Twierdza samotności

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Twierdza samotności

przez PSYCHOPATA 24 cze 2008, 19:41
jevii napisał(a):Samotność nie dotyka tylko ludzi. Sadzę, że to kwestia dotycząca istot żyjących
w społeczeństwach, w zbiorowościach...

A co jeśli "istota" nie żyje w społeczeństwie ani w zbiorowości
i jest Jedna, Jedyna w całym Wszechświecie ...

przez jevii 24 cze 2008, 19:51
PSYCHOPATA napisał(a):A co jeśli "istota" nie żyje w społeczeństwie ani w zbiorowości
i jest Jedna, Jedyna w całym Wszechświecie ...

Wybacz za nutę uszczypliwości ale, wówczas taka istota
jest jakimś białkiem, którego czekają miliardy lat ewolucji ;)

W bądź razie, nawet jeśli nie czujesz się w swoisty sposób człowiekiem
nie znaczy, że nie p[potrzebujesz kontaktu z innymi - choćby po to by
z kimś zamienić kilka słów. No, możesz sądzić oczywiście inaczej,
ja tam swoje wiem ;)

~*~
Moja przestrzeń
Bo są dwa rodzaje bólu, Oskarku. Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe.
Cierpienie fizyczne się znosi. Cierpienie duchowe się wybiera.Éric-Emmanuel Schmitt

przez PSYCHOPATA 24 cze 2008, 20:03
jevii napisał(a):choćby po to by z kimś zamienić kilka słów...

A czy ty chciałabyś ze MNĄ zamienić kilka słów wiedząc kim Jestem ? :twisted:
I o czym byśmy ( ewentualnie ) rozmawiali ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jevii 24 cze 2008, 21:05
PSYCHOPATA napisał(a):A czy ty chciałabyś ze MNĄ zamienić kilka słów wiedząc kim Jestem ? :twisted:
I o czym byśmy ( ewentualnie ) rozmawiali ?

Sądzę, że już zdążyłam zamienić z Tobą te kilka słów, jak kolwiek.

~*~
Moja przestrzeń
Bo są dwa rodzaje bólu, Oskarku. Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe.
Cierpienie fizyczne się znosi. Cierpienie duchowe się wybiera.Éric-Emmanuel Schmitt

przez pyzia1 25 cze 2008, 09:47
PSYCHOPATA przeczytałam Twoje posty w innych tematach i zaintrygowały mnie. Co prawda zawsze, gdy zjawia się taka "inna" osoba na forum zastanawiam się czy to nie jakaś prowokacja, ale powiedz, jak to się robi, żeby czuć się takim wspaniałym? Bo też bym chciała :D Po drugie: co czyni Cię takim wyjątkowo idealnym? Po trzecie: nie martw się, wielki jest ten świat więc niewykluczone, że znajdziesz kogoś takiego jak Ty. Może na forum dla psychopatów? ;)
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Jola27 25 cze 2008, 10:30
mruwa nic sie nie stało ja tez jestem wkuzona na niego bo zachowuje sie jagby wszystkie rozumy pozjadał pozdrawiam

przez Duran84 25 cze 2008, 10:36
Jola27. Nie przejmuj sie takimi debilami. Takich to najlepiej ignorować. Niech sami do siebie piszą. W końcu im sie znudzi :lol: Do takich jak On nic nigdy nie trafi. Przecież Oni są Najmądrzejsi, Najpiękniejsi, Najszybsi (ale i najbardziej denerwujący :P)
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Jola27 25 cze 2008, 10:56
Duran dzieki wcale asz tak bardzo nim sie nie przejmuje tylko wkuza mnie ze dokucza i dołuje innych :oops:

przez Duran84 25 cze 2008, 11:55
Mnie też to wkurza, ale trudno się mówi... Zastanawia mnie tylko jedno. Skąd się tacy psychopaci biorą?? Może mi ktoś to wytłumaczyć?? Bo Ja nie mam zielonego pojęcia :roll:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez PSYCHOPATA 25 cze 2008, 14:11
pyzia1 napisał(a):PSYCHOPATA przeczytałam Twoje posty w innych tematach i zaintrygowały mnie. Co prawda zawsze, gdy zjawia się taka "inna" osoba na forum zastanawiam się czy to nie jakaś prowokacja, ale powiedz, jak to się robi, żeby czuć się takim wspaniałym? Bo też bym chciała :D Po drugie: co czyni Cię takim wyjątkowo idealnym? Po trzecie: nie martw się, wielki jest ten świat więc niewykluczone, że znajdziesz kogoś takiego jak Ty. Może na forum dla psychopatów? ;)

Próbowałem już to wyjaśnić. Ale w momencie gdy napisałem, że Jestem Bogiem
wszyscy zaczęli mnie traktować jak wariata.
Nie wiem czy takie uzasadnienie będzie odpowiedzą na twoje
pytania, mam nadzieję, że przynajmniej pośrednio :D

przez Justina 25 cze 2008, 16:05
Psychopata,ja mysle ze Ty tak jak inni czujesz sie samotny,wyobcowany i nie za bardzo potrafisz sobie z tym poradzic,nie potrafisz tego zrozumiec.Mowisz,ze jestes Bogiem,najdoskonalszy ze wszystkich,a w głebi duszy cierpisz.I to cierpienie jest najgorsze.A Ty nie chcesz go dopuscic do siebie.
Wydaje mi sie,ze o to tutaj chodzi.Moze sie myle.
I follow the night,can`t stand the light..

przez PSYCHOPATA 25 cze 2008, 20:24
Justina napisał(a):Psychopata,ja mysle ze Ty tak jak inni czujesz sie samotny,wyobcowany i nie za bardzo potrafisz sobie z tym poradzic,nie potrafisz tego zrozumiec

Po raz pierwszy rozmawiam z wami w taki sposób.
Nie mogę przyznać się, że Jestem samotny - choć według waszej terminologii faktycznie tak jest.

Skoro jestem Jeden i nie ma żadnych innych bogów to wynika z tego jednoznacznie, że tak można by Mój stan opisać...

Nie wiem też kim jestem, ani tak naprawdę skąd się wziąłem. Choć z drugiej strony takie informacje nie są Mi do niczego potrzebne :mrgreen:

Jakie z tego widzisz zatem dla Mnie wyjście ?

przez whisper 25 cze 2008, 20:59
PSYCHOPATA napisał(a):Nie wiem też kim jestem, ani tak naprawdę skąd się wziąłem. Choć z drugiej strony takie informacje nie są Mi do niczego potrzebne :mrgreen:

A tatusia ani mamusi nie masz? Bo gdybyś przypadkiem miał (wiem, że jest to bardzo mało prawdopodobne) to miał byś odpowiedź na pytanie skąd się wziąłeś. Kim jesteś? Jesteś bogiem - sam to przyznałeś w poprzednim poście. O czymś zapomniałam?
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Jola27 25 cze 2008, 21:16
etam psychopate to pwnie ufo zżuciło :mrgreen: :mrgreen:
hej psychopata czy ty przypadhiem nie jestes zielony :mrgreen:

Sortuj wg