Szkolni dreczyciele powodem depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez luthien 13 sty 2008, 19:59
anand22 napisał(a):Osoby dręczone same są sobie winne, bo pokazyły, że są najsłabsze. Trzeba mocno reagować już na pierwsze zaczepki, bo potem będzie już tylko gorzej. Nie można stosować strategii polegającej na tym, że jak ktoś zaczepia, to się nie reaguje. To jest największa głupota jaką można zrobić, ten kto to wymyślił, powinien zostać spalony na stosie.

Tak, ciekawe. To może temu, że ojciec mnie całe życie poniżał też jestem winna, no bo przecież się nie postawiłam (dziecko na dorosłego faceta). Nie miałam w całym swoim życiu wsparcia w nikim, całe życie byłam sama ze swoimi problemami. Ojciec całe życie mnie prześladował, a jak oni zaczęli, to dla mnie to było oczywiste, że się tak zachowują, no bo przecież jestem tak beznadziejna, że muszą mi dokopać. Skoro mój własny ojciec mnie tak traktuje, to czemu inni mają mnie traktować inaczej? Ja byłam o tym przekonana, że mnie się takie traktowanie należy, więc nigdy się nie postawiłam, nie umiałam, tak bardzo byłam przekonana o swojej bezsilności i beznadziejności przez mojego własnego ojca!
anand22 nie wyrokuj, nie oceniaj ludzi, tym bardziej nie mów że są sami sobie winni, jeżeli nie masz pojęcia o takich sytuacjach, bo prosto jest kogoś ocenić, jak się nie ma pojęcia co ten ktoś przeszedł i nie rozumie całej sytuacji.

przez anonim 13 sty 2008, 20:09
Co do tego pobicia, to dziewczyna zapewne jakoś sobie na to zasłużyła, że to właśnie ją pobili, a nie np. Ciebie.

Wpier*ol można dostać nawet za darmo jeśli ma się do czynienia ze świrami a takich nie brakuje w szkole. Wystarczy być sobą, żeby ktoś Cię zaczepił innym może nie podobać się to jakiej słuchasz muzyki, jak się ubierasz i wyglądasz i to jest powód.

Może odbiła jakiejś z nich chłopaka?

Jeśli nawet to to jest powód? A co z ludźmi którzy biją się ze sobą bo uważają , że ich klub jest najlepszy i nie akceptują innych? Jeden i drugi przykład reprezentuje podobny poziom agresji. Jeśli ten przykładowy chłopak poszedł do innej to znaczy że sam o tym zadecydował. Ja tak samo mogłem pobić kolesia z którym chodzi moja koleżanka(zaprosiłem ją na stódniówkę, nim się dowiedziałem, że ma chłopaka), ale tego nie zrobiłem.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez anonim 13 sty 2008, 20:39
No sorry ale jak tu być silnym i umieć się postawić skoro każesz się ubierać wszystkim normalnie, a ty chyba nie wiesz jak wygląda satanista po tym co przedstawiłeś...

On po prostu okazał się atrakcyjniejszy od Ciebie i dlatego ona go wybrała. Pretensje możesz mieć do samego siebie, że miałeś/masz za mało atutów, aby ją zdobyć.

Zaczynają mnie wkurwiać twoje posty skąd to możesz wiedzieć skoro mnie nawet nie widziałeś i mnie nie znasz.

I przez takich ludzi można sobie zepsuć humor...Dzięki mam cały z*ebany wieczór.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luthien 13 sty 2008, 20:51
Ja nie jestem "ciotą" jestem człowiekiem takim jak każdy i tak jak każdy mam prawo do wolności i życia w spokoju niezależnie od tego kim jestem, jak wyglądam, jak się zachowuję, co lubie, a czego nie itd. Nikt nie ma prawa mnie zmieniać, bo mu się coś we mnie nie podoba! Nikt nie ma prawa mi mówić, że mam się zmienić, bo mu się nie podobają moje włosy, kolczyk itd. Wolność gwarantuje mi konstytucja. Jeżeli mnie nie może zaakceptować takiej jaką jestem, to niech spada i nie zwraca na mnie uwagi, a nie przezywa, wyśmiewa, poniża. Bycie sobą nie jest karalne, prześladowanie tak. Więc po czyjej stronie leży wina????
Nie masz zielonego pojęcia jak się czułam, bo kilku zaczepek chłopaczków nie można porównać do mojego życia. Ty teraz dokładnie robisz to samo, próbujesz nas na siłę zmieniać, bo nie podoba ci się nasze zdanie! Bo nie możesz go zaakceptować!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:54 pm ]
anonim nie psuj sobie humoru, nie warto :D wieczór jeszcze przed nami :D
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez anonim 13 sty 2008, 21:02
za późno teraz mam ochotę komuś wkopać, przynajmniej mam worek treningowy...

Anand, bo być może czuje do mnie pewien uraz z przeszłości, bo bardzo mnie lubiła że tak powiem i wiem że chciała ze mną chodzić, nawet kiedyś nauczycielka zapytała a wy nie chodzicie ze sobą razem?Były osoby które myślały że chodzimy ze sobą bo w szkole dużo czasu spędzaliśmy razem i ona była jedyną dziewczyną która tyle ze mną rozmawiała, żartowała i lubiła moje towarzystwo i nie czułem się przy niej spięty. Ja byłem wtedy w depresji, zagipsowany od pasa do szyi i jakoś jej to wtedy nie przeszkadzało, a miała do wyboru innych dużo bardziej atrakcyjnych. Może potraktowała to na zasadzie wtedy ty mnie odrzuciłeś to teraz mam cię w dupie...A nie chciałem żeby to tak wyszło, ona zawsze bardzo mi się podobała, ale byłem przekonany że nie dotrwam do końca szkoły i planowałem samobójstwo więc nie chciałem się angażować, bo po co kolejny ból...
Ostatnio edytowano 13 sty 2008, 21:09 przez anonim, łącznie edytowano 1 raz
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Zagubiony148 13 sty 2008, 21:02
Anonim nie przejmuj sie. anand piszac takie rzeczy pokazuje tylko jak niski poziom prezentuje. nie martw sie ;) . pozostaje mi tylko miec nadzieje ze zajmie saie nimadministracja.
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez luthien 13 sty 2008, 21:13
anand inteligentne porównanie, prawo do wolności = założyć nieodpowiedni szalik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , no ale to w twoim stylu, więc się nie dziwię.

przez Zagubiony148 13 sty 2008, 21:15
anand22 napisał(a):Ty tak samo jesteś super, nie musisz chodzić na WF, bo i tak jesteś boski. Lepiej? Jeśli tak, to fajnie.

Nie oczekuje pochwal. Anonim tak samo. Nie zamierzam tolerowac obrazania uczuc moich i innych
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.

przez luthien 13 sty 2008, 21:15
anand ty nie piszesz prawdy, tobie się wydaje, że piszesz prawdę i na siłe próbujesz tą swoją "prawdę" wpierać innym, to nie tylko moje zdanie!

przez anonim 13 sty 2008, 21:16
nie jestem super, a wiem że chciała ze mną być tylko ją odrzuciłem. Nie wiesz jaki jestem, nie znasz mnie więc się odczep.Lepiej skończyć tego offtopa.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Zagubiony148 13 sty 2008, 21:18
Droga luthien. Drogi anonimie. Zauwazcie ze anand siedziu tu juz bardzo dlugo. Gdzie jego dusza imprezowa? Dlaczego jest tu anie bawi sie w gronie rownym sobie?Powiem wam dlaczego-bo czuje sie skrzywdzony i niepotrzebny. Zawyza swoja wartosc w ten wlasnie sposob - osmieszajac innych
Emil Cioran

Sortuj wg