Nigdy się nie wysypiam

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Beatkka 23 kwi 2008, 11:25
witam

ja od kilku lat tez mam problemy ze snem jak juz sie klade wierce sie i krece i usnac nie moge :cry: :cry: :cry: jak uda mi sie zasnac to za chwilke budzik dzwoni i trzeba wstawac do pracy ehhhhh meczy mnie to bardzo bylam u lekarza zapisal mi efectin i doxepin zazywam je 7 dzien i jakos moze troche tylko lepiej :roll: :roll: :roll:

wykancza mnie to :( za tydzien mam wizyte wiec powiem ze jakos malo mi to pomaga

przez Extrawelt 25 kwi 2008, 01:18
Dawno tu nie zagladałem, ten temat jest mi niestety dobrze znany :? Nawet jak spie te zalecane 7-8 godz. to i tak rano jestem totalnie nie do zycia, pomijając to ,że wstawanie wymaga czegos w rodzaju zrywu... na trzy cztery i juz na starcie dnia przypomina mi o tym ,że życie dla mnie to seria walk, w 99% prowadzonych ze sobą, mam wtedy ochote okopac sie w moim łóżku i zapomniec o obowiązkach ktore juz na mnie czekają i msie spraw zwalonych z poprzedniego dnia :] jeszcze gdybym po jakims czasie sie rozbudzał... no ale to było by za proste, cały dzien jestem osłabły jak jakas lebioda i tak do godzin popoludniowych.
... obojetnie co sie dzieje zawsze moze
byc gorzej a jak jest calkiem do dupy to wtedy moze byc tylko lepiej...

przez ARTmen 25 kwi 2008, 14:08
Właśnie.Po 8 godz. snu powinienem być wyspany.A tak cały dzień jestem do niczego.Dopiero po połódniu czuję się trochę lepiej, ale to nie to.Dzień przechodzę wymęczony.W pracy muszę nieżle grać że jest o.k.Jak długo to wytrzymam :cry:
Z DNIA NA DZIEŃ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elektron 28 kwi 2008, 23:52
Też miałem problem ze spaniem, a raczej nie wyspaniem. ....kawa winna była. Potrafiłem wypić 2 kawy, drinka energetycznego, i iść spać. Odstawiłem to, zacząłem brać magnez, i jest o niebo lepiej, przynajmniej nie zasypiam tak w dzień. BTW... sen też czasem działa, ponieważ niektóre problemy chcemy przespać... nerwica;)
"... każdy problem ma rozwiązanie
Jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu..."

autor: łona - Fruźki wolą optymistów....

przez anonimowa 29 kwi 2008, 20:07
Witam ja też nie mogę się wyspać! Jestem śpiąca już o 20. Ostatnio zaczęłam chodzić spać o 21/22. Jak chodzę do szkoły to wstaję o 7, ale jak mam wolne to wstaję o 11 i dalej jestem niewyspana. Potem chodzę cały dzień taka zmęczona, połamana i nic mi się nie chce. Może jakieś witaminki? Biorę Plussz Multiwitamina i co? czuję się tak samo nie biorąc, jak i biorąc witaminy.

przez Zagubiony148 29 kwi 2008, 20:38
Jak się położę, to choćby nie wiem jak był zmęczony, wiercę się przez conajmniej 2 godziny. A potem budzę się niewyspany. Jak już usnę na amen i śpię np. w sobotę 11 godzin to potem chodzę zmulony.
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez Beatkka 30 kwi 2008, 16:27
Zagubiony148 napisał(a):wiercę się przez conajmniej 2 godziny

oj ja mam dokladnie to samo koszmarrrrrrrrr

przez ARTmen 01 maja 2008, 13:23
Z tym wierceniem się to naprawdę koszmar!
Z DNIA NA DZIEŃ...

Sortuj wg