Uwrażliwianie receptorów.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tahela 03 sty 2013, 14:20
Amfetamina niszczy receptory dopaminowe po pewnym czasie ta sama dawka amfetaminy juz nie wystarcza bo sie zmniejsza wychwyt dopaminy po prostu i trzeba brac wiecej , lepiej popczytaj więcej o uzaleznieniu kolego bo jak na moj gust wykazujesz klasyczne objawy uzaleznienia. Wychwyt dopaminy u niektórych ludzi niezbyt mocnoo uzaleznionych moze jeszcze wrócic do porządku bo mozg sie odbuduje , ale róznie bywa niektórzy po kilku zazyciach sa tak juz uzaleznieni jak inni po roku heh.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez mvp95 03 sty 2013, 19:28
Kalebx3 napisał(a):Jak już znajdziesz "swoje" daj znać.

Sorki ale nie wiem za bardzo o co Ci chodzi... To źle że chcę szybko wyzdrowieć? Mam się nastawić w ten sposób że najlepiej to nic nie robić bo i tak lepiej nie będzie? Chyba nie tędy droga. Zauważyłem że dużo z Was zapomniało już chyba o tym że depresja jest chorobą uleczalną i nie trzeba całe życie w tym siedzieć.
mvp95

przez Kalebx3 03 sty 2013, 22:55
Zauważyłem że dużo z Was zapomniało już chyba o tym że depresja jest chorobą uleczalną i nie trzeba całe życie w tym siedzieć.

Depresja jest uleczalna,,,ale czy nerwica depresyjna jest uleczalna , dystymia, OCD są uleczalne?
A ile lat już sie leczysz ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mvp95 04 sty 2013, 17:42
Kalebx3 napisał(a):Depresja jest uleczalna,,,ale czy nerwica depresyjna jest uleczalna , dystymia, OCD są uleczalne?
A ile lat już sie leczysz ?

Napewno są trudniejsze do wyleczenia ale jednak oficjalnie przyjmuje się że tak, są uleczalne. Ja choruję około 3-4 lata z tym że lecze się dopiero niecały rok, co prawda bez efektów ale jeszcze dużo opcji przede mną także jestem w dobrej myśli.
mvp95

Sortuj wg