Niska samoocena

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Neśka 22 paź 2006, 18:17
Nie ukrywam, że dzisiaj juz wiele więcej rozumiem. Chociaż nie do końca zgadzam się z tym, że to tylko wina braku poczucia własnej wartości. Ale ogólnie to szczeliłeś dobrze:)

Tylko, że ja mimo "męskich" zainteresowań, jestem bardzo wrażliwą kobitką, a kiedyś "niezłomnym charakterem" :twisted:

Dzięki za wsparcie:)
Mam nadzieję, że barrt zrozumie, że jest wiele wart. U mnie zbyt wiele rzeczy złożyło się naraz, by tak łatwo coś zmienić. Ale się staram. chociaz narazie z kiepskim skutkiem. Ale może to się zmieni:)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą ! (św. Augustyn)

przez Gods Top 10 22 paź 2006, 18:26
Oczywiście masz rację. To nie tylko niska samoocena może mieć wpływ na Twoją chorobę. To akurat rzuciło mi się w oczy, a do ustalenia wszystkich przyczyn, trzebaby bardziej wnikać w psychikę.
Tym niemniej cieszy to, że podejmujesz wyzwanie i starsz się zmieniać. Tak trzymaj :D
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez irena 22 paź 2006, 18:48
Witam serdecznie.Mam wrazenie ze wszyscy macie tutaj po naście lat,ale moze sie myle.Ja mam 37 lat i troje dzieciakow 17,14 i 3,5 roku.No i apropo tych starszych/mamy super kontakty/.Przeprowadzalismy sie juz pare razy,wczesniej nie miało to dla dzieciakow wiekszego znaczenia.Ostatni raz przeprowadzilismy sie juz na stale o 25 km od poprzedniego miejsca zam.Wtedy zaczał sie problem.Ojej jak mnie tam beda postrzegac ludzie w mojej nowej szkole itd.np czy znajde tam jakichs kolegow czy kolezanki.Przeprowadzilismy sie z Krakowa na wies do domku po męża dziadku.Ile było pytan tyle było odpowiedzi. Nie wiedziałam szczerze powiedziawszy co im odpowiedzic,bo fakt roznili sie od tej młodziezy ktora zaczeli mijac na ulicy.Byli znowu bardziej smiali niz niesmiali,ale to nie była tylko ta roznica.Ubierali sie inaczej czesali inaczej,bardziej odwaznie to wszystko wyglądało.Poszli do nowej szkoly i co?i nic...poprostu poznali nowych ludzi.Jedni ich zaakceptowali inni odtrącili.I szczerze powiedziawszy nie ma w tym nic dziwnego.Nasze zainteresowania,nasz wygląd,nasze zachowanie w niczym nie przeszkadza mieć znajomych czy przyjacioł,bo przeciez na swieci sa rozni ludzie.Zawsze bedzie tak ze od kogos napewno bedziemy sie roznic ,a on od nas,ale nie pozwolmy sami sobie sie izolowac.Ludzie zycie to zycie i kazde z tych wszystkich zyc na tym swiecie ma swoje wartosci.Trzymajcie sie cieplutko.Pozdrawiam....Irena
BOJE SIE I TO MNIE MECZY.cHCIAŁA BYM ZYC ZNOWU NORMALNIE.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Radison 22 paź 2006, 19:07
Wcale nie przesadzam :!:
Pozdrawiam

przez Liz 23 paź 2006, 00:44
Radison dzieki.Szkoda tylko ,że ja siebie tak nie postrzegam.
Liz

przez korres1 24 paź 2006, 00:03
Liz napisał(a):God's Top10 dzięki za słowa pocieszenia..:)
Radison no już nie przesadzaj z tym moim wyglądem:)
Korres 1 niestety to nie ja,to fotka Salmy Hayek:)
Pozdrawiam wszystkich

To naprawdę Salma? Jakaś taka chuda. Twoje zdjęcie widziałam i jestes do tej babki na foto bardzo podobna (ta grzywka to pewnie dla zmyłki).
A z tym mostem mam nadzieję, że Ci przeszło. Jesień co prawda ciepła, ale woda zimna - wierz mi, niedawno próbowałam włożyć nogę w celach rekreacyjnych - Brr! Pozdrawiam

przez Liz 24 paź 2006, 00:08
Hmm przeszło-nie przeszło.Niestabilność emocjonalna to shit!!!!!!Pozdrawiam
P.S. Nie śmiem się porównywać do Salmy !
Liz

przez Gods Top 10 24 paź 2006, 10:22
Liz Salma jest podobna do Ciebie, nie odwrotnie, a i tak się nie umywa do Ciebie ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Liz 24 paź 2006, 12:03
God's Top 10 nie sądzę!Pozdrawiam
Liz

przez Toshiro 24 paź 2006, 17:31
korres1 napisał(a):Jesień co prawda ciepła, ale woda zimna - wierz mi, niedawno próbowałam włożyć nogę w celach rekreacyjnych - Brr! Pozdrawiam

Dobre. Ja trochę inaczej pojmuje rekreacje. ;)
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez Liz 24 paź 2006, 22:00
Malcolm tutaj wszyscy jesteśmy jakby 1 rodziną,ale poza nią,w prawdziwym życiu juz nie czuć tego wsparcia a przecież internet nie zastąpi prawdziwego życia.
Liz

przez Poetka 25 paź 2006, 10:10
'Nigdy nie jest tak źle, by nie mogłoby być jeszcze gorzej'.
Kiedyś usłyszałam takie słowa, ot co.
Żyję się z dnia na dzień. Ja umarłam osiemnastego lutego 2006 roku o 17.06.

przez korres1 02 lis 2006, 15:36
Witaj
Nie wszyscy są tutaj bardzo młodzi - ja się zbliżam do 30. Mam jednak wrażenie, że chory na depresję 18-latek jest bardziej dojrzały niż ludzie w moim wieku albo i starsi. To jakoś naznacza, się poważnieje. Jak to się mówi? Cierpienie uszlachetnia, hehe. pzdr

Sortuj wg