Sens i cel

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Sens i cel

przez whisper 25 maja 2008, 16:56
Czyli dlaczego ciągle tu jesteśmy? Mimo wszystko, pomimo naszego duchowego i psychicznego cierpienia. Jednak trwamy, nie idziemy na łatwiznę i nie poddajemy się. Dlaczego?

Ja chyba mam jeszcze jakiś cień nadzieji, którego sobie nawet nie uświadamiam, poza tym wolę sprawiać ból sobie niż innym, np. rodzicom i boję się śmierci i bólu jej towarzyszącego, a nie daj Boże ktoś by mnie odratował to już wogóle :roll:
Chyba tylko tyle mnie tu trzyma...
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

Re: Sens i cel

przez Pstryk 25 maja 2008, 18:04
whisper poszukaj tego cienia nadziei i pielęgnuj go - ważna jest też wiara ;)
Pstryk

przez zimbabwe 25 maja 2008, 18:35
Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy... - te słowa znanej piosenki Grechuty pokazują mi że mimo dołów, ataków lęku, chorób - warto żyć.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Azuro 25 maja 2008, 22:18
Hm no tak spiewał ale gość miał schizofrenie swoją droga niewiadomo co gorsze ;) . Ważne jest to co teraz nie każdy doczeka jutra :evil:

przez archetyp 26 maja 2008, 13:07
to co teraz się dzieje jest wynikiem naszych przeszłych wyborów i chodź może być źle i jeszcze gorzej to równie dobrze może być dobrze i jeszcze lepiej, właśnie nie dawno doszedłem do tego że nie zawsze było źle, że kiedyś było tez dobrze i chwyciłem się tej pozytywnej myśli, myślałem o tym co było dobre i że nie zawsze byłem taki jak teraz, że to tylko moje skrzywione postrzeganie i utarte schematy myślowe w które wpadłem przez złe doświadczenia życiowe.. aczkolwiek długa jest droga do zmiany myślenia, nie każdy też ma dobre wspomnienia których mógłby się uchwycić w retrospekcji, mimo tego życzę powodzenia!

przez Azuro 26 maja 2008, 21:40
Fakt wspomnienia wspomnieniami ale na szczescie mozemy modyfikowac nasze doswiadczenia i kreowac lepsze pozdrawiam

Sortuj wg