Widze w sobie same wady..same wady....

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Widze w sobie same wady..same wady....

przez Nadziejaaa 18 maja 2008, 21:53
No nie wiem co jest.. widze w sobie tylko te złe rzeczy..;[ czesto po rozmowie z innymi czuje sie oki albo takie dni ok same czasem mi sie zdaza.. ale ogolnie to siedze ciagle sama zdołowana w domu..a to ze jestem za wysoka a to ze nosze okulary a to ze nie mam nikogo[mam prawie 20lat.. mialam co prawda paru ale odtatni 2lata temu..] a to ze czasem jestem nerwowa bez powodu.. zamykam sie i nie dopuszczam a wrecz odstraszm wszystkich a wsumie wcale tak naprawde tego nie chcac..;[ to straszne..

Re: Widze w sobie same wady..same wady....

przez julie 18 maja 2008, 22:07
Nadziejaaa, na pocieszenie powiem Ci, że ja też widzę w sobie wady i właściwie nie wiem, czy istnieje choćby jedna zaleta :mrgreen:
a latek mam 22 i choć pracuję, to też nie mam ochoty na kontakt ze światem zewnętrznym ponad to co niezbędne;
chwilami mam ochotę po prostu umrzeć i odejść w spokoju ;)
nie wiem czemu, może po prostu to już mój czas:) wcale nie mam żalu ani złości, zwyczajnie czuję, że to już koniec tej ziemskiej pielgrzymki;)
nie zrozum mnie źle, widzę, że chcesz cieszyć się życiem (good job), etc. zadbaj o siebie i staraj się polubić i szanować siebie ;)
ciężka to kwestia, ale niestety, jesteśmy skazani na życie sami ze sobą i trzeba się jakoś do siebie ustosunkować, najlepiej pozytywnie:)
jeśli sama nie dajesz rady, weź kogoś i przejdź się do psychiatry, może Ci dać skierowanie do psychologa a z tym popracujecie nad twoimi problemami;

greets
Can as well die if cannot fly

przez annaszczechowicz@op.pl 22 maja 2008, 14:39
ć uśmiech na twarz i już połowa sukcesu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hoyka 22 maja 2008, 22:04
a mi się wydaje, że możesz sama wiele zdziałać :D otóż.. wydaje mi się że w Twoim otoczeniu nie ma nikogo kto mógł by Ci uświadomić jak wartościową osobą jesteś ?;> CO do drugiej połówki.. nie martw sie tym.. wszystko przyjdzie z czasem. Mam 19 lat i tez jestem sama i choć czasem człowiek chce sie przytulić do kogo to zawsze sobie powtarzam że wszystko przede mną i pół świata tego kwiata hehe i mogę wybierać.. hehe Najwazniejsza kwestia- akcpetowac siebie.. wstać rano.. pogłośnić muzykę zaczac śpiwac i dojśc do wniosku, że śpiewa się jak zawodowiec :] Popatrzeć do lustra i stwierdzić, że nawet Angelina Jolie nie ma szans :] Noo i podejść do oceny siebie humorystycznie.. może trochę z zironią i rezerwą ? Ja mam takie podejście i wierz mi, że pomaga przejśc przez najgorsze. A jeśli już widzisz złe rzeczy to staraj się je eliminowac.. a rzeczy których nie można zmienić.. trzeba zaakceptować :] Jesteś wysoka ? Masz super warunki na siatkarkę ( całe życie marzyłam o tym by miec więcej niż moje 165 cm.. no ale nie udało się.. a mimo to dalej gram w siatkówke bo to moja pasja i choć ledwie sięgam siatki (hehe) dalej robię to co lubię.)Oprócz tego znaleźc sobie w życiu cel- to wazne. Masz jakiś cel w życiu ? Masz jakieś hobby? pasje? Pozdrawiam :]
póki śmiech tłumi łzy, cieszą nas zwykle dni... warto żyć :)

przez Gusiaty 24 maja 2008, 17:43
we mnie wady widzę nie tylko ja - moje odczucia są wtórne - ja nie mam żadnej wartości dla mojego męża - i to boli najbardziej, bo przez 20 lat związku wydawało mi się, że jest OK,
niestety tak nie jest - czuję się stara, wyrzucona na śmietnik uczuć, odrzucona , samotna
chcę umrzeć
gusia

Sortuj wg