nie znalazłam nigdzie odpowiedzi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: nie znalazłam nigdzie odpowiedzi

przez kabaretka 16 maja 2008, 21:09
Magdalenka81 - a gdzie mieszkasz?

ja niedaleko oksfordu. napisz do mnie na priva o twojej sytuacji, ja napisze o mojej:)
po raz pierwszy od dawna (dzieki tobie) zagoscil usmiech na mojej twarzy.
tutaj nikt mnie nie rozumie, nawet lekarze.

pozdr

przez sparta52 18 maja 2008, 12:43
Witaj!
Nastrój który towarzyszy Ci kiedy jesteś w dołku jest typowy dla depresji. To co piszesz o wizycie u psychologa świadczy bardzo żle o nim samym. Niestety bardzo trudno dzisiaj o dobrego terapeutę, zwłaszcza w Polsce... Myślę jednak że powinnaś szukać wsparcia poza rodziną, jeśli partner nie potrafi, nie chce Cię wspierać. Terapeutów trzeba szukać tak samo jak dobrego, świerzego chleba :), wierz mi są tacy, którzy poważnie traktują swoją profesję i skutecznie pomagają takim jak Ty. Być może mogłabym udzielić Ci trochę informacji w tym zakresie jeśli jesteś wrocławianką, ponieważ z tego miasta piszę i tu zajmuję się osobami potrzebującymi wsparcia w depresji i leczącymi się. Pozdrawiam cieplutko. Barbara. :D

przez mimi1982 19 maja 2008, 13:27
niestety nie jestem z Wrocławia :( jest coraz gorzej z moim samopoczuciem zaczynam bać sie co jeszcze zrobie... nie potrafie szukać pomocy a nawet jej przyjąć gdy ktoś oferuje sama siebie nie rozumie bardzo chce żyć a jednoczesnie coraz bardziej zaczynam czuć że śmierć byłaby dla mnie ulgą...
mimi1982

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg