Depersonalizacja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depersonalizacja

przez Ewawe 29 mar 2008, 23:07
Czy depresonalizacja was dotyka? jak byście byli nie w tej bajce, jakbyście nie byli sobą?

To nie jest moja bajka

...

przez anyway 29 mar 2008, 23:43
Ja przez to przechodzilam:( KOszmar, horror, chcialam umrzec,najgorsze ze psychiatra mi tego nie wytlumaczyla co sie ze mna dzieje, sama szukalam po internecie, bo nie wiedzialam co to za cholerstwo :( Ale wszystko wrocilo do normy dzieki lekom .Pozdrawiam

przez julie 30 mar 2008, 11:51
mi się to zdarzyło, gdy podważyłam sensowność swego (i świata) istnienia; fakt, koszmar jakich mało-ja bynajmniej poczułam się jak tryb w maszynie i ciężko było mi (i jeszcze jest) się z tego otrząsnąć :roll: ; dobrze napisałaś-"jak byśmy byli nie w tej bajce"-u mnie po lekturach duchowych i ezoterycznych książek mocno utrwaliła się myśl, że po prostu pomyliłam światy :mrgreen: jakoś racjonalizuję sobie to all, no i hmm, nie jest różowo, ale z otchłani już powoli wychodzę, choć wiem, że niestety mam depresyjną naturę, a ta gwarantuje wszelkie jazdy, łącznie z mentioned above depersonalizacją :evil:
Can as well die if cannot fly

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wirek 31 mar 2008, 15:24
Ja to mam luż 12lat bo dopiero niedawno zaczolem się leczyć.

przez diafane 01 kwi 2008, 10:49
dlaczego niedawno? nie wierzyles dotad ze sie wyleczysz?....ze to moze minac?? .......
ungaretti czlowieku....

przez wirek 02 kwi 2008, 11:51
Tak wlasciwie to nie wiedzialem że to wogóle można leczyć. Myślałem że tylko ja coś takiego mam a wszyscy inni są normalni.

Sortuj wg