Powrot do normalnego zycia po stracie bliskiej osoby

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Załamana86 21 lis 2007, 17:07
...wiem, że nie wszyscy wierzą... ale polecam modlić sie do Judy Tadeusza, albo innych świętych, zresztą depresja jest czymś co spotyka wszystkich (przypomina mi się historia japońskiego reżysera, który chorował 10 lat i na końcu wyszedł z tego sam (!) a później był tak mocny, że już nic nie mogło go złamać). Też miałam podobnie, chociaż z kolegą - powiesił się bo pękła mu struna od gitary (wcześniej rodzice się rozwiedli, dziewczyna go zostawiła, miał problemy w szkole). Struna była tą kroplą która przepełniła kielich. Miał 17 lat.

przez smutna48 21 lis 2007, 19:14
Załamana86 napisał(a):Struna była tą kroplą która przepełniła kielich. Miał 17 lat.

No wlasnie i to jest najgorsze byle pretekst wystarczy zeby miec dość zeby juz ostatecznie się załamać i koniec...Zbiera się tego wszystkiego przez zycie tyle nie można sobie dać rady rownie dobrze można się własnie z takiego "powodu" zabić bo tak naprawde powodem była choroba... nieleczona choroba
smutna48

przez sebcio 21 lis 2007, 19:26
madzia!!!
mysle ze On Cie kochal i jezeli jest cos naprawde po drugiej stronie to On nadal Cie kocha i w jakis sposob jest przy Tobie z pewnoscia chce tez abys zyla wiec niech Ci nie przyjdzie do glowy zaden chory pomysl, zrobil co zrobil bo z pewnoscia byl bardzo kochanym czlowiekiem ale choroba mu nie pozwolila zyc, jesli jest wiec cos po drugiej stronie z pewnoscia sie spotkacie i bedziecie bardzo szczesliwi
sebcio

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg