Fobia - sprawca depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez śliwka_kalifornijska 11 mar 2007, 19:46
Patrishia napisał(a):a macie czasem tak ze ktos do Was pisze na GG a Wy udajecie ze Was nie ma?

Ja jestem "niewidoczna" praktycznie 24h na dobę :mrgreen: . Nie lubię, kiedy nagle ktoś coś do mnie pisze i oczekuje na odpowiedź. A tak to mogę go olać :mrgreen: .

przez maiev 11 mar 2007, 19:54
Patrishia napisał(a):a macie czasem tak ze ktos do Was pisze na GG a Wy udajecie ze Was nie ma

ja to sie przewaznie ukrywam, bo w zasadzie rzadko kiedy mam chęć gadać. A tak jak mnie nie widać to bezpieczniej - nie mam chęci rozmawiać to się nie ujawniam i już i nie musze się tłumaczyć że ...cośtam.
"I need a new version of me..."

przez IceMan 11 mar 2007, 19:55
Ja też jestem zawsze niewidoczny. Ale to u mnie wygląda tak, że prawie non-stop mam włączony komputer - muzyka, radio - sprzęcik robi za wieżę. A niestety nie zawsze przy tym komputerze siedzę i nie zawsze mam czas komuś odpisać. Gdy mam czas - ok - piszę. Nie mam oporów na GG. Jedynie mam opory przy rozmowach telefonicznych z nieznajomymi mi osobami (np. dzwoni ktoś od taty z pracy, albo dzwonią z Dialogu itp).
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez śliwka_kalifornijska 11 mar 2007, 19:58
Piotrek napisał(a):Ale to u mnie wygląda tak, że prawie non-stop mam włączony komputer - muzyka, radio - sprzęcik robi za wieżę

Mój komputer też głównie zajmuje się odtwarzaniem muzyki :mrgreen: (zwłaszcza z youtube).

przez IceMan 11 mar 2007, 20:01
Ja ostatnio słucham polskiejstacji (www.polskastacja.pl) i Eski :D do tego też w sumie YouTube, ale to bardziej okazyjnie - szczególnie jak ktoś mi napisze o piosence to lubię przesłuchać.
Przyjaciel forum

przez justynak26 11 mar 2007, 20:27
a ja zdrowieję :) Ostatnio odebrałam rozmowę z numeru zastrzeżonego i okazało się, że to szef, a nakrył mnie jak wyszłam 10 minut wcześniej z pracy i zaczęłam z nim żartować, nawet mu powiedziałam, że jak był u mnie to był "pociągający". Żartowaliśmy chyba z 5 minut, a później musiałam do niego zadzwonić i znowu żartowałam. Byłam z siebie dumna :)

przez Patrishia 11 mar 2007, 20:29
Sliwka,widze ze mamy identyczne poglady na te sprawy pozdrawiam:D

przez śliwka_kalifornijska 13 mar 2007, 14:09
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja też Ciebie pozdrawiam, Patrishio...

Fobia - sprawca depresji

przez ewrzos 06 sty 2008, 02:54
http://www.zgapa.pl/zgapedia/Fobia.html

Czy ktoś z was ma fobię która bywa sprawcą depresji? Jak ja leczyliście?.

fobie a hipnoza

przez ewrzos 06 sty 2008, 14:54
tekla napisał(a):Cuż mam kilka fobii- boję się dentysty, motyli, robaków, pająków, niektórych kwiatów i grzybów. Ta ostatnia jest tak silna że nie mogę nawet spojrzeć na grzyba. Pamiętam lekcje biologii na której tematem były właśnie grzyby. Wszyscy robili ćwiczenia z podręcznika. Ja nie zrobiłam. Ale raczej jej nie leczę, poprostu staram się unikać przedmiotów fobii.

Jest techniką pracy w odmiennych stanach świadomości należącą do najlepszych metod kształtowania osobowości, pozbywania się nałogów, leków i innych traumatycznych doświadczeń oraz kodowania pozytywnych wzorców. W zależności od tego jakie efekty pragnie się uzyskać człowieka można wprowadzić można w płytki lub głęboki trans.

Nie musisz się jej obawiać, sesje prowadzone przez doświadczonego hipnoterapeutę są ciekawym, barwnym przeżyciem, które pamiętasz po przebudzeniu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości możesz nagrać swoją sesje hipnotyczną na kasetę.

* Jeśli nękają cię: chwiejnych nastrojów i zmiennych emocji,
* nerwicy,
* stanów lękowych,
* kompleksów a pragniesz zdobyć pewność siebie i siłę oddziaływania,
* trudności w porozumiewaniu się z otoczeniem i mówieniu o sobie,
* masz skłonności do popadania w depresje lub myśli samobójcze,
* nałogi,
* nadwaga i zaburzenia łaknienia (anoreksja bulimia),
* uporczywe stany bólowe lub migreny,
* chciałbyś być bardziej twórczy i oryginalny,
* chciałbyś poznać swoje poprzednie wcielenia pomocną będzie terapia hipnotyczna.

Czy ktoś z was próbował leczyć fobie lub depresje hipnozą?
Jakie były efekty leczenia ?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:58 pm ]
http://www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=582

Czy spotkaliście osobę która poradziła sobie z tym problemem.
Kto jej pomógł? Tokofobia - znana również pod nazwą "Królowa pszczół". Strach przed ciążą i porodem przeradza sie w silną depresje. Leków w ciąży nie można brać. Do kogo udać sie po pomoc ? Psycholog czy psychiatra?

Sortuj wg