Brak pewności siebie, wiary we własne siły...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Brak pewności siebie, wiary we własne siły...

przez marvellous 07 maja 2009, 16:26
ja równiez mam kłopoty z pewnoscia siebie i uwierzenia we własne siły(to chyba to samo :roll: )czasami boje sie wychylic w niektórych sytuacjach bo...boje sie ze inni zareaguja negatywnie na to co powiem,jeszcze sobie cos o mnie pomyslą...kto wie może będa sie ze mnie smiali za moimi plecami phi...raczej napewno tak będzie!!wole byc szara myszką i nie narażać się innym:)tak,to jest własnie mój problem który chciałabym zmienic,w sumie nie mam nic do mojego wyglądu,jest rzecza jasna ze nie miałabym nic przeciwko temu zebym była piękniejsza no ale ttudno.Może mam jeden komplekt-mój nos....nigdy mi sie nie podobał ale nie wydaje mi sie ze to z jego powodu brakuje mi pewności siebie. Nie podoba mi sie ale nie robie z tego tragedii.Mam wielu znajomych ale mój kolejny problem wygląda tak ze potrzebuje czasu zeby zaakceptowac nowo poznana osobę i czuć sie w jej towarzystwie w pełni swobodnie.To bardzo utrudnia życie i mam dosc bycia tą cholerna szara myszką!!pomocy!!!!niech mnie ktoś zmieni :oops: :cry: ;)

[Dodane po edycji:]

a...szarą myszka której plącze się jezyk kiedy ktos ja o cos zapyta:)

[Dodane po edycji:]

a....cholerna szara myszką której placze się język kiedy ktos ja o cos zapyta:)

przez aanik 14 lip 2010, 17:08
Ja cały czas właściwie czuje się gorsza od innych. Nie wypowiadam swojego zdania, nie dzielę się z nikim swoją wiedzą, bo ciągle wydaje mi się, że na pewno coś źle powiem, a w ogóle to wątpię w posiadanie jakiejkolwiek wiedzy.Boję się nowych ludzi, najchętniej wtedy nie odzywałabym się i z przyjemnością stałabym się niewidzialna. Jestem szara i bezbarwna. Mało kto mnie zauważa. Właściwie o to mi chodzi, by być niewidzialną, ale to boli. To jest tak jakbym nie żyła, jakby mnie nie było...

przez Polanka 19 lis 2010, 18:17
ja Cie pociesze kochanie, mam 172 i specjalnie wkladam buty na obcasie. I chcialabym byc wyzsza bo przez to mialabym fajniejsze zgrabniejsze nogi. Osoby niszcze bardziej musza dbac o wage. A wyzszym sie bardziej rozklada tluszczyk ;p. Takze jakto, osoba wyższa ma miec nizsze poczucie wartosci? Wiem ze to on tym nie swiadczy, bo to nie wplynie na poczucie wartosci ale pomysl ze dzieki temu nikt Ci nie podskoczy, moge jeszcze dodac ze sa kobiety wyzsze, takie zostaja modelkami, i wiele jest takich kobiet. Pisze szczerze :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg