Szkolni dreczyciele powodem depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez 331ania 14 maja 2007, 22:33
nieudacznik nie czuj się gorszy od innych!!! nie jesteś w niczym gorszy i zapamiętaj to sobie :!: poprostu za dużo bierzesz do siebie zbytnio się przejmujesz-a jeśli chodzi o tych znajomych w szkole to ich poprostu ignoruj kiedy sie tak zachowują.Nie masz ani jednego kolesia byś z nim pogadał?piszesz że jesteś samotny..a Ci koledzy z gimnazjum?po szkole możesz się z nimi skotykać a w szkole poszukaj choć jednej osoby z którą będziesz mógł pogadać na przerwach po co Ci więcej skoro to takie barany ;) i nie zamartwiaj się że jesteś obserwowany bo to Ty masz takie odczucie-kiedy się denerwuję a jestem w takim towarzystwie gdzie się zle czuję to mam tak samo,ale to tylko nerwy,bo naprawdę wcale tak nie jest to tylko mnie się tak wydaje.Znów powtarzam!-nie jesteś gorszy!!!!!
ExModerator

przez eM 15 maja 2007, 13:26
nieudacznik- pokaz im zęby! nie daj sie. w czym oni sa niby lepsi, wpanialsi, itd? nikt nie jest doskonaly! osoba inteligentna stara sie pomoc innym, a nie karmi sie swoja pycha. niech sie nie dziwia, ze swiat jest zly, tylko wezma sprawe w swoje rece. zlo o wiele latwiej jest wysiac, rozrasta sie ono szybko, natomiast dobro wymaga starannej pielegnacji. kazdy ma prawo do szczescia, nie pozwolmy na zatorowanie drogi do niej.
kazdy z nas potrzebuje serdecznego przyjaciela- czasem trzeba na niego poczekac... nie czuj sie sam, chcetnie my Tobie poradzimy w miare naszych mozliwosci.
jezeli widze, ze ktos mnie traktuje nieuprzejmie- to po pierwsze, to jest jego bląd. trzeba drugiej osobie wyjasnic sytuacje- prosze sie do mnie tak nie zwracac, dlaczego tak do mnie mowisz? co chcesz udowodnic? czy rozumiesz mnie?
niestety osoby 'nie na poziomie' sa czesto bardzo zniechecajace, nie musimy sie do nich dostosowywac- mowimy im otwarcie ich zle postepowanie w spokojnym tonie, moze z czasem zrozumieja, czym jest prawdziwe zycie.
eM

przez October 15 maja 2007, 19:15
Generalnie jak ludzie śmieją się z kogoś np. w szkole średniej to nie widzę powodu dla kórego mieliby nie śmiać się na studiach czy w pracy. Nie łudźcie się, że bedzie inaczej. Najprawdopodobniej są ku temu powody. Brutalne ale prawdziwe. Wcale nie jest tak, że to wszyscy są źli a Ty jesteś kozłem ofiarnym. Wszystkim nieudacznikom radzę głęboko zastanowić się nad sobą. Ewentualnie skonczyc z sobą ;-). Pozdr.
A Fine Day To Exit...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marla_30g 15 maja 2007, 19:37
October napisał(a):Wszystkim nieudacznikom radzę głęboko zastanowić się nad sobą. Ewentualnie skonczyc z sobą ;-).

Bez urazy stary...ale czy Ty aby się dobrze zastanowiłeś nad tym co napisałeś..?To tylko tak qwoli zastanowienia się nad sobą..Pozdrawiam.

przez October 15 maja 2007, 19:46
Ton mojej wypowiedzi jest faktycznie ciężki. Jednak prawdziwy. Zawsze uważałem, że nie należy koloryzować spraw, które tego nie wymagają. Jeżeli nie zgadzasz się z tym co napisałem proszę Cie o merytoryczną wypowiedź. Odwoływanie się do emocji lub obrażanie nie pomoże. Pozdrawiam gorąco!
A Fine Day To Exit...

przez sebcio 16 maja 2007, 14:42
Kazdy czlowiek ma prawo byc godnie traktowany i szanowany, takze ci ktorzy wygladaja inaczej(z roznych przyczyn) i inaczej sie zachowuja(sa np. skabsi fizycznie i psychicznie)
a tobie radze sie zastanowic nad soba
sebcio

przez October 16 maja 2007, 17:45
Proszę o dokładne i bardziej wnikliwe czytanie moich wypowiedzi. Czy ja napisałem, że osoby słabe psychicznie i fizycznie nie mają prawa do godnego traktowania? Sebastianie! Zbyt daleko wysunięte wnioski wysnuwasz. Na jakiej podstawie tak myslisz? Napisałem wyłącznie kilka faktów, które zaobserwowałem. Generalnie są one zjawiskiem powszechnym. Będąc słaby bedziesz dostawał w kość czy tego chcesz czy nie. Tak było, jest i jestem przekonany będzie. Ciesz się, że nie urodziłeś sie w Sparcie bo zapewne poleciałbyś po skałach. Sprawa jest prosta. W człowieku tkwi pierwiastek agresji. Niektózy tłumią go przez uprawianie sportu, inni wyżywając się na nieudacznikach takich jak ty. Nigdy nie zdąbędziesz mojego szacunku pielęgnując w sobie słabość. Chciałoby się powiedzieć "zastanów się nad sobą". Jeżeli nie zgadzasz się z tym co napisałem należy to rozpatrywać wyłącznie w kategoriach przyjętych zasad moralnych. Wszystkim słabym psychicznie i fizycznie życzę wyjścia z bagna w ktorym siedzą. Pozdrowienia
A Fine Day To Exit...

przez BEHEMOT 16 maja 2007, 18:25
Witajcie.October czytając od jakiegoś czasu twoje wypowiedzi muszę przyznać że dawno nikt mnie tak nie rozbawił jak ty:)Twoje podejście do życia a przede wszystkim do ludzi jest zaskakujące.Wszystko jest łatwe,przyjemne a twoja wewnętrzna siła i egocentryzm pozwalają ci wypowiadać się w sposób taki jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.Otóż uważam że prędzej osoba słaba zaskarbi sobie szacunek,pozostając sobą niż ktoś kto krzyczy o swojej niewiarygodnej sile.Czy Masz świadomość tego że lepszy jest prawdziwy szacunek niż udawany,ponieważ wymuszony?Musisz być bardzo samotny:(współczuję ci
i mimo wszystko pozdrawiam ciepło
,,Myte dusze pragną snu..."

przez Marla_30g 16 maja 2007, 18:36
October...

Bardzo mi się nie podoba Twoja wypowiedź...I jestem na Ciebie zła(choć pewnie Ci to wisi...ale co tam..)
Nie powinienes w ten sposób traktować słabszych ludzi od ludzi którzy (pozornie)są silniejsi...Każdy ma wartość...a myślę że nawet większą mają włąsnie ludzie słabsi bo są o wiele bardziej wrażliwi i dużo wiecej dostrzegają choć moze nie mają na tyle sił aby pokazać to innym...I proszę Cię zebyś nie sprawiał innym przykrości wypowiadając swoje opinie..(Mnie na przykład jest przykro..) :( Ale mimo to pozdrawiam Cię i życzę Ci wszystkiego dobrego.

przez shadow_no 16 maja 2007, 20:50
October: Przyznałem Ci rangę karną, wydaje mi się że pomyliłes fora.
Mimo tego, że wg. Ciebie piszesz prawde - tutaj pomagamy, nie dobijamy.

Pozdrawiam i przepraszam w Twoim imieniu użytkowników których (świadomie bądź nie) obraziłeś.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez October 16 maja 2007, 21:37
Karę uznaję za zupełnie nieuzasadnioną. Czy tak wygląda wolność słowa i demokracja? Jeżeli ktoś nie zgadza się z moimi przekonaniami proszę o nawiązanie polemiki, ewentualnie zignorowanie. Jednak zawieszanie czy usunięcie z forum z racji przekonan, nawet najbardziej radykalnych, to chyba nieporozumienie. A śmierdzi pewnym ustrojem totalitarnym.

Pani Behemot stworzyła ciekawą teorie na mój temat. Dziękuję za wyrazy wspołczucia, równiez współczuje. W koncu musimy sobie pomagać :P

Pozdrowienia dla Marli u której bardzo cenie sposób wypowiedzi. Mimo, że Cie nie znam wydaje mi się, że byśmy się dogadali. Na żywo nie jestem taka sknerą i nie afiszuje się z tym co myśle :P

Jeżeli powyższa wypowiedz również należy do kontrowersyjnych to żegnam wszystkich forumowiczów i życze wszystkiego dobrego.
A Fine Day To Exit...

przez shadow_no 16 maja 2007, 21:54
Ale ja nie zamierzam z Tobą dyskutować.
Jeżeli nie zgadzasz się z założeniami i zasadami forum - w prawym górnym rogu możesz zamknąć przeglądarkę.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez October 16 maja 2007, 22:01
A czy ja cie namawiam do dyskusji?
A Fine Day To Exit...

przez minako89 16 maja 2007, 22:07
ja nie mam problemu z moja klasa z tego prostego powodu ze ja se nie czuje jej czlonkiem aby tyle ze na lekcje chodze z "jaki8miś tam ludźmi" oni nie wiedza nic o mnie a ja nie wiem nic o nich nie boli mnie to a że uzanja mnie za dziwoląga... ich problem nie moj nie przejmuje sie tym co oni o mnie mysla czasem tylko zazdroszcze jak widze ich usmiechnięte twarze...
"I tried to be someone else
But nothing seemed to change
I know now, this is who I really am inside
Finally found myself
Fighting for a chance
I know now, this is who I really am"

Sortuj wg