Niska samoocena

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Niska samoocena

przez bibi 29 sty 2011, 20:40
Ja jestem wodnik z 11 lutego.....o koziorożcach słyszałam, że są hipohondrykami. w mojej rodzinie jest mama , córka i mąż koziorożcami...nie widzę podobieństw. W środę mam na komisję lekarską ...już drugi raz. Szefowa mnie wykończy. :evil: a ja tak bardzo boję się jeździć środkami lokomocji!!!!
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Re: Niska samoocena

przez Zazie 30 sty 2011, 02:33
Oj, co się tak przejmujecie horoskopami. Może i wodnik ze mnie bardzo dobry (dużo się zgadza), ale to wszystko według mnie można o kant dupy rozbić. Mogłabym zupełnie nie pasować do opisów i też by mnie to niewiele obeszło.

Też nienawidzę środków lokomocji (znam ten ból), dziś (a właściwie wczoraj i część dzisiejszego dnia) znów miałam przed oczami ciała mojej najbliższej rodziny, cały czas widzę ich martwych, mam dość. Mam ochotę rozdrapać głowę i wyjąć mózg. Widocznie nie potrafię cieszyć się, że żyją, muszę kombinować. Ale jak się nie bać? Rzygam na siebie.
Niech ktoś mnie ukarze, ktokolwiek...
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

Re: Niska samoocena

przez wiejskifilozof 30 sty 2011, 13:41
Ja też nie znoszę wyjazdów , kiedy mam jechać nie przestaję o tym myśleć . Jest mi wtedy tak źle i czuję się podle .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg