wszelkie dolegliwosci(uczucie zimna, pocenie, bole itp)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: wszelkie dolegliwosci(uczucie zimna, pocenie, bole itp)

przez ewaryst7 26 lip 2009, 17:08
Pewnie tak.widzisz lekarze kochają tekst typu"ma pani nerwicę".Najczęściej mówię go Ci najbardziej leniwi.Uważam ,że powinnas się zbadać.Nalegaj.Serducho masz zdrowe?

przez verdemia 26 lip 2009, 20:42
nie wiem...czesto mnie dziwnie boli. Coz z tego ze sie czasem badam jak nic z tego nie wychodzi? Nikt mi dotad nie powiedzial ze mam nerwice. po prostu czasem mam rozne dziwne objawy, bole, ale to raczej moze wynikac z zaburzen odzywnia ktore przekladaja sie na zaburzenia hormonow. Moglabym pochodzic po lekrzach ale po co tak wlasciwie?to nie ma sensu. Temperatury mi lekarz internista nei podwyzszy. Moze raczej psychiatra, ktory przepissze proszki aktywizujace.
verdemia

przez pepik 26 lip 2009, 22:36
verdemia:
spróbuj przebadać tarczycę.Może być przyczyną wielu kłopotów podobnych do nerwicowych
ewaryst7:
oj może być gorzej, może, podobno ;) Moja psych. powiedziała: "trochę pana rozłożyło, ale widziałam gorsze przypadki..."
No jeszcze zapomniałem o częstym poczuciu zimna i szarpaniach mięśni, kiedy zasypiam, bądź nad ranem, czasem tez w dzień. Milutko :)
Przy takiej ilości dziwacznych objawów nietrudno szukać u siebie jakiejś paskudnej choroby. I sprawa się zapętla.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 27 lip 2009, 12:01
Nooo . to prawda.jesteśmy mistrzami zapętlania . , i gmatwania ,rzeczy prostych.Ależ ja się dzisaj podle czuję... W d... mam WSZYSTKO .Chyba wolałabym nogę zlamać , niż z tym szajsem się męczyć.Nie widać draństwa , a jest.

przez Aquarel 27 lip 2009, 12:47
Ewa, pamietam jak na poczatku choroby wszyscy mowili, ze bardzo schudlam...pozbawila mnie ona nie tylko checi do zycia ale tez troche tluszczu. Gadali, patrz, jest jakis plus twojej nerwicy, depresji, zeszczuplalas itp. Zawsze odpowiadalam, ze wolalabym wazyc nawet sto kilo i czuc sie znowu normalnie, nie przezywac tego co wtedy sie dzialo...i dzieje niestety. W tym najgorszym okresie wszystko bym chyba wolala, to byl koszmar i tyle.
Macie dzis zly dzien, ja tez, nie mamy wyjscia, tak czy siak, przetrwamy go jak juz niejeden podobny, z ta sama wiara, ze jutro bedzie lepszy.

przez ewaryst7 27 lip 2009, 16:30
Tak.nadzieja umiera ostania. Każdego dnia , mam nadzieję , że będzie lepszy od poprzedniego... pamiętam , ktoś mi kiedyś powiedzial , że każdy miewa gorsze dni.Tylko , że u mnie jest na odwrót.Ja miewam lepsze dni .Jest ich zdecydowanie za mało.

przez verdemia 27 lip 2009, 21:30
pepik badalam tarczyce nawet juz dwa razy i wszystko ok...
verdemia

przez ewaryst7 15 wrz 2009, 18:14
Hej ludzie , gdzie was wcięlo??????

przez france25 29 lis 2009, 18:22
ja jem codziennie aspargin magnez i potas, ale teraz leki mi sie skaczyly to czuje pomalu depresje, ale jutro kupie leki i powinno sie poprawic

Sortuj wg