wszelkie dolegliwosci(uczucie zimna, pocenie, bole itp)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez slitzikin 09 gru 2007, 22:17
Bóle tak, swędzenia nie zauważyłem ;)

przez ifa 17 gru 2007, 22:58
tez miewalam swedzenie w mozgu, wstretne uczucie,nie wiem co to jest

dzialo mi sie to w czasach gdy myslalam o swoich problemach, zyciu, probowalam nad soba 'pracowac', teraz juz dalam spokoj, wylaczylam sie (nie sadze ze to dobrze i nie polecam rezygnowania z pracy nad soba, pisze jedynie o swoich spostrzezeniach) i swedzenie przestalo mi dokuczac, choc na depresje cierpie nadal ale juz nic z tym nie robie
ifa

przez mewa 18 gru 2007, 00:55
Mnie ostatnimi 2 laty bardzo często boli głowa [prawa strona], kark [prawa strona] i hmm oko [prawe]. A i często zdarza mi się, że słyszę przeciągły, wysokiej częstotliwości pisk, bardziej niejako po prawej stronie... po kilkunastu sekundach/kilku minutach przechodzi. Jednakże jestem jeszcze na etapie początków pracy nad sobą, jeszcze przed wizytą u specjalisty więc nie potrafię tego przypisać nigdzie.
...w symfonii strachu, dławiącej, lepkiej ciemności...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

re:

przez kruszywko 19 gru 2007, 23:59
tak mam swędzenie.ale jeszcze nie zaczełam leczenia.o djutra.

przez gwizd 23 gru 2007, 14:25
swędzenie to to raczej nie będzie
ale od kilku tygodni przechodzą mi przez 'wypełnienie' czaszki 'pioruny' w ilości 10 - 30 na dobę trwające 1 - 3 sekundy, podczas których 'tracę' w jakiś sposób kontrolę nad świadomością

kiedyś miałem coś ciut podobnego po odstawieniu psychotropów,
ale teraz to nie może być przyczyną

wszelkie dolegliwosci(uczucie zimna, pocenie, bole itp)

przez maxsimus 08 sty 2008, 21:04
Czy ktos z was cierpi na bóle stawów spowodowane depresją . U mnie pojawiły seie ostatnio w prawym kolanie, ale ostatnio tak sie nasiliło że az nie chce mi sei wierzyć że depresja może powodować taki ból.

przez celineczka3 08 sty 2008, 21:12
A skąd wiesz ze te bóle są spowodowane depresją??To znaczy teoretycznie jest to możliwe, ale lepiej to sprawdzić u lekarza. Ja też choruje na depresje i też miałam bóle kolan ale z depresją to one maja niewiele wspólnego:)
celineczka3

przez Jovita 08 sty 2008, 22:43
no dziwne , moze lepiej wybierz sie do lekarza albo zapytajs wojego psychiatyre czy to mozliwe a moze to dzialanie uboczne lekow albo co...
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez laven 11 sty 2008, 22:21
Gdzieś kiedyś napotkałam się na artykuł który mówił o związku depresji z bólami stawów. Bodajże prowadzono jakieś badania i okazało się, że problemy reumatoloidalne czasem współisnieją z depresją. Ale niestety nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ani gdzie to przeczytałam. Wiem jednak, że sama miewam okresy gdy strasznie bolą mnie stawy. Ale z tym różnie bywa. Nie zauważyłam jakiejś zależności między bólami a moim stanem psychicznym. Bardzo możliwe, że przyczyny są zupełnie inne.

Bardzo silne pocenie dłoni

przez mark602 13 sty 2008, 20:18
Witam
Leczę się na depresję, stanami lękowymi, zaburzeniami osobowości. Nie stosuje lekow tylko terapię.
Od ok 10 lat mam duży problem z poceniem się dłoni. Z początku występowały w sytuacjach stresowych, dzisiaj już sam nie wiem z czego wystarczy ze siedze w pokoju, jade samochodem i to dość mocno. Jak poczuje że mam lekko wilgotne dłonie zaczynam się z tego powodu denerwować i już samo się wszystko napędza. Przy czym z kolei czasami mam tak wyschnięte dłonie że muszę używać kremów. Robiłem badania na tarczycę, serce wszystko ok. Antyperspiranty i magnez nie pomoagają, ma ktoś jakiś pomysł?
Pozdrawiam

przez A. 15 sty 2008, 16:34
mi też pocą się dłonie jak sie denerwuje, i tez to takie kółko smaonapędzaja\ce się jest,,, w sume nie wiem co można z tym zrobić
ale mi bardzo pomogło to, że tak na dobrą sprawę nie wiele osób o tym wie po pierwsze, a mojemu chłopakowi to nie przeszkadza. Dawniej nawet za ręke nie chceiałam z nim chodzić a teraz ... wiem, że mu to nie przeszkadza więs się tak nie stresuję, a skoro sie nie stresuję to i dłonie pocą mi się mniej
a może tylko nie zwracam już na to takiej uwagi?
WIem, że to trudne ale może po prostu się tym nie przejmuj jakoś strasznie.
Pozdrawiam cieplutko
A.

uczucie zimna

przez Magdalena Bednarek 18 sty 2008, 23:21
Mam pytanie czy podczas nawrotów depresji jest wam też ciągle zimno? ja walczę z tym za każdym razem gdy mam nawrót choroby. Ciągle jest mi zimno. Piję gorącą herbatę jedną za drugą i nic...zimno mi i zimno. Poradźcie coś proszę! bo zamarznę. Pozdrawiam
majta

przez Margaret 19 sty 2008, 13:03
Ja odczuwałam silne dreszcze. Współczuje Ci bo ziąb to nic przyjemnego :roll: opatul się w ciepły koc, napij herbaty z rumem i spróbuj zasnąć.
Odcięli aniołom skrzydła, bo dawały wolność.
Odarli ich z szat, gdyż były za piękne.
Obrzucili je błotem, bo białą skórę miały
Teraz stoją ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskonałe...
ExModerator

przez Gods Top 10 19 sty 2008, 13:05
Najprawdopodobniej to wynik niedoboru magnezu w organiźmie.
Magnez uczestniczy w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Kiedy go brak, układ nerwowy szaleje i wysyła fałszywe sygnały.
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Sortuj wg