Szkolni dreczyciele powodem depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez luthien 17 sty 2008, 14:53
Ja wiem po sobie, że najlepiej jest o wszystkim zapomnieć, zdystansować się do tego, wiem też że to diabelnie trudne. Mnie w ogóle w tej chwili ci ludzie nie obchodzą, mam ich za przeproszeniem gdzieś. Nie ma co porównywać ich życia do swojego, trzeba żyć własnym życiem.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez agapla 17 sty 2008, 23:30
tak ci się tylko wydaje że mają sie dobrze, prędzej czy później los im odpłaci - prawo karmy ;)

przez Sandy188 03 mar 2008, 22:32
Wiem co to znaczy.W gimnazjum byłam dręczona przez taką jedną dziewczynę i jej koleżankę(obie były moimi przyjaciółókami jak to można powiedzieć),pewnego dnia się zgadały i zaczęły mnie obgadywać,chodzić za mną,śmiac się ze mnie,śmiały się z tego,że się maluję i nie mam zbyt modnych ciuchów tak jak one,buntowały całą klasę przeciwko mnie,wylewały mi zmywacz do paznokci na włosy....w końcu zostałam w tej klasie sama,była przy mnie tylko jedna koleżanka.Cała klasa była przeciwko mnie,wytykali mnie palcami,szyderczo się śmiali.....pamiętam jak przed lekcją podeszły do mnie i zaczęły coś do mnie gadać,niewiem co we mnie wstąpiło,złapałam jedną bitch za włosy,kopałam po brzuchu,upadła na podłogę,biłam ją....widziała to nauczycielka,uciekłam ze szkoły.Od tej pory zaczęłam wagarować,spadłam ze stopniami i moja depresja się powiększała....nie chciało mi się życ,a jak widziałam szkołę rzygać mi się chciało
...ZagUbioNa W ReaLnyM świeCie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg