Szkolni dreczyciele powodem depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 13 sty 2008, 21:22
Anand Twoje posty są coraz bardziej głupie i wku....jące!!!!!!
anand ty nie piszesz prawdy, tobie się wydaje, że piszesz prawdę i na siłe próbujesz tą swoją "prawdę" wpierać innym, to nie tylko moje zdanie!

Zgadzam się z Tobą Luthien

Zauwazcie ze anand siedziu tu juz bardzo dlugo. Gdzie jego dusza imprezowa? Dlaczego jest tu anie bawi sie w gronie rownym sobie?Powiem wam dlaczego-bo czuje sie skrzywdzony i niepotrzebny. Zawyza swoja wartosc w ten wlasnie sposob - osmieszajac innych

dokładnie :D
:)

przez Zagubiony148 13 sty 2008, 21:26
UWAGA UWAGA
OGLASZAM UROCZYSCIE KLUB ANANDA WSPANIALEGO ZA OTWARTY

OFEERTY CZLONKOSTWA ZGLASZAC NA PRIV :D
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez luthien 13 sty 2008, 21:31
Zagubiony148 czyli wychodzi na to, że anand jest jednym z takich o których piszemy w tym temacie, próbuje podwyższyć swoją wartość kosztem innych, nie akceptując ich i poniżając.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jan Nowak 13 sty 2008, 22:17
O czym to był ten temat?
O dręczycielach?

luthien napisał(a):założyć nieodpowiedni szalik

anand22 napisał(a):To jest największa głupota jaką można zrobić, ten kto to wymyślił, powinien zostać spalony na stosie.

anand22 napisał(a):nie miałeś prawa pobić tamtego kolesia, bo ona nawet nie była Twoją dziewczyną.

luthien napisał(a):Ja nie jestem "ciotą" jestem człowiekiem takim jak każdy

anand22 napisał(a): nie muszę Cię znać, żeby to wiedzieć.

anand22 napisał(a):Jeśli zostanę zbanowany za to, że kogoś obraziłem to

...powiedzcie mojej żonie, że ją kocham.

I jeszcze dla Poliny:
~When arguing with a fool, make sure he isn't doing the same~
Przecież jesteśmy tacy młodzi, tacy młodzi, ludzie nam tego nie wybaczą.. ą..

przez Amy Lee 13 sty 2008, 22:42
anand22 napisał(a):I bardzo dobrze. Jeśli moderator uzna, że w jakimś punkcie złamałem regulamin, to to zaakceptuję, ale sam z tego forum na pewno nie odejdę, bo na PW ludzie dość często proszą mnie o rady.

Więc ja jako mod powiem tak: łamania regulaminu tu nie ma, ale tak od siebie bardzo cię proszę, przestań ludziom, którzy tego od ciebie nie oczekują, charakteryzować rzekome źródła ich problemów i dawać rady, wychodząc z założenia, że ty już przez to wszystko przeszedłeś i sprawdziłeś na sobie, jeszcze licząc na to, że wszyscy będą cię słuchać z uwagą jak małe dzieci swojej Pani w szkole.
Amy Lee

przez Zorki 13 sty 2008, 22:42
anand22 napisał(a):Wręcz przeciwnie, chcę pomóc ludziom, którzy teraz są tacy jakim ja byłem kiedyś. Chcę im pomóc, żeby wreszcie zaczęli żyć, a nie jęczeć jak im źle. To, że Wy jesteście samolubami, macie źle w zyciu i zazdrościcie innym wcale nie oznacza, że nie ma na tym świecie dobrych ludzi takich jak ja, którzy chcą pomagać.

Anand, uważałbym z nawracaniem innych na swój światopogląd w momencie, gdy zdajesz sobie sprawę, że Twój sposób myślenia i Twoja konieczność udowadniania innym swojej siły Cię przerasta. I gdy, jeśli nie udowodnisz innym swojej lepszości, zamierzasz popełnić samobójstwo.

Rozumiem, że byłeś małym Anandem, z którego koledzy się śmiali, a koleżanki nie chciały potrzymać za rękę. I rozumiem, że ciężko pracowałeś, by stać się dużym Anandem, który jest silny i sypia z wieloma kobietami. Tylko czemu widzę, że w środku gdzieś jeszcze jest ten mały Anand, który teraz krzyczy "Ja muszę im pokazać! Ja MUSZĘ!".

I póki on tam jest, nie widzę w Tobie wolnego, zrelaksowanego i silnego mężczyzny.

Uciekłeś z jednej skrajności w skrajność. A skrajne punkty widzenia, choć wyraziste, koniec końców okazują się na wpół ślepe. Jak daleko jeszcze będziesz uciekał, aż natrafisz na ścianę?

Świetnie sobie radzisz z czarno-białymi porównaniami "albo jesteś ofiarą, albo twardzielem", "albo jesteś świetnym podrywaczem, albo pryszczatym romantykiem". Ale przeglądając Twoje dyskusje (wiem, że lubisz rozgłos - tak, przeczytałem je - ciekawa lektura :] ) widzę, że wymiękasz tam, gdzie ktoś kontruje Cię umiarkowanymi poglądami. Które mają to do siebie, że są dojrzalsze i bardziej realne.

Lubisz robić wokół siebie zamieszanie, tutaj Ci się już udało. Ludzie krzyczą, bo ukłułeś parę tyłków i złamałeś kilka tabu (tak, tu jest czasem kraina teletubisiów i głaskanie się po główkach, ale ja rozumiem kto tego potrzebuje i sam tego nie raz w toku leczenia potrzebowałem).

Co Ci próbuje uświadomić, to że nie wygrasz swojej gry z całym światem. Nikt nie jest w stanie wygrać z całym światem. W takich grach zwycięstwo odnosisz tylko rezygnując, żeby zająć się swoim życiem, w zgodzie ze sobą, a nie z opinią innych.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez IceMan 13 sty 2008, 22:53
anand22 - ja nie będę na ciebie szukać punktu w regulaminie. Dam ci tylko porównanie. Koleś wchodzi do klubu, zaczyna działać na nerwy innym ludziom, zaczyna prowokować, w końcu jak stanie się przyczyną burdy - ochroniarze (jeśli dobrze ocenią sytuację co nie zawsze się w klubie udaje) wy****ą go na zbity pysk. Tu jest trochę gorzej - mam przejrzysty wzgląd na całą sytuację. Ćwicz dalej cierpliwość moją i użytkowników - wiesz co cię czeka. Jeżeli chcesz mieć możliwość pomagania to naucz się współżycia z innymi w jednym miejscu. Podobnie do przytoczonych przez ciebie przykładów:
anand22 napisał(a):Wspomnieliście, że nawet za sam wygląd można dostać w pysk- zgadza się, ale przecież na wygląd mamy wpływ. Jak ktoś chodzi w glanach, w potarganych spodniach(myśli, że to jest cool), ma długie włosy(w przypadku faceta), to musi się liczyć z tym, że dostanie łomot. Jeśli dziewczyna chodzi w tak krótkich miniówach, że majtki jej widać, to musi się liczyć z tym, że będzie molestowana. Jeśli chłopak jest najmniejszy w klasie, mniejszy nawet od dziewczyn to musi się liczyć z tym, że może być gnębiony. Wszystko jednak da się zmienić, gdyż:
- można się normalnie ubierać, a nie jak jakiś szatanista;
- dziewczyny nie muszą się ubierać zbyt wyzywająco, bo to prowokuje do działania;
- jak ktoś jest wątłej budowy, to powinien wziąć się za ćwiczenia.

to samo się tyczy zachowania - masz na nie wpływ i licz się z jego konsekwencjami. Jeśli chcesz nadal pomagać na prywatnym - zachowuj się na publicznym.
Przyjaciel forum

przez nieznany 14 sty 2008, 02:48
ze wstydem musze sie przyznac ze zawsze bylem oprawca wobec osob "slabszych" psychicznie. Po prostu takie dreczenie innych sprawia ze oprawca jest bardziej dowartosciowany badz kiedys tez byl w takiej samej sytuacji jak jego "ofiara". Ja dreczylem tylko i wylacznie osob ktore donosily, zawsze bylem szczery i zawsze mowilem to co mi lezalo na jezyku.

przez depresyjny86 17 sty 2008, 03:29
A ja sie dowiedzialem ze wiekszosc moich dreczycieli bylych ma sie dobrze i w ogole super im sie uklada......pytam sie gdzie jest sprawiedliwosc?????????????????
:)

przez Jan Nowak 17 sty 2008, 07:15
Sprawiedliwość może przyjść później, Zresztą popatrz czasami na ludzi na ulicy. Czy po każdym kto ma depresje to widać?
Przecież jesteśmy tacy młodzi, tacy młodzi, ludzie nam tego nie wybaczą.. ą..

przez IceMan 17 sty 2008, 14:41
Sprawiedliwość można wymierzyć w jeden sposób - nie patrzeć w przeszłość i dążyć do tego żeby własne życie było jeszcze lepsze niż ich...
Przyjaciel forum

Sortuj wg