co mi jest? depresja,nerwica, oba naraz?ja już nie mogę.....

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez CITRIA 13 kwi 2008, 21:03
w sumie niezly pomysł khasiu :) ja czasem gram :) udaję że jestem kims innym, robie minę a la Grazyna Torbicka, pełny profesjonalizm i recytuję formułki przypominające zapraszanie widzów na wieczorny seans "Kocham Kino" ;) Jestem wtedy tak miła układna i słodka, ze az bierze mnie na mdłości;)

szkoda ze udaje się to w rozmowach oficjalnych, ale w bardziej emocjonalnych wszystko trafia szlag !
Życie jest piękne i wierzę, że wszystko jest po coś.
Bylebym się nie poddała.

przez khasia 13 kwi 2008, 22:10
CITRIA napisał(a):szkoda ze udaje się to w rozmowach oficjalnych, ale w bardziej emocjonalnych wszystko trafia szlag !

hahaha mnie tez :) aż się jąkam :lol: i drepcze z jednej nogi na druga.. a czasem reka się trzęsie i nie mogę słuchawki trzyma!!!!!!!! :-|

przez blindmessiah 13 kwi 2008, 22:16
khasia napisał(a):dlatego jak dzwonie.. to gdy jestem sama... ba! gdy cos mam załatwic, wszystko zapisuje na kartce (sprawdzm trzy razy, czy dobrze) co mam powiedziec.. i jakos wtedy idzie bez zająknięcia sięWink polecam!
Jak coś jest naprawdę ważnego to też sobie zapisuje.
Niekiedy nawet zapisuje całe zdanie jak mam je wypowiedzieć. Gorzej jest jak ktoś mnie o coś zapyta-wtedy plan się wali :)

CITRIA napisał(a):w sumie niezly pomysł khasiu :) ja czasem gram :) udaję że jestem kims innym, robie minę a la Grazyna Torbicka, pełny profesjonalizm i recytuję formułki przypominające zapraszanie widzów na wieczorny seans "Kocham Kino" Wink Jestem wtedy tak miła układna i słodka, ze az bierze mnie na mdłości;)
Uwielbiam "Kocham Kino" drażni mnie tylko pani Torbicka-sprawia wrażenie niesympatycznej.
Tyle że gdyby nie ona to tego w TVP by nie było.
Wracając do udawania kogoś to ja praktycznie ciągle kogoś gram nie potrafię być sobą bo moja osoba jest strasznie słaba i nieciekawa.
Kiedyś nawet myślałem o aktorstwie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khasia 14 kwi 2008, 19:38
blindmessiah napisał(a):Gorzej jest jak ktoś mnie o coś zapyta-wtedy plan się wali :)

taaaa... i trzeba w tym momencie improwizowac;)

przez CITRIA 14 kwi 2008, 20:46
eee Torbicka jest sympatyczna ! :) wiem od osoby która z nią rozmawiała face to face :)
Życie jest piękne i wierzę, że wszystko jest po coś.
Bylebym się nie poddała.

przez blindmessiah 14 kwi 2008, 23:52
CITRIA napisał(a):eee Torbicka jest sympatyczna ! :) wiem od osoby która z nią rozmawiała face to face :)
Nie przeczę. Pewnie tylko na mnie takie wrażenie wywiera :P

Sortuj wg