz większe wymagania. Na niej można się wyciszyć, uspokoić skołatane nerwy. A chyba o to właśnie ci chodzi. Persen to trochę lipa jak dla mnie. W moim przypadku tabletki ziołowe w ogóle nie działają.

przez Amy Lee 25 maja 2008, 20:12
Robert36 napisał(a):Bardzo mało sypiam około 2-5godzin na dobę,ale w przeciwieństwie do tego rzadko czuje się nie wyspany.Gorzej z tym że chodze jak wulkan który w każdej chwili może eksplodowac łatwo mnie wyprowadzic z równowagi , poza tym niemam juz dosłownie ochoty na nic.W domu dosłownie ręce opadają po codziennym gotowaniu i sprzątaniu którego i tak juz unikam poprostu sie nie chce.

To trochę przypomina objawy depresyjne.

gabriel napisał(a):Myślę, że cena nie przekroczy 1500zł

Oj, nie... to jest dużo droższa sprawa, ale mnie też się marzy.

W moim przypadku tabletki ziołowe w ogóle nie działają.

W moim tylko jako placebo ;)
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gabriel 25 maja 2008, 20:42
gabriel napisał(a):Myślę, że cena nie przekroczy 1500zł

Oj, nie... to jest dużo droższa sprawa, ale mnie też się marzy.

Jeżeli mieszkasz w Krakowie to pewnie droższa sprawa. Ja jestem z mniejszego miasteczka i tutaj ceny przeciętnych działek tak wyglądają. Nie wiem jak tam kolega.

gabriel napisał(a):W moim przypadku tabletki ziołowe w ogóle nie działają.

W moim tylko jako placebo ;)

No chyba, że tak :D

przez Amy Lee 25 maja 2008, 20:56
gabriel napisał(a):Ja jestem z mniejszego miasteczka i tutaj ceny przeciętnych działek tak wyglądają.

Ale chodzi o taki szeregowy ogródek działkowy z altanką, nie o domek letniskowy za miastem?
Amy Lee

przez gabriel 25 maja 2008, 21:10
No chyba to autor miał na myśli? Tak chodzi mi o ogródek działkowy z altanką, zaraz po za miastem, czasami nawet w miastach(większych). Natomiast tzw. dacza to już znacznie grubszy wypadek. Wiadomo.

przez Robert36 26 maja 2008, 16:03
witam znalazłem momęcik , wystarczy kawałek ziemi z domkiem gdzie mozna schować się przed deszczem , nie mam duzych wymagań.Wracając do cen to chyba grubo powyzej 4000zł mieszkam w okolicy dużej aglemoracji ,tak że ceny cholendarne...

przez gabriel 26 maja 2008, 16:28
Niewielka działeczka z drewnianą altanką powinna wynieść cię taniej, chociaż nie spieram się bo jestem z dosyć małego miasta. Poszukaj w jakiś ogłoszeniach a na pewno znajdziesz coś w rozsądnej cenie.

przez Robert36 26 maja 2008, 16:35
Miło by było coś znaleźć , ale narazie to tylko doraźna była by pomoc /działka/ w rozwiązaniu problemu.

Sortuj wg