Jak zmobilizować się do nauki/pracy?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zimbabwe 26 kwi 2008, 22:00
A ja się obawiam że mogę mieć zagrożenie z matematyki... No bo tak, 1, 1, 5 - a jeszcze ostatni sprawdzian 1 pewnie. Jak dostanę 2 na koniec, stawiam wszystkim dobre, nietanie wino.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez keram 26 kwi 2008, 22:22
a to zależy jescze od skali tych ocen, tzn. z czego to 5, bo np jezeli to z głownego sprawdzianu to 2 jak nic;) a co do wina to sie podpisuje, chetnie bym wypił, ale z drugiej strony uwzgledniając okoł 10 000 tys forumowiczów to bankrutctwo jak nic:)
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez zimbabwe 26 kwi 2008, 22:29
To 5 było z kartkówki karnej którą pisała cała klasa a 5 dostałam tylko dlatego bo mam dobry wzrok i cwana byłam i przepisałam z tablicy wzory. A winko może być nawet tanie:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez keram 26 kwi 2008, 22:36
te umiejętnosci sie zdecydowanie na studiach przydaja;) no z tym ocena moze byc ciezko, no chyba ze nauczycielka jest bardzo wyrozumiała no ale jak narazie nic straconego, o ocene mozna zawsze powalczyc jak sie chce, tylko czy chcesz???:) tanie wino jest dobre-bo jest dobre i tanie hehe no ale mimo wszystko po przeliczeniu to i tak duze koszty, no chyba ze w rodzinei jakis bimberników masz:D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:38 pm ]
poprawka"bimbrowników" :?: :D
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez zimbabwe 27 kwi 2008, 22:37
No ja chcę mieć tą majcę zaliczoną bo to średnia przyjemność mieć komisa w sierpniu i nie przejść klasy. Na semestr pierwszy miałam 2, więc może... Ale kobietę mamy porąbaną mówiąc szczerze. Dobrze że jestem ostatnim rocznikiem którego nie obejmuje obowiązkowa matura z matematyki! Choć może powinnam zrobić to co mój kolega jeden - pójść do psychologa i postarać się o papier że moje umiejętności matematyczne są na poziomie osoby upośledzonej umysłowo albo że mam dyskalkulię...
A co pędzenia bimbru to kiedyś mi się sam upędził - serio! W wiadrze z dawno nieruszanymi, sfermentowanymi ziemniakami - no cóż, było w końcu +30 w cieniu :D

przez pan zolpidem 28 kwi 2008, 01:37
Zdałoby się dzisiejszej nocy zrobić plan prezentacji maturalnej i jutro oddać. Oj będzie ciężko. Zero motywacji.

przez ALEKS*OLO 28 kwi 2008, 02:09
a jak sie zmobilizowac do tego zeby oddychac i zyc dalej i do tego zeby isc na mature ba zeby wogole wyjsc do szkoły i nie pasc trupem??? :roll:
ma ktos jakis złoty srodek?
no chyba ze (ciagnac dalej temat) łyknac troche jakiegos bimberku przed? :P
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Martusia 28 kwi 2008, 12:33
tekla napisał(a):Ludzie, uda nam się, ja trzymam kciuki za wszystkich:)

jeśli tylko trochę w siebie uwierzymy.
Też trzymam kciuki za Was i za siebie.:)
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez zimbabwe 28 kwi 2008, 19:38
Niestety, pała z ostatniego sprawdzianu, już trzecia... Nie no, poprawię ten sprawdzian, może uda mi się wyciągnąć na 2, ze średniej mi wychodzi 2 z kawałkiem, ale średnia średnią. Nie wiem, może ja mam jakąś dyskalkulię albo co, bo matematyka mi zawsze szła powoli i fatalnie. Mój przyjaciel sobie chce u psychologa załatwić papier że jego matematyczne umiejętności są na poziomie osoby upośledzonej umysłowo, ale nie udaje mu się to, więc wątpię żeby i mnie się udało.

Sortuj wg