Ciągły stan napięcia.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Ciągły stan napięcia.

przez gustawson 14 maja 2008, 19:42
Witam!
Mój problem polega na tym iż przejmuje sie prawie wszystkim...
np. Spotkanie jakies
Sprawdzian z czegos. itp.

Nie są to taka zwykla adrenalina.

To juz jest męczące.Prosiłbym moze o jakiś lek... tylko nie jakaś melisa itp.
Chciałbym cos bez recepty.. i w miare mocnego.
Z góry thx

Re: Ciągły stan napięcia.

przez calineczka 15 maja 2008, 09:22
Ja mam to samo. Cały czas jestem spięta mimo brania leków. Najlepiej działał na mnie Clonazepam ale jest na receptę i uzależnia! Ale na wyluzowanie brałam Kalms - bez recepty.
Proponuję jednak wizytę u specjalisty - psychiatry i psychoterapię! Można wegetować przez jakiś czas na śr. uspokajających ale to nie rozwiązuje problemu a wpada się w jeszcze większy dół!

Ja ciągłe napięcie zajadam tym co wpadnie mi w rękę - a potem jest jeszcze gorsze samopoczucie bo czuję się jak balon. Napięcie nie ustępuje, począwszy od wyjścia z domu, pracy, spotkania ze znajomymi, wsiadania do autobusu, zakupów nawet po samotne siedzenie w domu. Moja lekarka wyjaśniła, że to nieuregulowane sprawy z ostatnich lat. Powiedziała, że do póki nie zrobię porządku ze swoim życiem to poczucie napięcia nie minie :( do tego regularne branie leków!

Poczytaj trochę na forum o nerwicy lękowej!
Najważniejsze to być sobą!

przez bedziedobrze212 01 lip 2008, 18:21
U mnie tak się zaczęła depresja. Więc radzę profilaktycznie udać się do lekarza i bacznie się obserwować, czy nie dochodzą inne objawy. ;)
Umarlam wiosną. lecz dopiero teraz naprawdę żyję!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 01 lip 2008, 18:54
tekla, wiecie , takie napięcie , nieleczone , przeradza się w chroniczne...To naprawde męczy i wyniszcza organizm .Leczcie to. Nie lekceważcie.

Sortuj wg